Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирай, че до края на седмицата "Дразни ме" ще мине "Пада звезда" по гледания.. :gun_bandana: :girl_cry2:

 

Как ще я мине бре? Нали е в канала на Пайнер? Преса не е ли дала някой лев, та да дръпне или само новата гледа?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Как ще я мине бре? Нали е в канала на Пайнер? Преса не е ли дала някой лев, та да дръпне или само новата гледа?

Преси не си плаща песните и клиповете, ти искаш да си купува трафик...ще ме умориш :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси не си плаща песните и клиповете, ти искаш да си купува трафик...ще ме умориш :roll1:

 

Ама как, тя и Галена не си плаща, Фики и той. Те дори не знаят как. И не си говорят даже за тези неща. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как, тя и Галена не си плаща, Фики и той. Те дори не знаят как. И не си говорят даже за тези неща. :roll1:

Галена има безлимитна платинена ВИЗА и излишни пари за помпане на его. Преси е просто девойче от народа с мания за награди и величие, точно като мен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как, тя и Галена не си плаща, Фики и той. Те дори не знаят как. И не си говорят даже за тези неща. :roll1:

и Камелич не ползва AdWords :1000 (29):

и клипа й не е почвал преди #TheBo$$

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приеми го, кариерата на Жулиета се развива даже по-добре и от очакваното :)

И какво от това? Не сме 2007. Пайнера вече няма привилегията да "пенсионира" певици по команда, защото телевизиите му нямат тежест. В днешно време феновете сами избират какво да слушат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво от това? Не сме 2007. Пайнера вече няма привилегията да "пенсионира" певици по команда, защото телевизиите му нямат тежест. В днешно време феновете сами избират какво да слушат.

това имам предвид и аз. Факта, че Шушана в изпълнение на Преслава предизвиква повече интерес от актуалният й сингъл е достатъчно красноречив

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти връзка с главния мозък изобщо имаш ли, да попитам аз? Що за глупости пишеш, а още по-лошото е, че ги мислиш. Естествено, че На линия съм за един човек е по-голям хит от Преславовата Шушана. :mf_surrender:

На линия или без, Пресислава ако смяташе че има хит, нямаше да си прави запис на Шушаната.

 

2рото е също сигурен знак, че иска нея да пее на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На линия или без, Пресислава ако смяташе че има хит, нямаше да си прави запис на Шушаната.

 

2рото е също сигурен знак, че иска нея да пее на концерта.

:bx: :bx: :bx: :bx:

Шушаната, ако беше хит - щях да съм я чул от коли, телефони или в градския транспорт, добре, че беше форума, за да науча за съществуването на тази песен за малоумни.

Преслава е кучка и като всяка такава гледа да се възползва максимално от всеки тренд с минимални усилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На линия или без, Пресислава ако смяташе че има хит, нямаше да си прави запис на Шушаната.

Бе, на Преслава весията на "Шушана" си е 6, много ми харесва. Надали я е направила от липсата на хит, при положение, че счупи всякакви рекорди с последната песен. Може би просто й се получава да я пее по участия и е решла да направи запис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе, на Преслава весията на "Шушана" си е 6, много ми харесва. Надали я е направила от липсата на хит, при положение, че счупи всякакви рекорди с последната песен. Може би просто й се получава да я пее по участия и е решла да направи запис.

да не прекъсва плейбека с живи изпълнения :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:bx: :bx: :bx: :bx:

Шушаната, ако беше хит - щях да съм я чул от коли, телефони или в градския транспорт, добре, че беше форума, за да науча за съществуването на тази песен за малоумни.

Преслава е кучка и като всяка такава гледа да се възползва максимално от всеки тренд с минимални усилия.

ШУШАНА НЕ Е ХИТ? Т'ва гърми навсякъде, ти в пещера ли живееш?

 

Е, може би аз съм в по-малък град и затова тук е така, не знам, конкретно тук едва ли има човек между 15 и 20 годишна възраст, който да не знае Шушаната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ШУШАНА НЕ Е ХИТ? Т'ва гърми навсякъде, ти в пещера ли живееш?

 

Е, може би аз съм в по-малък град и затова тук е така, не знам, конкретно тук едва ли има човек между 15 и 20 годишна възраст, който да не знае Шушаната.

Аз не я знам и съм на 20. Ами в София не гърми като Все ми е тая, дето се чуваше от всяка кола и това лято.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

да не прекъсва плейбека с живи изпълнения :1000 (29):

Че на плейбек пее повечето неща Преса, така е. Галена много повече ми харесва като присъствие, ама ме дразните Галеновите как омаловажавате всякакъв труд различен от този на любимката ви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че на плейбек пее повечето неща Преса, така е. Галена много повече ми харесва като присъствие, ама ме дразните Галеновите как омаловажавате всякакъв труд различен от този на любимката ви.

Те са ботове, направени от реброто на чичо Фокси, не им обръщай внимание. Просто някои не могат да преживеят, че тази година Преслава > Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Пресислава има толкова силна година, че трябва да окраде бедния човек от народа Наско Ментата, за да има кво да пее по участия.

 

Преслава>Галена, ама не знам коя си взе почивка да си гледа бебето. Демек "победата" ми се вижда много служебна, да я бутате толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те са ботове, направени от реброто на чичо Фокси, не им обръщай внимание. Просто някои не могат да преживеят, че тази година Преслава > Галена.

Не знам какви са, ама имам чувството, че Преслава и дует с Адел да направи, пак ще я плюят и ще й търсят косури и никога няма да признаят нейния успех. *дуетът с Адел ми е пределно ясно, че е невъзможен, дадох го като пример за успех*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Пресислава има толкова силна година, че трябва да окраде бедния човек от народа Наско Ментата, за да има кво да пее по участия.

Като му гледам корема, побрал поне девет малки агънца, хич не ми прилича на човек, чакащ единствено на социални помощи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какви са, ама имам чувството, че Преслава и дует с Адел да направи, пак ще я плюят и ще й търсят косури и никога няма да признаят нейния успех. *дуетът с Адел ми е пределно ясно, че е невъзможен, дадох го като пример за успех*

Пепе най-много да изчука мъжа на Адел, за дует едва ли ще се навие :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепе най-много да изчука мъжа на Адел, за дует едва ли ще се навие :1000 (29):

Е, тя поне ще му го вдигне, Галена - видяхме, й се наложи да лапа полумеки израстъци и колкото и да се чекнеше като дива селянка, пак не успя да ги втърди. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Пресислава има толкова силна година, че трябва да окраде бедния човек от народа Наско Ментата, за да има кво да пее по участия.

Окраде... Шушаната е много стара песен на оркестър Виагра, просто Наско Ментата я популяризира, а Преслава се възползва от ситуацията. Не виждам нищо лошо в това да направиш кавър на песен, която ти се получава да я пееш. Отделно, че по участия се предполага, че трябва да подбереш най-актуалните песни в последно време, няма как да са единствено от твоя репертоар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...