Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тъпо, по-тъпо, най-тъпо, Яница.

 

"Тази ГЪРДАЦИЯ, която имам..." :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10): :mf_surrender:

Хем гърда, хем градация. Поне тя наистина може да се похвали и с двете. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо, по-тъпо, най-тъпо, Яница.

 

"Тази ГЪРДАЦИЯ, която имам..." :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10): :mf_surrender:

Освен с гърди и скъпи клипове явно друго няма с какво да се похвали :roll1:

Колкото и пари да имаш, гласови данни и акъл не се купуват. :1000 (19):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен с гърди и скъпи клипове явно друго няма с какво да се похвали :roll1:

Колкото и пари да имаш, гласови данни и акъл не се купуват. :1000 (19):

Така е, ако можеше, Андреа да си беше купила досега. Уви, дори и за малкото години, в които беше известна, продължи да си мяука като разгонена котка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, ако можеше, Андреа да си беше купила досега. Уви, дори и за малкото години, в които беше известна, продължи да си мяука като разгонена котка.

Хаха, горкичкия ти, веднага опря до Андруша. Яница не може да стъпи на кутрето на Андреа. За разлика от нея тя има харизма и нюх, и точно затова беше сред най-най-големите, да не кажа най-голямата. Баницата никога няма да бъде лидерка, каквато Андреа беше едно време. Отделен е и фактът, че Яна е по-възрастна от нея, а какво има Андруша зад гърба си и какво има Яница?! :3fdb8960598fa63e:

 

ГЪРДАЦИЯ може и да има, но до лидерство никога няма да стигне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, горкичкия ти, веднага опря до Андруша. Яница не може да стъпи на кутрето на Андреа. За разлика от нея тя има харизма и нюх, и точно затова беше сред най-най-големите, да не кажа най-голямата. Баницата никога няма да бъде лидерка, каквато Андреа беше едно време. Отделен е и фактът, че Яна е по-възрастна от нея, а какво има Андруша зад гърба си и какво има Яница?! :3fdb8960598fa63e:

 

ГЪРДАЦИЯ може и да има, но до лидерство никога няма да стигне.

Яница не се бори да е лидерка. Самият факт, че тя след 11 години кариера в девета глуха с тук-там някой хит успя да влезе трайно в А група е красноречив за нещата, които е постигнала. Тя наистина може да се похвали с градация. Аз самия около 2012-2013 се чудип защо още се мъчи, като вижда, че не става. Сега е една от малкото певици, чиито неща чакам с нетърпение. И не съм само аз, а всички, които седмица преди да излезе нейна нова песен, питат под всеки един клип кога ще излиза и че чакат нейната песен, а не тази, която са пуснали. Ето това е градация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница не се бори да е лидерка. Самият факт, че тя след 11 години кариера в девета глуха с тук-там някой хит успя да влезе трайно в А група е красноречив за нещата, които е постигнала. Тя наистина може да се похвали с градация. Аз самия около 2012-2013 се чудип защо още се мъчи, като вижда, че не става. Сега е една от малкото певици, чиито неща чакам с нетърпение. И не съм само аз, а всички, които седмица преди да излезе нейна нова песен, питат под всеки един клип кога ще излиза и че чакат нейната песен, а не тази, която са пуснали. Ето това е градация.

И все пак, не се бори, защото не й е по силите. Отделно, че като лидерка тя не би имала качества, които да покаже. Андреа не може толкова да пее, но пък знае как да прави шоу и концертите й винаги са били уаааааау. Отделно, че преди тя постоянно надграждаше и до известна степен допринесе доста за развитието на жанра.

 

Гърдацията и аз не мога да й я отрека на Яна, наистина, но тук не може и дума да става за сравнение с Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Яница смачка дуета на Андреа и Джордан! :1000 (29):

Това по нищо не може да се мери с "Най-добрата", която е от същата година. :1000 (19):

 

Няма изпълнител без слаба песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Яница смачка дуета на Андреа с Джордан! :1000 (29):

 

Това беше такова своеобразно предаване на щафетата. Яница супер успешно се настани в нишата на Андреа, че общо взето си размениха местата. И всичко започна на този паметен ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни тепърва ще постига върхове в нейната невероятна кариера!

''Изкушение'' е един от топ траковете на годината а видяхме, че ''Няма да ме купиш'' се пееше много силно!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни тепърва ще постига върхове в нейната невероятна кариера!

''Изкушение'' е един от топ траковете на годината а видяхме, че ''Няма да ме купиш'' се пееше много силно!

"В пет ми звънни" за малко да ѝ опропасти кариерата. Слаб, незапомнящ се трак, който всички чакахме с нетърпение половин година след най-силната ѝ песен в кариерата, а то се оказа дъвка с косъм. Ако беше пуснала нещо като "Хубаво го запомни" още април, щеше да продължи бруталната си инерция.

 

Радвам се, че тази година е и по-успешна, и по-продуктивна за нея. 4 месеца е максималната пауза, която трябва да си позволява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това по нищо не може да се мери с "Най-добрата", която е от същата година. :1000 (19):

 

Няма изпълнител без слаба песен.

Е, сравнявам ВЧП с дуета затова че излязоха в същи ден, дуета в началото беше с повече гледания, но след това Яница ги мина и замина.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-добрата" е толкова посредствен проект. Крадена песен, краден клип, разпъната Андреа за 364591840 път с циците навън. Да, яка е за слушане и стана един от най-големите ѝ хитове, но си е малко embarrassing как няма капчица оригиналност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, сравнявам ВЧП с дуета затова че излязоха в същи ден, дуета в началото беше с повече гледания, но след това Яница ги мина и замина.

Сравняваш ги, защото на Яна това й е една от най-силните песни, а на Андруша беше флоп, но както и да е :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...