Jump to content

Online: Джена - Да ти бъда корона


Препоръчани коментари

Страшно наблъскан текст, нищо не разбрах. Ужасни опити за рапиране, не знам защо се опитва изобщо. Абе... слабо, може и да ме зариби по-натам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е точно в стилът на Джена, хареса ми от първо слушане! Мисля, че ще е успешна. Джена изглежда страхотно и видеото е доста добро! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази песен се вижда, че случайно е уцелила Коя. Много слаба песен и далеч от нейните песни с Оцко, които правиха едно време.

+1

Много си беше повярвала по едно време и сега се опитва да се върне към старите парчета,но много изтъркано звучи и изглежда всичко. Съмнявам се,че ще постигне и 1/2 от успеха на "Коя". Опитите за рапиране са много зле. Просто на някои гласове не подхождат и няма смисъл от тази мъка.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

О йеее,дай , дайй само така. Кефи яко, клипа ми харесва, визията цепи, вижда се градация определено. Песента е уникат, преди да я пусна нарочно погледнах на пауза отдолу какво пише и се молих да е "Оцко". Само като видях, че е негова песента я надух в колата на AUX към плейъра, и така здраво се изкефих маа...

 

Текст, мекст, всичко - ток. Джена и Оцко е като предишното Емануела и Македонеца.

 

Хем е в стила на Оцко, хем - не, хем с дискотечния ритъм долу, хем с фолк звученето горе.

 

Това се надува на макс и това е - искам напред само да виждам Джена и Оцко - ей това е комбинацията.

 

ХИТ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази песен? Джена пак започна да се излага, тъкмо се беше стабилизирала с "Коя" и "Тук жена му пази"..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите няколко такта от припева започват доста обещаващо, после... всичко отива на кино :)

 

Оцко се изчерпа тотално...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...