Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Гергана в Звездно

Продължава да се развива на интелектуално ниво - сега ще ходи на курсове по пиано и английски. :1000 (33): Очаквам през 2018 да пусне и песни, самата тя осъзнава, че трябва да го прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф хора, честно не мога да приема, че любимките ми остаряха.

 

Гергана не ми е същата барби-кукла, по-кокалеста е, личи и старостта.

Андреа така не ми харесва, та тя ми беше секс фурията в тийн представите! Не мога да я приема така - да си стои вкъщи и да чете книги. Не и отива!

При Камелия също се забелязва промяната, но много по-леко. Няма ги експерименталните проекти, няма го скандала.

Преслава пък забременя. Думи нямам! Отиде кариерата!

 

Някак си Джулия нито може да запълни мястото на Преслава. Нито Яница на Андреа.

Хулете ме, но не мога да го приема. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коледна или новогодишна програма Пайнер дали ще прави те вече имам чувството че дори и отбягват концерти да правят а турнетата бяха едни от най мащабните им като цяло вече нищо не се прави а преди по традиция си правеха промоциите на албумите в Приказките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коледна или новогодишна програма Пайнер дали ще прави те вече имам чувството че дори и отбягват концерти да правят а турнетата бяха едни от най мащабните им като цяло вече нищо не се прави а преди по традиция си правеха промоциите на албумите в Приказките.

Ако решат да правят да вземат да сменят малко декорите вече. От 100 години едно и също, само миналата година решиха да разнообразят като направят нещо като мини концерт, но накрая излезе плейбек излагация.

 

Джулката мачка! Сама ще има над 150K гледания за денонощие, и то след като я прецакаха. Мен проектът още не ме е грабнал, но напредъкът й като име ме радва. Най-накрая си имаме нов ТОП изпълнител!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако решат да правят да вземат да сменят малко декорите вече. От 100 години едно и също, само миналата година решиха да разнообразят като направят нещо като мини концерт, но накрая излезе плейбек излагация.

 

Джулката мачка! Сама ще има над 150K гледания за денонощие, и то след като я прецакаха. Мен проектът още не ме е грабнал, но напредъкът й като име ме радва. Най-накрая си имаме нов ТОП изпълнител!

 

Да не бързаме, че нищо чудно да секне на милион. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не бързаме, че нищо чудно да секне на милион. :whistling:

Първоначалния интерес към нея като име ще си остане очевиден. Колко дебютанти правят сами над 150k за денонощие, че и над 50k?

Ако интересът секне това ще е заради самата песен, която лично за мен продължава да не е нищо особено, а не заради самата Джулия като име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първоначалния интерес към нея като име ще си остане очевиден. Колко дебютанти правят сами над 150k за денонощие, че и над 50k?

Ако интересът секне това ще е заради самата песен, която лично за мен продължава да не е нищо особено, а не заради самата Джулия като име.

Какъв дебютант? Та тя пее 2 години, дебютант ама друг път

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв дебютант? Та тя пее 2 години, дебютант ама друг път

Вече не е дебютант в пълния смисъл на думата, но в днешните времена, в които като цяло е трудно да дебютираш успешно в чалгата, може да се каже, че този период бе прехода на Джулия от напълно безизвестна към известна т.е нещо като дебют.

Силно се надявам догодина да се открои с парчета, които да са различни от масовката и да я издигнат още повече. Хубаво ще е и албум да пусне щом я гласят за лидерка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф хора, честно не мога да приема, че любимките ми остаряха.

 

 

Някак си Джулия нито може да запълни мястото на Преслава. Нито Яница на Андреа.

Хулете ме, но не мога да го приема. :1000 (29):

Ти също вече не си първа младост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...