Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:roll1: :roll1: :roll1:

 

оооо одне омеее йедан е магууу

 

 

Весна има едни от най-големите хитове в сръбския турбофолк и в първата половина на 90-те нямаше човек в България, който да не я знае, но към днешна дата е един деформиран бидон. :Vishenka_05:

Все пак змиите трябва да се подкрепят. :1000 (29):

И все пак мойте любими сръбкини са други.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Galena-Galin.jpg

 

Мен пък при тези двамата, всичко ми лъха на фалш и поза.

Галин леко ми бие на смотаняк, но добричък в същото време, вярващ в семейните ценности, искащ да запази семейството си и угледа, мислещ преди всичко за доброто на дечицата си, ама тази до него трудно ще избие ковренската си съшност и едва ли му е била вярна по цялото време. Или пък все си вярва че когато тогава, жената му ще се кротне, па си мълчи и си чака милия. 1000%20(29).gif

 

Едва ли на някой ще му е все едно, при такива чести снимки и изпълнения на половинката му. :mf_surrender:

hw0d39.jpg Image_2319792_308_0.jpg

 

galena-flirtuva-s-bivshiia-na-monika-valerieva-pak-shokira-sas-skandalni-izcepki-1.jpg

 

galena-2.jpg

 

galena-lubovnik.png

 

За този последния дебеляк се пишеше, че си развалили сериозно отношенията с Галин и че са пред раздяла.

 

Втория вариянт е да са си съгласни на леко слободна върска, па взаимно да си кръшкат.1000%20(29).gif

 

Ето и една статия с коя в цялост се съвпада мойто мнение за тяхната вързка.

 

Квит в кръшкането!

 

Само преди 3 месеца Галена призна сензационно в интервю, че на няколко пъти през годините с Галин са били на крачка от развода. Двамата обаче съумели да запазят семейството си заради 6-годишния си син Стефан и клетвата пред Бог, че ще са в добро и зло заедно. Единствено широкоскроеността и на двамата спасявала връзката им, която през годините се е поддала на редица изкушения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ти го кажа в цифри, а ти смятай. Когато Галена лапна меката пишка на оня тя нямаше и 3000 лева кеш за нов клип. И изведнъж започва да духа на синчето на фамилия от Велико Търново, която има имущество за около 50 милиона лева. Мама Стефка, която ръководи бизнеса доколкото знам има един син. Какво ли си е помислила тъпа овца от Смядово, като го е лапнала на Галин "Боровеца"? Според мен същото, което и друга тъпа слива на име Деси Слава, която както си я шибаше оня "Ядката" от Сливен, дето държи бизнес с ядки за около 50 милиона лева и който заедно с ядките за вафлите, прати към Велико Търново и Деса, а тя взе че стана снаха там. За 9 месеца хората я разкриха и разкараха, като и оставиха "Алфата" като бакшиш.

 

И сега да видим какво ли би си помислила Галена, която знае, че мама Стефка е забранила на Галин да приближава до чалгарки? Нима не и се искат клипове като "Фалшива кожа" по онова време? Как да ги направи, като няма пари? Та тя не е Камелия та да има около 2 милиона тогавашни приходи само от някаква си "Златна рибка". Значи ще хване Гальо и ще го спука от секс. И ако мама Стефка премисли, ще се уреди за снаха, а така реките от блага ще потекат и в нейната мелница, за да има 40 000 лева само за логистика на "Хавана Тропикана". Много яко за малко кувре, нали?

 

И в този момент излиза клипчето от ваната и всичко това започва да виси със страшна сила. Да не мислиш, че мама Стефка не е гледала клипа? Да не мислиш, че не е заплашвала Галин? Да не мислиш, че не е имало семейни скандали? Ама това са хора с его, позиции и влияние. При тях това е повече от... да убиеш човек. И к`во пра`им ся, при така развилата се семантика на този "селесте" сериал? Постави се на мястото на Галена. Светът и се разпада за няколко минути. Всички планове отиват по дяволите. Кой сериозен мъж ще се хване с нея, ако в нета циркулира клипче, как духа на някакъв? Разбираш ли ми романтичната мисъл? Ако не я разбираш разпитай тук да ти кажат, че тогава само аз съм адвокатствал на наричаната до този момент от мен Жалена. Само аз съм казал, че от някакъв келеш с пари от мама, Галин стана мъж, защото направи компромис, като си преглътна егото. Колко мъже ще го направят, на негово място?

