Jump to content



Препоръчани коментари

Галена е облечена винаги за хиляди левове, а мята гюбеци като за 1 лев.

Може би трябва да си преосмисли "шоу" програмата. Ако се мята по-малко може и да пропее по-добре.

Тя по принцип играе кючеци много добре, но така като се замята като невестулка, е доста противна. В началото на кариерата си показваше по-добри умения в кючека.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ще те чакам аз... откъдЯ на къдЯ? :1000 (29):

 

510К от последното засичане. Което беше преди 2 дни в събота.

:girl_witch:

Нищо чудно, тепърва ще става истински мегахит. Досега беше хит в рамките на чалга средите, сега излиза извън тях. Нещо като "Шушана", "Хабиби"... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо чудно, тепърва ще става истински мегахит. Досега беше хит в рамките на чалга средите, сега излиза извън тях. Нещо като "Шушана", "Хабиби"... ;)

Направо ще задмине и Гледай как се прави. Какво приказваш :р

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатлена от мегахита Мамасита, Галена е предложила дует на Татяна. Самодивата от Съединение подхожда предпазливо и обмисля дали да не удостои бившата лидерка с един feat., ако изобщо се съгласи да споделя успехи с колежки. Предстои да разберем доколко ще е благосклонна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатлена от мегахита Мамасита, Галена е предложила дует на Татяна. Самодивата от Съединение подхожда предпазливо и обмисля дали да не удостои бившата лидерка с един feat., ако изобщо се съгласи да споделя успехи с колежки. Предстои да разберем доколко ще е благосклонна.

 

Галена ще й подари един чувал с мини клизми "Релаксит". Тотя няма как да устои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ще й подари един чувал с мини клизми "Релаксит". Тотя няма как да устои.

:roll1:

За Тоти трябват големи. С малки няма да стане, тя е с опит вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ще си паснат за дуетни половинки. Две селски девойчета в спомени по отминалото детство :3fdb8960598fa63e:

 

Предполагам Тоти ще се навие на фийт стига Боровец да финансира проекта до най дребния детайл. Гениален бизнес план от страна на хитотрошачката от съединение. Ще даде и на Галена 10 секунди ефирно време, за да се размята по смядовски без задръжки.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена с това си прави участията, без танците и шегите, които наистина простеят, няма да е същото. Тя след всяка песен прави нещо, това й е шоуто. Просто двата образа много се бият. Само че в дискотеката няма как да се държи като восъчна фигура, защото българската публика не я кефи това на живо. Виж за клипове и по снимки всички одобряват. Само че след 2 чашки в дискотеката си искат back to the Balkans. Галена в интерес на истината добре се върти между двете и така успява. Иначе "Шефката" наистина си е най-големият хит в момента, само дето има много хора дето прикават пак ли тая цигания т.е. е тип онези кючеци на Александрова, Азис дори, дето малко те е срам да слушаш, а и не слушаш ако не си на пиянско парти. Не ми се ще тези песни да са основните хитове на жанра, защото те му пречат толкова, колкото и еднообарзието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пловдивски тийнейджъри се „дерат” късно през нощта заради малко слава

 

Става въпрос за група младежи, които буквално си „дерат” гърлата, изпълнявайки песен на фолк певицата Галена.

 

Просто шоу. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания на "Шефката"

8.840 милиона

 

Добро утро.

 

Как ги броиш?

 

Аз ги броя: всички клипчета над 40К + 577К от изтрития клип в канала на Стораро + 800К от онзи фен клип, който влезе в Трендинг, но беше изтрит.

 

По тези сметки към към момента са:

 

8.629 mln.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро.

 

Как ги броиш?

 

Аз ги броя: всички клипчета над 40К + 577К от изтрития клип в канала на Стораро + 800К от онзи фен клип, който влезе в Трендинг, но беше изтрит.

 

По тези сметки към към момента са:

 

8.629 mln.

Добро утро.

Онзи клип го сметнах като 600К. От това идва разликата. Ама и на мен ми се сториха малко...

Днес ще празнуваме ли? :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро.

Онзи клип го сметнах като 600К. От това идва разликата. Ама и на мен ми се сториха малко...

Днес ще празнуваме ли? :happyppl:

 

Ми няма как да дойде от там разликата, Стелче. От 577К до 600К има 23 хиляди, а ти ги изкара с 200К и кусур повече. Опитвала си лъжеш, да мажеш, да манипулираш, да мамиш. Да не си от персонала на Солеос Виа-Педерастия? :3fdb8960598fa63e:

 

Еми.. ша празнуваме, ко да прайм. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми няма как да дойде от там разликата, Стелче. От 577К до 600К има 23 хиляди, а ти ги изкара с 200К и кусур повече. Опитвала си лъжеш, да мажеш, да манипулираш, да мамиш. Да не си от персонала на Солеос Виа-Педерастия? :3fdb8960598fa63e:

 

Еми.. ша празнуваме, ко да прайм. :3fdb8960598fa63e:

Айде, тихо бееее, тихооо! Защо ме издаваш? Не лъжа! Просто не спя по цяла нощ и трупам гледания. Как се натрупват близо 9 милиона от двама човека. Теб все те няма, аз стоя и действам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...