Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема



Хитът “Шушана” на Наско Ментата бе най-аплодираното парче на концерта 16 години Планета”. Ретро песента в изпълнение на Наско и Милко Калайджиев унижи пайнерките, които нито можеха да блеснат с хитове, нито с визия. Колкото и модерни да бяха някои от изпълнителките, “Шушана” им припомни, че мястото им е в кръчмата. За да успокои страстите между Галена и Преслава, концертът бе закрит от Анелия, която при други обстоятелства, едва ли щеше да има честта да извие глас последна. Изненадващо на сцената с Илиян се появи и Алисия, което предизвика слухове за евентуално нейно преместване в “Пайнер”.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като компаньонка има по-голям стаж определено, наглярка. Мале, кога някой ще го постави на място това градинско джудже...

Че и на "мила" говори. Смърдел!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кухнята: Някои от певиците са били със специални отделни съблекални като Галена Преслава Анелия и Мария останалите се преобличали където им падне Татяна даже викала "Какво е това нещо уж сме семейство фирмата а някой са с привилегии" и тъкмо в това време излизала Мария и я чула и казала "Ми който е с по голям стаж е така мила"

ПС: Човека който ми го каза вика въопще няма колегиалност зад кулисите!!!

И аз имам информация, че Мария се е държала с всички сякаш са й много под нивото. Уникална! :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно, империята на Пайнера е на колене. Нямат никаква концертна логистика и адекватност. Всичкият опит от турнетата е в коша. И то само за някакви 2-3 години. Няма да ви казвам кой го няма в тези 3 години и кой трябваше да го замести. Трансферите се оказаха провал. Пълен, тотален и завършен провал. А аз в тези форуми над 10 години говоря, че едни платинени албуми имат значение, но насреща ми се брои, всеки ден се брои. А бройте сега...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно, империята на Пайнера е на колене. Нямат никаква концертна логистика и адекватност. Всичкият опит от турнетата е в коша. И то само за някакви 2-3 години. Няма да ви казвам кой го няма в тези 3 години и кой трябваше да го замести. Трансферите се оказаха провал. Пълен, тотален и завършен провал. А аз в тези форуми над 10 години говоря, че едни платинени албуми имат значение, но насреща ми се брои, всеки ден се брои. А бройте сега...

 

Ами броим. Многомилионният хит на Кама не се пее по участията й. Също както и при доста пайнерски песни се наблюдава същото.

Кама и тя ли е купила? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами броим. Многомилионният хит на Кама не се пее по участията й. Също както и при доста пайнерски песни се наблюдава същото.

Кама и тя ли е купила? :whistling:

Пее се , ти пък как разбра като не си стъпвал на участията й? Още малко ще кажеш, че дж не я въртят :D Издишаш тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да напомня тук на многознайковците, че "Елена, Елена", беше възродена от Амет през 2006 година.

 

Концерта не смятам да коментирам. Бил е пълен провал.

 

Жалко за всичко, постигнато от фирмата някога.

 

А днешното поколение няма как да оцени ретро хитовете, защото не разбира от романтика, поезия и истински чувства.

 

Плюйте ме сега, само това си можете.

 

Ето какво значи истински концерт:

 

https://www.vbox7.com/play:ebaa5f33e8?p=pla...&order=date

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да напомня тук на многознайковците, че "Елена, Елена", беше възродена от Амет през 2006 година.

 

Концерта не смятам да коментирам. Бил е пълен провал.

 

Жалко за всичко, постигнато от фирмата някога.

 

А днешното поколение няма как да оцени ретро хитовете, защото не разбира от романтика, поезия и истински чувства.

 

Плюйте ме сега, само това си можете.

 

Ето какво значи истински концерт:

 

https://www.vbox7.com/play:ebaa5f33e8?p=pla...&order=date

Абе уважаема, я стига си обиждала всички хора тук, които се опитахме да ти помогнем!!

- "Елена" се възроди в ей това изпълнение през пролетта на 2006, когато бичеше от всички балове. Какъв Амет те гони, много помниш ти... Неговата версия бе нищо и половина, циганска работа.

Мда, най-добре не коментирай концерта, защото няма да направиш велико откритие. То ако само с обиди се променяха нещата... ехе.