Семейството на Галин не са нито кралски особи, нито политици, нито са обикаляли тв ефира, за да се доказват като някакво светило в този бизнес, както правят знайни и незнайни. В този ред на мисли твоят коментар " При тях това е повече от да убиш човек" стои твърде нелепо за хора, на които бизнесът им не зависи от личния им живот и мнението на хората.Като гледам Галена нито е сложила булото, нито е спряла участията, нито е спряла да се съблича за фотосесии. На базата на това още по-нелепо звучат коментари, че семейството на Галин го заплашвали, семейни скандали и т.н

А и защо свеждате всичко само и единствено до... пари?! Точно в последното ти изречение е разковничето. Галин е истински мъж във всяко значение на думата. Пак повтарям, че и без милионите, той ще има стойност и тежест на мъж. Да, иска се мъжество, за да подкрепиш гаджето си в такъв труден момент и да я подкрепяш вече толкова години , да не я спираш да работи, да се развива. Обаче не по-малка стойност има Галена, която единствена от топ имената в този жанр успя да съхрани семейството си. Богати мъже, които мечтаят за известни певици има много и са минавали през доста от тях, обаче пак се стига до отношението и уважението, които парите няма как да купят.

А като се коментира как Галена се издигнала като е тръгнала с Галин, тогава да изкоментираме, че Галин също се издигна още повече като бизнесмен. Едва преди 3-4 години получи награда за Бизнесмен на годината. Десетки видове сладкиши пусна последните 5-7 години, а преди си бяха само вафлите. Нови ресторанти отвори, сладкарница. Еми това са все успехи в последните години. Или се гледа само едната страна тук, която е по-удобна за плюене?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки успешния си бизнес, Галин като мъж не струва. Нека не забравяме, че се ожени на времето за Десислава, която не беше влюбена в него, но за него това не беше проблем. Момчето е готово на всякакви самоунижения , за да бъде с жената, която иска. Нито го интересува обича ли го, нито му пука , че доскоро е била с най добрия му приятел Кроноса. Десислава още 6-8 месеца след брака им го заряза, защото в цялова Търново се говореше за изневерите му. Вероятно днес изневерява и на Галена, но това за нея е удобен параван да си прави курвенските изпълнения. Кадрите уж с фенове са покъртително пошли... Или и това е просто шоу... Общо взето са един за друг. Добре, че Деса се е отървала от този изтърсак и плазмодий, въпреки професионалните успехи , които можеха да и донесат парите му. Зодия риби не могат да се насилват в нещо изкуствено само заради материална изгода. За разлика от Галена, която го върза с второ дете в момента, в който щяха да се разделят. На селянката не и се връща в Смядово и знае как да си изиграе картите. А Галин ще си търпи подигравките от приятели и в нета, защото Галена мачка авторитета му с подобни снимки. Не мога да си представя Деска да се мята така в скута на всеки платежоспособен "фен". Пошло и курвенско. Това ли е шоуто и на смядовския Майкъл Джексън... Как да я възприемат хората като певица. Как да я уважават. За себе си може да трупа дивиденти, на за жанра отбелязва основно жълти картони.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, хората порасват. Това, че е изневерявал масово на Деса, не значи, че би го направил и на друга. Може да се е поучил или да се е наебал достатъчно на местни коври :D Или просто и срещнал жената. Може само да гадаем, не сме им в чаршафите, за да пишем така категорично.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, хората порасват. Това, че е изневерявал масово на Деса, не значи, че би го направил и на друга. Може да се е поучил или да се е наебал достатъчно на местни коври :D Или просто и срещнал жената. Може само да гадаем, не сме им в чаршафите, за да пишем така категорично.

