Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А защо се забравя най-добрата песен на Преслава в последните години, която също е тотален хит ?

А и "Ако утре ме губиш" също е хит и невероятна песен. Все пак успехите са си успехи независимо кой ни е любимец.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава всяка година прави един голям хит и две-три сезонни хитчета или в най-лошия случай - средно популярни песни. Иначе посмъртно нямаше да се задържи толкова много години. Това го казвам в отговор на онова, че разчитала предимно на стара слава. То и ГИК разчитат, но като нямат актуални песни, ги виждаме че са зад борда.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам, прекалено жълто ми звучи.

О,не , Азис ще направи всичко, ако трябва пак ще сложи рокля (нищо, че обясняваше как заради детето си вече не би го направил), за да е в топа. От Азис не се съмнявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Райна затвърди лидерската си позиция

 

photo_verybig_51066.jpg

 

Райна затвърди лидерската си позиция с актуалния си сингъл "Зле те чувам". Песента отново получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и остава начело на хитовете за втора седмица.

 

На втора позиция е Преслава с парчето "Не се изтриваш", което се изкачва с една позиция.

 

В челната тройка с летящ старт влиза Емануела с новия си проект "Нотариално заверен".

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един нов дует на Деси и Азис би бил жестоко завръщане за първата след бременността и не по-малко жестоко продължение за Азис след Хабиби и Мотел. Дано да е вярно, хората отдавна очакват четвърта обща песен от тях.

Галена, Галин, Константин, Устата, Джордан, сега Азис, после ДесиСлава имала кариера към днешна дата :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Събуди се" Емилия сподели, че новата и любов е някакъв Жорж Бушар. В гугъл излизат статии, че са били любовници през 2013. Милионер от арабски произход. Този етнос са много мили с жените, докато не са им сигурни. Дано все пак Емилия бъде щастлива.

 

Да вземе да направи дует с нея

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна затвърди лидерската си позиция

 

photo_verybig_51066.jpg

 

Райна затвърди лидерската си позиция с актуалния си сингъл "Зле те чувам". Песента отново получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и остава начело на хитовете за втора седмица.

 

На втора позиция е Преслава с парчето "Не се изтриваш", което се изкачва с една позиция.

 

В челната тройка с летящ старт влиза Емануела с новия си проект "Нотариално заверен".

Кралицата мачка :Vishenka_05:

 

А иначе по въпроса за дуета на Азис и Деси силно се надявам да е истина..От известно време насам си го мислих какво ще е ако пак направят такъв и дали ще е успешен.Дано да попаднат на хубава песен и текст ако новината е вярна

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата мачка :Vishenka_05:

 

А иначе по въпроса за дуета на Азис и Деси силно се надявам да е истина..От известно време насам си го мислих какво ще е ако пак направят такъв и дали ще е успешен.Дано да попаднат на хубава песен и текст ако новината е вярна

 

Мачка наща, ама много се радвам и за Райнето. Заслужава милата. :Vishenka_05:

Нищо че Сафарито ми е по на сърце.

Аз пък очаквам дует Преси - Деси или Преси - Азис. Незнам какво се мотаят 1000%20(29).gif

 

и? scratch.gif

И............бавно но славно като да губи позиции милата. Не е вече сила която бе преди време. Жалко, но това сочат фактите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Събуди се" Емилия сподели, че новата и любов е някакъв Жорж Бушар. В гугъл излизат статии, че са били любовници през 2013. Милионер от арабски произход. Този етнос са много мили с жените, докато не са им сигурни. Дано все пак Емилия бъде щастлива.

 

Да вземе да направи дует с нея

тази е кармично свързана с Анелия :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И............бавно но славно като да губи позиции милата. Не е вече сила която бе преди време. Жалко, но това сочат фактите....

Райна с бозите беше в топ 5, какво остава сега като след 10 години видя хит!

Вижда се от коментарите, че в тая класация на сигнал вече гласуват има-няма 500 човека. Интересно ми е откъде ги намерига тези 156 000 гласове за Ивана - фолклорна песен на годината. Май те са си добавили трите нули...

 

Относно коментара на Слави, че от пей сърце нямала песен на върха, с #МамаУраган ли трябваше да смачка типичната чалгия на Анелия или лятото "Мотел" на Азис с #TheBo$$? Вижда се когато прави поп-фолк песни(Моро му - топ 3 за годината) няма равна! Затова и феновете и искаме повече поп-фолк песни от нея, нищо че на мен модерните ми са по любими.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена, Галин, Константин, Устата, Джордан, сега Азис, после ДесиСлава имала кариера към днешна дата :1000 (29):

Да, тя златните си хитове и някои след това си ги е направила заради дуетите. "И на всички като тебе" също е таен дует, но не знаем. А за "В друг живот" си е ясно, че неизвестният дуетен партньор дето пее Мангава е причината на проекта да му се обърне внимание, а не легендата с 20-годишна кариера.

По тази логика можем да кажем, че и на Галена всичките й клипове с над 20 милиона са дуети. И реално тя има само 3 клипа над 10 милиона, които са самостоятелни- само с един повече от Деси Слава, но пък за по-дълъг период в PlanetaOfficial. Но няма ли да звучи смешно да твърдим, че дуетите й правели кариерата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Деса е факт, че съществува само и единствено заради дуетите си! :1000 (19):

Няма какво да се отговори на човек, който твърди такова нещо.

 

И на Деси дуетите са част от трилогия.

R-7149080-1434819195-4161.jpeg.jpg

Част 1

Link to comment
Сподели в други сайтове

не виждам да работи по другите части :1000 (29):

Работи, в единия ще са й дуетите с мъже през годините, а в другия- с жени. При жените трябва да навакса обаче, че засега й е само Галена, а само с една единствена помощница кариера не се поддържа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работи, в единия ще са й дуетите с мъже през годините, а в другия- с жени. При жените трябва да навакса обаче, че засега й е само Галена, а само с една единствена помощница кариера не се поддържа.

:Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

Този е от преди трилогията. :3fdb8960598fa63e:

Много силна песен, между другото. Но предполагам, че и там Деси просто е трябвало да бъде напомпана от дебютантката и само заради това са я направили. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...