Jump to content



Online: Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат


Препоръчани коментари

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Каквото и да казвам ще е малко за тази прекрасна песен, разплака ме. Толкова добре са я изпели, текстът е романтичен, истински. Браво и на двамата, винаги ще има надежда за този жанр след такива песни и никога останалите няма да го стигнат, защото това са истинските неща в живота!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса, а от коментарите очаквах баладата на годината. :lol:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса, а от коментарите очаквах баладата на годината. :lol:

+1

Като се запрехласнат по нещо обикновено, римейк на сто друго песни...

Десислава нещо напоследък прави много скучни балади. "В друг живот" беше изключение донякъде, но ги няма онези балади като "Следи от сълзи", "Върни радостта ми", в които показва атака на гласа... или пък супер нежни и мелодични като "Забрави за мен".

Песента със сигурност не е лоша, но ми липсва нещо, градация например. Не настръхвам като при други балади като "От щастието най боли", "Обичай ме", "Утре ще е по-добре".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е добра, но сякаш е направена набързо - аранжимента можеше да е много по-грабващ, текста на места също.

Видеото не ми харесва изобщо - напомня ми на Ивана 2004 година, когато събираше едни и същи лелички и ги снимаше в "житейските" истории, които пресъздаваше. Филтрите са кофти, обстановката... Скерлев ли го е снимал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скучна песен с добър като послание текст ... нищо повече. Видеото също не впечатлява, дори познатите до болка филтри на Скерлев дразнят изключително много...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недейте да гаврите Скерлев, защото той си е всичко в едно, първият режисьор в поп-фолка и има уникални попадения. Просто зависи кой го търси, с какви пари разполага и какви идеи му задава. Те другите, уж оборотни режисьори с уж високите тарифи и мащабни продукции, все едно нямат гафове, кражби... Може пък за тоя клип такава да е била концепцията. Но Скерлев може много, не го подценявайте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра и нежна песен! И на мен ми харесва повече от на Галена и Фики. При Джордан няма слабо и гласовете им с Деса много си отиват.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От коментарите очаквах нещо наистина невероятно, но не го получих.

Все пак различен проект и му пожелавам късмет.

Десислава пусна няколко по-бавни проекта в Пайнер, но далеч от ''Черен сняг'' примерно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Глоринда пак се пукат по шева от злоба, че Десислава е на такава позиция в жанра, за каквато са гласели баба им Гло. Е пукнете се от яд че по новата песен на Деса припада цяла България, а вашата никой не я слуша и трае. Разбрали те от музика. Слушат най ниското качество поднесено от примата ви ама говорят... стига разсъждавахте, защото злобата ви прозира...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален и супер въздействащ проект. Върна ме много години назад, когато това бяха песните, които ставаха тотални хитове в поп-фолка. Именно подобни песни ще изкарат жанра от дъното, на което е.

 

И как не ви омръзна на повечето да се плюете и да съпоставяте Кама-Деса? Това ви поведение не е в полза на нито едната, а в техен ущърб. Радвайте се на музиката и спреде с негативното отношение един към друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...