Аз като мъж бих останал с наранено его ако жена ми се държи чак толкова фриволно и вулгарно по участия с всякакви мъже... С феновете се снима така сякаш предстои сексуален акт, а с мъжа си сякаш са най добри приятелки. С фенките що не се държи така. Всичко е ясно за по прозорливите от нас. Няма нужда да сме под чаршафите им. Очевидно там рядко нещо се случва. ДесиСлава не обича слаби мъже, а на Галена са и удобни такива - накъдето духне Галош, на там тръгва плазмодия... :1000 (30):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като мъж бих останал с наранено его ако жена ми се държи чак толкова фриволно и вулгарно по участия с всякакви мъже... С феновете се снима така сякаш предстои сексуален акт, а с мъжа си сякаш са най добри приятелки. С фенките що не се държи така. Всичко е ясно за по прозорливите от нас. Няма нужда да сме под чаршафите им. Очевидно там рядко нещо се случва. ДесиСлава не обича слаби мъже, а на Галена са и удобни такива - накъдето духне Галош, на там тръгва плазмодия... :1000 (30):

 

Хайде сега да не избиваме в другата крайност, след като за няма и година Деса беше разкарана от "търновската" фамилия. Деса не я вълнуват силни и слаби мъже, а удобни мъже. Тя смяташе, че като е 7-8 години по-голяма от Галин ще го върти на малкия си пръст, но това продължи само 9 месеца. Отново греда, като с моя селски Мишо, който плюеше 15 години, а миналата година когато Нова ТВ отиде в Чикаго, да направи филм за най-доброто ченге в този мегаполис от 15 милиона, който се оказа българин и да видиш ти..... брат на Мишо, изведнъж с умиление Деса взе да говори такива хубави неща за фамилия Сербиянски, че "сълзи ми потекоха" от умиление. Знаем я каква е лицемерка, та затова хайде така по-кротко със силните и слабите мъже.... :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна ги размаза! Първият голям поп-фолк хит за 2018! "Не се изтриваш" също все още се харесва. За мен това е песента на 2017!

 

Райна затвърди лидерската си позиция

http://signal.bg/view_article.php?article_id=51066

Райна затвърди лидерската си позиция с актуалния си сингъл "Зле те чувам". Песента отново получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и остава начело на хитовете за втора седмица.

 

На втора позиция е Преслава с парчето "Не се изтриваш", което се изкачва с една позиция.

 

В челната тройка с летящ старт влиза Емануела с новия си проект "Нотариално заверен".

:Vishenka_05:

 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде сега да не избиваме в другата крайност, след като за няма и година Деса беше разкарана от "търновската" фамилия. Деса не я вълнуват силни и слаби мъже, а удобни мъже. Тя смяташе, че като е 7-8 години по-голяма от Галин ще го върти на малкия си пръст, но това продължи само 9 месеца. Отново греда, като с моя селски Мишо, който плюеше 15 години, а миналата година когато Нова ТВ отиде в Чикаго, да направи филм за най-доброто ченге в този мегаполис от 15 милиона, който се оказа българин и да видиш ти..... брат на Мишо, изведнъж с умиление Деса взе да говори такива хубави неща за фамилия Сербиянски, че "сълзи ми потекоха" от умиление. Знаем я каква е лицемерка, та затова хайде така по-кротко със силните и слабите мъже.... :ad:
Говопиш глупости. Десислава най малко избира мъжете си по удобствов. Тя е прозрачна дори за хората, които не я харесват. При нея цялото и съществуване се води от любовта, а резултатът са многото и неуспешни връзки. Тя не разсъждава когато е влюбена и през годините е позволявала на някои от мъжете и да я насилват физически и психически. Грим по дланите е напълно изживяна. Общия знаменател между Мишо, Кроноса, Галин футболиста, Зарко и Благо не са пари или удобства, а любовта и мъжкарската визия. Личи си , че са избирани по любов и страст. Един типаж са мъжете и. Десислава търси силни физически, а не финансово стабилни мъже. Галин Вафлата е изключение, но Десислава преди сватбата си казваше , че не е влюбена и че се жени за най големия си фен. Бързо разбра, че порода като нейната не може да се насили да обича и даде поводи, за да и изневери Галин.

Не виждам лицемерие в това. По лицемерно е това на Галена и Галин, което продължава с години, а и е по прагматично

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като мъж бих останал с наранено его ако жена ми се държи чак толкова фриволно и вулгарно по участия с всякакви мъже... С феновете се снима така сякаш предстои сексуален акт, а с мъжа си сякаш са най добри приятелки. С фенките що не се държи така. Всичко е ясно за по прозорливите от нас. Няма нужда да сме под чаршафите им. Очевидно там рядко нещо се случва. ДесиСлава не обича слаби мъже, а на Галена са и удобни такива - накъдето духне Галош, на там тръгва плазмодия... :1000 (30):

 

Май само част от по-зрялите и улегнали хора забелязваме че отношенията им не са от най-идеалните и не се вързваме като малките и фенчета, за перфектното семейство и стабилната майка, съпруга и домакиня.