Стой си в 2007 и мухлясвай. Пусни си "Карма" и "Сладката страна на нещата" преди лягане или по-добре си намери други начини да бъдеш щастлива и най-вече да се адаптираш към настоящето. Приятно, неприятно - така стоят нещата. Айде стига с тая 2007 и с тия обобщителни квалификации и императивен тон - никак не прилягат на интелигентен човек. Много си наивна, ако си мислиш, че преди 10-20 години всички са били светици и са пръскали от качество. Разбирам каква ти е болката, но с повтаряне няма да върнеш времето. Било си е за тогава. В живота има цикли, ако не знаеш. Хубавите песни и стойностни певци винаги остават, какво си се разтюхкала, сякаш си на смъртния одър...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее се , ти пък как разбра като не си стъпвал на участията й? Още малко ще кажеш, че дж не я въртят :D Издишаш тотално.

 

Кое се пее? Нали гледахме клипове от страницата на Кама... покажи ми къде се избухва с пеене?

 

За въртене я въртят. Но в тая ситуация са 80% от продукцията на ПАйнер. Милионни песни с минорен успех в чалготеките. Това не ги прави с купени гледания. Освен ако Фокса не счита, че "Дразни ме" има купени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое се пее? Нали гледахме клипове от страницата на Кама... покажи ми къде се избухва с пеене?

 

За въртене я въртят. Но в тая ситуация са 80% от продукцията на ПАйнер. Милионни песни с минорен успех в чалготеките. Това не ги прави с купени гледания. Освен ако Фокса не счита, че "Дразни ме" има купени.

Кво да ти показвам ти си супер негативно настроен, излишно е . Хората посетили участията й, знаят как се възприема, ако не се възприемаше ок, защо ще я въртят и защо ще гони 8 млн. гледания за 5 месеца? Знам, че ти е тъпо че и предрече 1.5 млн до края на годината, но какво да направиш, приеми го просто.

 

Относно концерта- честно казано от видяното нищо не ме впечатли, толкова плейбек не се беше случвало от години- дъно. Дори Галена тоя път не беше топ с изключение на визията. Преса и тя мина посредствено, предвид хита. Емануела - издънка.

От видяното само Яница, Галин и Емилия ми харесаха цялостно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата не е ли за мижавият, безличен, безхитов, неадекватен и смехотворен плейбек-концерт на Пайнер, състоял се в третата най-голяма зала в България? Защо ми се струва, че след лютите закани и пълните измишльотини на кой ли не тук преди и по време на "събитието", след него забелязвам да се коментира Камелия и Фокса? Уважаеми дами и господа знам, че "чипровската" безумно ви липсва на подобен тип събития. Знам, че горчиво съжалявате, за милионите страници хейт, които хвърлихте на вятъра да доказвате колко тя не става в предните 15-17 години. Само, че след като тя напусна фирмата-майка всичко върви само надолу и дори най-големите скептици вече се предадоха пред шамарите на съдбата. Но аз и "камелотите" не сме гадове, които да газим като валяк цинкова кофа масовката тук, защото си го заслужиха едни хора напълно. Да кажем, че сме широко скроени и вече сме приели мълчаливият ви отказ да коментирате поредната провалена пайнерска масовка от срам, че една "Шушана" изтри за 5 минути поне 500 000 000 излишни напъна в You Tube на кокошкарника. Няма да ви бъзикаме, няма и да ви гледаме надменно, а само ще ви припомним, че златни и платинени албуми все още значат нещо, а 2 000 000 000 трафик в нета все още не значи нищо.

 

Благодаря за вниманието! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата не е ли за мижавият, безличен, безхитов, неадекватен и смехотворен плейбек-концерт на Пайнер, състоял се в третата най-голяма зала в България? Защо ми се струва, че след лютите закани и пълните измишльотини на кой ли не тук преди и по време на "събитието", след него забелязвам да се коментира Камелия и Фокса? Уважаеми дами и господа знам, че "чипровската" безумно ви липсва на подобен тип събития. Знам, че горчиво съжалявате, за милионите страници хейт, които хвърлихте на вятъра да доказвате колко тя не става в предните 15-17 години. Само, че след като тя напусна фирмата-майка всичко върви само надолу и дори най-големите скептици вече се предадоха пред шамарите на съдбата. Но аз и "камелотите" не сме гадове, които да газим като валяк цинкова кофа масовката тук, защото си го заслужиха едни хора напълно. Да кажем, че сме широко скроени и вече сме приели мълчаливият ви отказ да коментирате поредната провалена пайнерска масовка от срам, че една "Шушана" изтри за 5 минути поне 500 000 000 излишни напъна в You Tube на кокошкарника. Няма да ви бъзикаме, няма и да ви гледаме надменно, а само ще ви припомним, че златни и платинени албуми все още значат нещо, а 2 000 000 000 трафик в нета все още не значи нищо.

