Jump to content



Препоръчани коментари

Ей, алоо, все съм ти в устата - Потребителят на 2017 все пак. :3fdb8960598fa63e: :P :1000 (29):

 

Много ми е бавен нета тук, където съм, не, че не мога, ама не ми се занимава с това тази вечер. Пък може по-късно.

 

Спри да мислиш за мен и да се пипаш. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Последните 2 дни те няма. Таман мислех, че 24 часа мога да те открия тук и греда...

 

Къде си??? И ти ли като Янева си на планина. Да не се засечете из Балкана :bag:

Съгласен ли си с предложението ми да добавим гледанията на Шефката към тези на Оф Оф и да коронясаме Силвър за певица и песен на 2018

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

DJ-ски фаворитизъм 101.

 

rbp.gif

 

 

Тази "Шефка" въобще не е нещо сериозно въпреки Тони Стораро. Дори бозавата "Маракеш" е по-читава. Поне аз не я видях като нещо повече от песничка за края на лятото. За 1 октомври Галена ще пусне друга и това веднага ще се забрави. Обаче, от първите 10 песни за вечерта, 4 да са на Галена си е направо доминация,
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните 2 дни те няма. Таман мислех, че 24 часа мога да те открия тук и греда...

 

Къде си??? И ти ли като Янева си на планина. Да не се засечете из Балкана :bag:

Съгласен ли си с предложението ми да добавим гледанията на Шефката към тези на Оф Оф и да коронясаме Силвър за певица и песен на 2018

 

Седя си в нас, но нарочно не влизам, за да не си мислиш, че съм 24 часа тук. :3fdb8960598fa63e: И сега не издържах вече. :3fdb8960598fa63e:

 

Това беше едно много подло предложение, само зъл гений на коварството би могъл да измисли подобно нещо. Адмирации! :3fdb8960598fa63e:

 

Обаче тук продължава да се изкарва, че Галена сякаш едва взима участие в песента, а тя пее почти половината текст. И я сравняваш с Гюнай ли, къв беше там, дето Стораро имал фийт миналата година. Кой за Бога е Гюнай, и коя е Галена? Безумно сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Седя си в нас, но нарочно не влизам, за да не си мислиш, че съм 24 часа тук. :3fdb8960598fa63e: И сега не издържах вече. :3fdb8960598fa63e:

 

Това беше едно много подло предложение, само зъл гений на коварството би могъл да измисли подобно нещо. Адмирации! :3fdb8960598fa63e:

 

Обаче тук продължава да се изкарва, че Галена сякаш почти едва взима участие в песента, а тя пее почти половината текст. И я сравняваш с Гюнай ли, къв беше там, дето Стораро имал фийт миналата година. Кой за Бога е Гюнай, и коя е Галена? Безумно сравнение.

 

Ролята им в кючеците е същата. Нима двата кючек на Тони от 2016 с Гюнай нямат по 17 милиона...

А и не може Тони, Галена да ви казват, че е фийт, Пайнер да нямат права върху парчето, а тримата със Стела и Фиклена да говорите за парчето като за дует... Парчето е тотален летен хит, но не е ок да го броим в бекграунда на Галена от хитове. Крадци на хитове :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ролята им в кючеците е същата. Нима двата кючек на Тони от 2016 с Гюнай нямат по 17 милиона...

А и не може Тони, Галена да ви казват, че е фийт, Пайнер да нямат права върху парчето, а тримата със Стела и Фиклена да говорите за парчето като за дует... Парчето е тотален летен хит, но не е ок да го броим в бекграунда на Галена от хитове. Крадци на хитове :1000 (29):

 

Слави, не ме интересува какво ни казва Стораро или Пайнер. Аз чувствам песента като дует. Почти половината текст, майна, е нейн....! Приемам я И като успех на Галена. Вие, като искате си я бройте на Стораро, не ви спирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, не ме интересува какво ни казва Стораро или Пайнер. Аз чувствам песента като дует. Почти половината текст, майна, е нейн....! Приемам я И като успех на Галена. Вие, като искате си я бройте на Стораро, не ви спирам.