Ето и интервюто на Венета от сватбата на Фики и от 0:25 па нататък, прекрасно се забелязва че има някакво напрежение, особено на бъзика на Галин че чака тая да му предложи. На 4:25 пак същото, на всяка негова шегичка, тя си променя изражението като да иска да изкрещи....Замълчи вече бе тъпак. 1000%20(29).gif

Па тя място не си намери през цялото време, хванала го с двете раце към края, та стиска ли стиска, а милата Венета си мисли (или не) че е от голяма любов. 1000%20(29).gif

И е много по-мъжествена в мутрата от половинката и, леко травеститее, нищо общо със фотошопваните и снимки.

 

 

Само аз ли виждам много злоба, завист и комплекси в тия пластични дърпнати очи? А преди не беше така......... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Деса всичко е едно такова объркано и накрая става смешно и прозрачно. И други са си хващали гаджета, които живеят в чужбина, но само Деса от раз заряза и кариера и оня шефа на СДС Хасково и обещания към Пайнер и семейство, за да иде в САЩ, защото хванала българин с 3 ресторанта в Чикаго. За мен това си е абсолютно похват на селско тарикатле, което все си прави тънки сметки, които накрая се оказват без кръчмар. Примерите са безброй и резултатът е сходен в края на драмата. Същата работа като с Мишо беше и с Галин. С общата кариера с Азис. С първото и участие във ВИП Брадър. С инвестицията и в ДСТВ, която направо я фалира. Въобще, много ми е странна, защото изглежда невероятна глупачка, за която трудно можем да преценим само ли се прави на мазохистка или си е просто завършена наивница, стигаща на моменти до пълна глупост в решенията. Така, може би не трябва да го пиша, но това вероятно ще го прочетем в една бъдеща книга, защото може би една случка обяснява всичко за нея.

 

Значи, при Деса са голямо семейство. Братя, сестри, майка (баща и е починал), доведени бащи, абе катун като при Софка. Най-лошото при нея е, че тя реално ги храни всички, точно като Софка. Всичко на всичко от мъже има една стара "Алфа" от Галин и апартамент от Мишо в Пловдив. И там е целата фамилия. Преди някъде 15 години е поканила една колежка на гости в Раднево, ей така за едно ядене и пиене, че и ходила няколко пъти на гости, а никога не я канила у тях. И на път от морето за София, въпросната колежка се отбива. На място обаче намира родата, а Деса още не била дошла. Пристигнала след половин час и седнала при тях, а те вече мезили. Поздрави, целувки и..... Деса взима чантата си, вади 2 пачки с пари от участия, слага ги на масата и майка и ги прибира. Колежка гледа, чуди се и преди да пита, Деса и казва:

 

- Тук при нас е така. Всеки носи каквото е изкарал и дава на мама, а тя решава какво и кога да се харчи!

 

Според мен това обяснява всичко, за Деса. Дори отношенията с мъжете....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май само част от по-зрялите и улегнали хора забелязваме че отношенията им не са от най-идеалните и не се вързваме като малките и фенчета, за перфектното семейство и стабилната майка, съпруга и домакиня.

Ето и интервюто на Венета от сватбата на Фики и от 0:25 па нататък, прекрасно се забелязва че има някакво напрежение, особено на бъзика на Галин че чака тая да му предложи. На 4:25 пак същото, на всяка негова шегичка, тя си променя изражението като да иска да изкрещи....Замълчи вече бе тъпак. 1000%20(29).gif

Па тя място не си намери през цялото време, хванала го с двете раце към края, та стиска ли стиска, а милата Венета си мисли (или не) че е от голяма любов. 1000%20(29).gif

И е много по-мъжествена в мутрата от половинката и, леко травеститее, нищо общо със фотошопваните и снимки.

 

 

Само аз ли виждам много злоба, завист и комплекси в тия пластични дърпнати очи? А преди не беше така......... :mf_surrender:

На мен винаги ми е било странно защо след като толкова много се обичат не са сключили брак?

И наистина се усеща едно напрежение като стане въпрос за това.

Тук това като се коментираше пак се използваха нелепи и детски размисли защо било нужно да се женят и как в днешно време не се правело така.