 

Благодаря за вниманието! :1000 (19):

 

Човек предполагах,че имаш болестта на Луна ,но сега се убедих ,че е така. Приятно и бързо оздравяване след успешния концерт на Пайнер.

И приеми вече факта Камелия е залязла много отдавна и никой не я помни вече ,освен на ретро партита, а и много хора мислят,че вече не се занимава с музика. Фактите болят наистина и се чудиш с кое да захванеш, но хубавото е,че никой не ти се връзва вече на болния и злобния ти мозък. Не ти приляга на годините!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек предполагах,че имаш болестта на Луна ,но сега се убедих ,че е така. Приятно и бързо оздравяване след успешния концерт на Пайнер.

И приеми вече факта Камелия е залязла много отдавна и никой не я помни вече ,освен на ретро партита, а и много хора мислят,че вече не се занимава с музика. Фактите болят наистина и се чудиш с кое да захванеш, но хубавото е,че никой не ти се връзва вече на болния и злобния ти мозък. Не ти приляга на годините!

 

Кое е успешно бре? :1000 (29): Подиграват ги навсякъде в медиите. Б`аси, една "Шушана" да ги смачка така, че да не смеят да се обадят.... :roll1:

 

Преслава и Галена детронирани!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек предполагах,че имаш болестта на Луна ,но сега се убедих ,че е така. Приятно и бързо оздравяване след успешния концерт на Пайнер.

И приеми вече факта Камелия е залязла много отдавна и никой не я помни вече ,освен на ретро партита, а и много хора мислят,че вече не се занимава с музика. Фактите болят наистина и се чудиш с кое да захванеш, но хубавото е,че никой не ти се връзва вече на болния и злобния ти мозък. Не ти приляга на годините!

Ако е като Луна, значи официално вече ми е идол! Рядкост са качествените хора като нея! Ето защо съм симпатизирал винаги на Фокси! Благодаря, че ми помогна да го осъзная!

Концертът е бил пълен провал. Никъде не виждам да е отразен, освен с иронични Шушано-подмятания в жълтите сайтове.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е успешно бре? :1000 (29): Подиграват ги навсякъде в медиите. Б`аси, една "Шушана" да ги смачка така, че да не смеят да се обадят.... :roll1:

 

Преслава и Галена детронирани!

Много се радваш ей радост голяма. На концерт трябва да се пее на живо. При това е един път в годината. Като не могат да не участват. Излагации само.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е успешно бре? :1000 (29): Подиграват ги навсякъде в медиите. Б`аси, една "Шушана" да ги смачка така, че да не смеят да се обадят.... :roll1:

 

Преслава и Галена детронирани!

 

Милко, който всъщност ги откри, им показа как се прави.... хахаххах. Било им е като гръм от ясно небе. Много се самолинчуваха с тоя концер, а имеше изгледи за друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво да ти показвам ти си супер негативно настроен, излишно е . Хората посетили участията й, знаят как се възприема, ако не се възприемаше ок, защо ще я въртят и защо ще гони 8 млн. гледания за 5 месеца? Знам, че ти е тъпо че и предрече 1.5 млн до края на годината, но какво да направиш, приеми го просто.

 

Относно концерта- честно казано от видяното нищо не ме впечатли, толкова плейбек не се беше случвало от години- дъно. Дори Галена тоя път не беше топ с изключение на визията. Преса и тя мина посредствено, предвид хита. Емануела - издънка.

От видяното само Яница, Галин и Емилия ми харесаха цялостно.

 

 

Това да се кефят и да пеят с цяло гърло са две различни неща. Не съм негативно настроен, отдавна съм признал Дразни ме.

Но ти няма как да ми покажеш клип, където се дерат като на Луда по тебе, просто защото няма такъв клип.

 

Тоест, има хитове, които са с голям трафик и не чак толкова добре приемани по дискотеки - демек да се пее на тях, има и такива които се пеят по дискотеки, но са със скромни 3-4 милиона. И в двата случая не става дума за машинация и т.н.

 

Примерът го давам за Фокса, който обяснява всичко с платен трафик и счита Пайнерци за безскрупулни, а Кама за най-всевисша.

 

Камелия се коментира, защото Фокса не спира да я бута навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радваш ей радост голяма.

 

Значи наистина голям кеф. :1000 (30): Много са пропаднали, ей! Не съм предполагал, че така бързо ще се сринат, но пък така кефът е още по-голям. :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За всички, които не вярваха, че на Джордан песента ще стане по-голям хит и че ще мине по гледания бозичката на Галин от пролетта.

 

Ама тя си е уникална. Джордан прави по-добри песни от Фики и Галин в момента. Тази например заслужава много по-голям интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...