Тогава приеми Шушана на Преслава като хита на 2017 :ae:

Дали ще я пее в Арената Оф Оф :jump:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И само забележете, че 60-70% от гледанията са направени на клипчета само със снимка. Останалото - официалния клип демек - е някакъв лайв бит пазар, на който Стораро друса телеса. На това парче, ако му бяха избарали един истински як, хумористичен клип, не се мисли досега какъв трафик щеше да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живеем в 2018. Интернет стриймовете са много по-голям показател за хитовост от въртенето по клубове,

където винаги са играли много фаворитизъм и далавери под масата. За никого не е тайна че Алисия и Галена са любимките на DJ-ите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще я пее в Арената Оф Оф :jump:

 

Ми дано, ще е яко да я проверим как е наживо. Но тя не е в ред нещо - дистанцира се от готов мегахит, за да заложи на постен ремикс на стари Кости проекти без грам мазнотия в него. Предпоследните й парчета също все на поп го удрят. Казала е на Никола, че любимата й песен в момента е последната на Папи Ханс. Тя се е изродила!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живеем в 2018. Интернет стриймовете са много по-голям показател за хитовост от въртенето по клубове,

където винаги са играли много фаворитизъм и далавери под масата. За никого не е тайна че Алисия и Галена са любимките на DJ-ите.

 

Така ли, господине? Защото ти току-що провъзгласи "Маракеш" за един от големите хитове на лятото. В топ 5 по стрийминг за сезона е. Благодарим ти за това признание, от теб не сме го очаквали. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живеем в 2018. Интернет стриймовете са много по-голям показател за хитовост от въртенето по клубове,

където винаги са играли много фаворитизъм и далавери под масата. За никого не е тайна че Алисия и Галена са любимките на DJ-ите.

 

Ако хората не искат Галена, дали ще я пускат чак толкова много, как мислиш? Вие колко спорове направихте за "Просто шоу", а те я спукаха от въртене и хората се кефеха. И все още се пуска. И не само тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако хората не искат Галена, дали ще я пускат чак толкова много, как мислиш? Вие колко спорове направихте за "Просто шоу", а те я спукаха от въртене и хората се кефеха. И все още се пуска. И не само тя.

Сякаш почерпените хора по клубовете ги интересува коя песен върви за фон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сякаш почерпените хора по клубовете ги интересува коя песен върви за фон.

 

Опомни се бе, човек! Стига се чуди какво да измислиш. Бъди щастлив и се радвай, че имаме хит в тоя наш жанр. И Преслава ще изкара песен до концерта. Ако е хубава и стане хит, феновете на Галена няма да се чудим как да я принизим и омаловажим. Виж си постовете само - без обиди, но абсолютно целенасочени, за да изкараш Галена пропаднала, без участие в хита, без тежест в клубовете, гледанията на фен клиповете нямали значение - не се спря значи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сякаш почерпените хора по клубовете ги интересува коя песен върви за фон.

Значи толкова ги интересуват и песните на Преслава, които DJ -я пуска, нали? Ех, второ признание направи за тази вечер. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я ние да си направим update-а, пък Fast да си говори, каквото иска:

 

1.975 mln

 

113K

 

61K https://www.youtube.com/watch?v=4nKPAPm8QXw

 

52K

 

40K https://www.youtube.com/watch?v=6sJJY_9wX2Y

 

общо (активни + изтрити): 6.313 mln.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто обсъждаме Тони Стораро и проектите му в темата за Галена, интереса се вдигна и страниците скочиха почти двойно. Ето каква е формулата за успех. Стой близо до фамилия Стораро :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена вчера изпя два пъти Шефката в Култ като пя и куплетите на Тони Стораро и цялата дискотека й се кефеше. Пък Дай ми любов, която дори няма 5 милиона се пееше с глас от цялата дискотека и си личи, че е един от големите хитове тая година

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена вчера изпя два пъти Шефката в Култ като пя и куплетите на Тони Стораро и цялата дискотека й се кефеше. Пък Дай ми любов, която дори няма 5 милиона се пееше с глас от цялата дискотека и си личи, че е един от големите хитове тая година

Все пак си на нейно участие. Остава да не и се знаят последните песни. Чак пък до големите хитове да го наредиш. То и без това такива няма, но Дай ми любов не е с нищо повече от Гледай да ме бъркаш на Деса или Обратно в играта на Преслава или Гледай ме на снимка на Курвето Емануела...

Попфолк феновете я харесват, да, в дискотеките я пускат по веднъж, но до там... Не ми казвай, че участието на Галена ти става меродавно за това кои са годишните хитове. Не ставай и ти като Конди и Фиклена...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...