Джена как пък за 2 години си намери любим,ожени се и си роди детенце?Хората когато се обичат и искат да си създадат семейство се женят,така си мисля аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май само част от по-зрялите и улегнали хора забелязваме че отношенията им не са от най-идеалните и не се вързваме като малките и фенчета, за перфектното семейство и стабилната майка, съпруга и домакиня.

Ето и интервюто на Венета от сватбата на Фики и от 0:25 па нататък, прекрасно се забелязва че има някакво напрежение, особено на бъзика на Галин че чака тая да му предложи. На 4:25 пак същото, на всяка негова шегичка, тя си променя изражението като да иска да изкрещи....Замълчи вече бе тъпак. 1000%20(29).gif

Па тя място не си намери през цялото време, хванала го с двете раце към края, та стиска ли стиска, а милата Венета си мисли (или не) че е от голяма любов. 1000%20(29).gif

И е много по-мъжествена в мутрата от половинката и, леко травеститее, нищо общо със фотошопваните и снимки.

 

 

Само аз ли виждам много злоба, завист и комплекси в тия пластични дърпнати очи? А преди не беше така......... :mf_surrender:

Как си позволява да му говори пред камери. ЛазеЛ бил. Ако не беше той, още във ваните щеше да лази. Неблагодарна мастия . Не само че няма любов от нейна страна, но дори уважение и благодарност не виждам в очите на Гадена

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен винаги ми е било странно защо след като толкова много се обичат не са сключили брак?

И наистина се усеща едно напрежение като стане въпрос за това.

Тук това като се коментираше пак се използваха нелепи и детски размисли защо било нужно да се женят и как в днешно време не се правело така.

Джена как пък за 2 години си намери любим,ожени се и си роди детенце?Хората когато се обичат и искат да си създадат семейство се женят,така си мисля аз.

 

 

Как си позволява да му говори пред камери. ЛазеЛ бил. Ако не беше той, още във ваните щеше да лази. Неблагодарна мастия . Не само че няма любов от нейна страна, но дори уважение и благодарност не виждам в очите на Гадена

 

Ето само от едно интервю можеш да си направиш изводите, само мааааалко да си по-наблюдателен. :ad:

Ама дечицата виждат друго, колко са сладки и влюбени така заедно под ръка, такива бяха 90% от коментарите и тук и в Сигнала...1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че няма идеални семейства и през годините всяко семейство минава през трудни периоди. Но ако презираш един човек, няма как да си с него толкова време. Галена му е родила две деца и са навсякъде заедно, напротив, дори съм забелязал, че те един друг се допълват. Аз спирам с темата до тук, защото не е етично да се коментира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава няма апартамент от Мишо. Тя е нямала брак с него, а Мишо една стотинка не е отчел дори като баща на Майки. А освен алфата, от Галин и майка му има страшно скъпи бижута, както купени специално за нея, така и семейни ценности предавани от поколение на поколение, на много по висока стойност от вече раздрънканата алфа

 

За останалото си прав. Действия на объркан и първичен човек, а не на хитра Кума лиса. Деса е можела да точи много повече от Кроноса и вафлата, но интересите и са били други. Но за Десови не е тайна, че именно Кроноса реализира всичко около Любовта е само чувство. Няма лошо половинката ти да те подкрепи финансово. Лошо е когато правиш компромиси със себе си и богатия мъж сТане основна цел за теб, без значение дали прилича на кюфте или умствено слаб. Галин е от вторите. Абсолютен сопол

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна ги размаза! Първият голям поп-фолк хит за 2018! "Не се изтриваш" също все още се харесва. За мен това е песента на 2017!

 

Райна затвърди лидерската си позиция

http://signal.bg/view_article.php?article_id=51066

Райна затвърди лидерската си позиция с актуалния си сингъл "Зле те чувам". Песента отново получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и остава начело на хитовете за втора седмица.

 

На втора позиция е Преслава с парчето "Не се изтриваш", което се изкачва с една позиция.

 

В челната тройка с летящ старт влиза Емануела с новия си проект "Нотариално заверен".

:Vishenka_05:

 

 

РАЙНА след толкова години творческо затишие , казвам така защото от много време не беше правила хит , стана получи й се .Радвам се за което , тя е талантлива и много различна от другите певици . Райна да продължава в тази посока , песента е страхотна и видеото към нея също !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...