Jump to content



25 Години Радио Веселина - концерт


Препоръчани коментари

LOGO_25_VESELINA_thumb-insite.jpg

Елате и празнувайте с нас на 22 февруари в зала Арена Армеец
25 ГОДИНИ РАДИО ВЕСЕЛИНА

25 ГОДИНИ НОМЕР 1

25 ГОДИНИ – НАЙ-ДОБРИЯТ МИКС ОТ ПЕСНИ

Радио Веселина и Boom Live
организират грандиозен концерт на 22 февруари в зала Арена Армеец с участието на едни от най-големите звезди на балканската сцена:

Берковската духова музика, Оркестър Орфей, Цветелина Янева, Галена, Пеги Зина, Азис и Цеца.

Елате и празнувайте с нас 25 годишния ни юбилей!

Очаква ни тричасов мега спектакъл, в който обещаваме много музика и незабравими емоции, защото обичаме да празнуваме заедно с вас-приятелите на радио Веселина.

Билети за концерта търсете в мрежата на Ивентим.


http://www.radioveselina.bg/novini/radio-v...ubileen-koncert
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Изобщо не е прозрачно кой стои зад Веселина, ама изобщо... Направо супер бутиков концерт се очертава. Как да не отидеш...1000%20(29).gif

ПС: Жанрът е тотален дизастър, едва ли ще напълнят и 70 процента. Но да не сме лоши пророци. Споменатите изпълнители обаче не ме вълнуват, нито смятам, че ще сътворят нещо велико на тоя концерт, камо ли пък да имат нещо общо с историята на Веселина и на фолка, така че... не, мерси. Очаквах повече разнообразие. Предпочитам да си остана със спомена от летните турнета, Тракия фолк и концертите на Нов фолк, които бяха придружени от някакъв смисъл и идея. И аман от Цеца. Ясно, че се надпреварват кой да развърже повече кесията за нея, а както видяхме - тя няма проблем да пее и на паркинг пред 300 души, само и само да си вземе колосалния хонорар, ама мисля, че доста й зачестиха идванията при нас напоследък, което ще доведе до някакво изхабяване рано или късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не е прозрачно кой стои зад Веселина, ама изобщо... Направо супер бутиков концерт се очертава. Как да не отидеш...1000%20(29).gif

ПС: Жанрът е тотален дизастър, едва ли ще напълнят и 70 процента. Но да не сме лоши пророци. Споменатите изпълнители обаче не ме вълнуват, нито смятам, че ще сътворят нещо велико на тоя концерт, камо ли пък да имат нещо общо с историята на Веселина и на фолка, така че... не, мерси. Очаквах повече разнообразие. Предпочитам да си остана със спомена от летните турнета, Тракия фолк и концертите на Нов фолк, които бяха придружени от някакъв смисъл и идея. И аман от Цеца. Ясно, че се надпреварват кой да развърже повече кесията за нея, а както видяхме - тя няма проблем да пее и на паркинг пред 300 души, само и само да си вземе колосалния хонорар, ама мисля, че доста й зачестиха идванията при нас напоследък, което ще доведе до някакво изхабяване рано или късно.

Естествено че ще има хора. Все пак Цеца и Азис ще пеят. Билетите за 20 и 35 лв. са разпродадени.

avF9s5A.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено че ще има хора. Все пак Цеца и Азис ще пеят. Билетите за 20 и 35 лв. са разпродадени.

avF9s5A.png

Плейбекът на Азис ще е причината сигурно. За Цеца коментирах. Малко в повече ми идва натрапването й вече, но да - ако има хора, ще е заради тях.

Има и други изпълнители и състави, ама... на. Монополът Пеевски си казва своето. Нищо не очаквам от този концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На такъв концерт вече бих отишла. Без 10 излишни изпълнители, заради които чакаш 2 часа да видиш някой, който наистина си струва. Янева само е излишна ( колкото и да й харесвам песните) , но е ясно че няма как да се мине без нея. Според мен е трябвало да поканят и Камелия. Хем има нужните песни, хем прави шоу и знае какво е да си артист на сцена. Надявам се, че ще мога да отида и да се получи хубав концерт.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

орк. Орфей, Пеги Зина и Цеца - каква е тая манджа с грозде?

Да си го бяах направили 25 години назад в бг попфолка, да поканят Луна, Стамболова, Лия, Цветелина + някои нови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На такъв концерт вече бих отишла. Без 10 излишни изпълнители, заради които чакаш 2 часа да видиш някой, който наистина си струва. Янева само е излишна ( колкото и да й харесвам песните) , но е ясно че няма как да се мине без нея. Според мен е трябвало да поканят и Камелия. Хем има нужните песни, хем прави шоу и знае какво е да си артист на сцена. Надявам се, че ще мога да отида и да се получи хубав концерт.

 

То е ясно, че Камелия заслужава да бъде там, но как да стане при положение, че радиото е на Пеевски. Пеевски --> Цура Янева --> Пайнер

 

Историята започва да придобива много жалкарски отенък. Като не вървят Пайнерските концерти, господин моржът-милионер вече е готов да се набутва с колосални суми, само и само, за да видят неговите приближени певици някакаква голяма изява и съответно престиж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ревете, че общите концерти били с много и тъпи изпълнители, сега пак ревете? Галена, Цура и Азис от чалгарите имат достатъчно добра дискография за един такъв концерт. За Цеца и Пеги Зина има ли каакво да се обсъжда? Според мен ще е на ниво и Пеевски ще покаже на Пайнера как се пълни Арената :whistling: Пореден фистинг за жалкия селяндур !

Link to comment
Сподели в други сайтове

орк. Орфей, Пеги Зина и Цеца - каква е тая манджа с грозде?

Да си го бяах направили 25 години назад в бг попфолка, да поканят Луна, Стамболова, Лия, Цветелина + някои нови.

Тоя пък... :mf_surrender: Ти в коя година си застинал??? Баси ретрото ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете, който плаща, той определя кой ще присъства на този концерт. Определящият тук е Цветелина Янева. Избрала е приятелката си Галена и най-големият в тези среди - Азис.

За мен е ясно, че концертът ще се продаде, най-малко заради Цеца. Но пък това ще бъде много голям удар за Пайнер, защото двете мацки от там, ще покажат, че могат и без тях да си правят концерти и да пълнят зали. Пореден удар за "Империята".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете, който плаща, той определя кой ще присъства на този концерт. Определящият тук е Цветелина Янева. Избрала е приятелката си Галена и най-големият в тези среди - Азис.

За мен е ясно, че концертът ще се продаде, най-малко заради Цеца. Но пък това ще бъде много голям удар за Пайнер, защото двете мацки от там, ще покажат, че могат и без тях да си правят концерти и да пълнят зали. Пореден удар за "Империята".

Ти как я виждаш тая случка без "благословията" на Инеженера? Не че е необходима на някой, или му е искана, ама все пак ...

 

Иначе издишащото звено в състава е Цурето, ама кво да се прави. Явно я е хванала следродилната депресия, та иска пак да се поговори за нея кат за звезда, а не като разплодната кобила на добре охранен бизнесморж

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма що - бандата на Пеевски си направила концерт. Естествено, че беше логично да присъстват основно ретро изпълнители, които да припомнят хитове от зората на фолка - все пак поводът уж е 25 години Веселина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя пък... :mf_surrender: Ти в коя година си застинал??? Баси ретрото ...

Ами, ретроспекция да се направи! 25 години са пускали само Галена и Цура Янева ли?

 

Няма що - бандата на Пеевски си направила концерт. Естествено, че беше логично да присъстват основно ретро изпълнители, които да припомнят хитове от зората на фолка - все пак поводът уж е 25 години Веселина.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората дето слушат гръцко, сръбско, не винаги слушат чалга. Още в тоя параграф бих предположил, че тоя концерт няма да има успеваемост.

 

Азис е по-търсен навън, отколкото в БГ. Цура е неизвестна. Жалка ще стопли 500 човека. Как си представяте, че заедно ще съберат 12 хиляди? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е Глория и Ивана като ще е 25 год. Веселина.

Десислава ще гледа бебе ,но те двете са свободни.Може ли да няма една от Топ Певиците за 25 г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баси хейтърите... Нали ревете, че няма концерти? Нали бяхте недоволни, че на сборните концерти искате да участват само отбрани? Ясно е, че Пеевски подарява концерт на Янева, но ако това значи, че на една сцена ще са подбрани изпълнители, аз съм ок. Цеца ще смаже, а Янева и Галена ще се хвърлят да правят нещо скъпарско. Може да се получи добър концерт.

И от къде сте сигурни, че ще участват само изброените?

Аз най-вероятно ще отида за сефте на сборка.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

3-часов спектакъл, 7 изпълнителя, което прави по 25 минути на певец/формация. Това значи, че един час от тия общо три ще бъде тоталната селяния, щом ще се изявяват Орфей и някакъв духов оркестър. :mf_surrender:

 

Видя се, че феновете на Цура и Галена вече не им е до концерти, остава само Азис и Цеца да докарат хора. Цеця пя вече 100 пъти на българска земя, не очаквам да има неистова еуфория по нея. Трудно ще е, много трудно... Мисля, че се задава пореден шамар за българския попфолк.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недоумявам как е възможно, ей така по инерция да слагате в едно изречение Цеца и Азис? Кой по дяволите е Азис? Да припомням ли, че през 2005 година той също подгряваше Цеца на ст. "Васил Левски" и там се събраха всичко на всичко 5000 души въпреки перата в гъза и роклите, които бе облякъл. Пеевски си направил концерт на кифлата, като за целта викнал някакви певачки за цвят и Цеца да му напълни залата. Аз друго не виждам като първи прочит, на тази информация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете, който плаща, той определя кой ще присъства на този концерт. Определящият тук е Цветелина Янева. Избрала е приятелката си Галена и най-големият в тези среди - Азис.

За мен е ясно, че концертът ще се продаде, най-малко заради Цеца. Но пък това ще бъде много голям удар за Пайнер, защото двете мацки от там, ще покажат, че могат и без тях да си правят концерти и да пълнят зали. Пореден удар за "Империята".

Нали не мислиш, че двете мацки ще спомогнат за напълването на залата и на една трета дори?!

За Цветелина Янева биха отишли десетки, лично нейни почитатели и тук-таме някой, който просто оценя това, че влага доста в проектите си, но не вярвам общата бройка на всички тях да е повече и от 200 души...

Виж, за Галена специално биха отишли повече, но и те ще са много малко, за да напълнят залата. И между другото, точно тези две изпълнителки имат нужда от изява на сборни концерти на "Пайнер", където винаги да изпъкнат с няколкоминутните си представяния на фона на повечето скучни такива на останалите. Сами в голяма зала нещо не ги виждам. И не, че не биха стоели добре, напротив, особено Галена е бомба на сцената, но въпреки статута ѝ на най-голямата звезда в момента, просто не би могла да напълни сама подобна зала. И това е жалко, но проблемът е цялостен за жанра, който не спират да го съсипват.

 

Относно самия концерт, абстрахирайки се от факта, че това не са "моите" изпълнители, се изненадах приятно от подбраната бройка на участниците в него. Така се прави, а не 30 и кусур певци, излизайки само за по до 5 минути. Лично аз го виждам като успешен този концерт. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...