Jump to content



25 Години Радио Веселина - концерт


Препоръчани коментари

Резил. Толкова талантливи изпълнители имаме в България, точно тия да изберат двете! Нищо лично, но Галена е за участия в дискотека, по концерти е гротеска! При наличието на Деси Слава, Анелия, Емилия, Преслава и Глория да ми избират Галена и Янева! Само Азис е достоен от Българските изпълнители на тоя концерт! :gun_bandana:

Глория няма как да пее на една сцена с Цеца :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз знам много добре! Написал съм го на предишните страници. Ясна ми е картинката, но все пак ме е яд!

Тогава кво те е яд? Който плаща той поръчва музиката, вкрайна сметка. Остатъка да си намерят и те по един мечо, кво се мотаят. Или да вземат нещата в свои ръце, ако искаха, щяха да го направят, знаем че не е невъзможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория няма как да пее на една сцена с Цеца :1000 (19):

Защо да не пее? Имаше идеи преди години за дует между двете! Да не забравяме, че Азис също е голям фен на Цеца и е правил доста кавъри на въпросната, но не се притеснява от този факт да излезе на една сцена с нея!

 

Тогава кво те е яд? Който плаща той поръчва музиката, вкрайна сметка. Остатъка да си намерят и те по един мечо, кво се мотаят. Или да вземат нещата в свои ръце, ако искаха, щяха да го направят, знаем че не е невъзможно.

Защото всичко в скъпата ни страна се случва по-този начин, което е жалко! :mf_surrender: :feminist_en:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво излиза... Че вече и концертните участия се плащат. Ето как парите ти потдържат кариерата и звездния статус. За Янева и Орфей беше ясно, че мъжо и я е набутал. Но за Галена е тъжно, при все че е топ певица да и е подсигурено място по спонсорски заслуги... коя е изненадата все пак за която говореше. ФИКИ ли

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не пее? Имаше идеи преди години за дует между двете! Да не забравяме, че Азис също е голям фен на Цеца и е правил доста кавъри на въпросната, но не се притеснява от този факт да излезе на една сцена с нея!

защото Цеца категорично отказва да пее на една сцена с нейни клонинги! Дори когато Галена и Преслава трябваше да я подгряват имаше идея Глория да ги смени но Цеца беше желязна в отказа си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

защото Цеца категорично отказва да пее на една сцена с нейни клонинги! Дори когато Галена и Преслава трябваше да я подгряват имаше идея Глория да ги смени но Цеца беше желязна в отказа си.

Тия измислици ги говори на някой, който ще ти се върже! Грандоманските Ви изказвания край нямаха! Говорете с факти, не да ми разпъвате свободни съчинения-разсъждения! :whistling:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото всичко в скъпата ни страна се случва по-този начин, което е жалко! :mf_surrender: :feminist_en:

Не е задължително, както казвам, който иска, си организира концерти в големи и не-чак толкоз зали. Просто на Деси Слава, Анелия, Емилия, Преслава и компания (Глория не я слагам, щото иска жената и си организира) им е по-лесно и удобно да ходят където ги прати Митака по кръчмотеките на плейбек, отколкото да организират няква по-смислена дейност, евентуално концертна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

защото Цеца категорично отказва да пее на една сцена с нейни клонинги! Дори когато Галена и Преслава трябваше да я подгряват имаше идея Глория да ги смени но Цеца беше желязна в отказа си.

 

 

Боли я фара Цеца с кой ще пее. Нали си взима парите, а концерта изглежда точно като "Цеца и разни приятели"? Аз не виждам разлика в това да пее с Галена и Цура в "Армеец арена" и с Джена и Деса на стадиона в Разград, за откриване на едно секторче, платено с държавни пари. Разликата е само, че в Разград 60 000 евро е платил Домусчиев, а в София "пухкавият" Пеевски....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боли я фара Цеца с кой ще пее. Нали си взима парите, а концерта изглежда точно като "Цеца и разни приятели"? Аз не виждам разлика в това да пее с Галена и Цура в "Армеец арена" и с Джена и Деса на стадиона в Разград, за откриване на едно секторче, платено с държавни пари. Разликата е само, че в Разград 60 000 евро е платил Домусчиев, а в София "пухкавият" Пеевски....

Е нали все някой трябва да плати, какво значение има кой ще го направи :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нали все някой трябва да плати, какво значение има кой ще го направи :3fdb8960598fa63e:

 

Благодаря сърдечно, за включването. Надявах се някой да го направи за да кажа кога на Цеца и пука, кой ще и излиза на сцената. Щото когато плащат Домусчиев и Пеевски не и пука, но когато няма кой и си разчита на публиката, тогава има значение. Та такъв случай имаше преди 3 години в Несебър, когато Пайнер цял месец тръбяха, че Цеца е поискала Галена и Преслава за подгряване и мислеха да се похвалят с нейната публика, та точно в деня на концерта се оказа, че изведнъж двете имат неотложна сватба в Родопите и остана вечно съгласната Анелия. Та така реже натегачи като Пайнера Цеца....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е задължително, както казвам, който иска, си организира концерти в големи и не-чак толкоз зали. Просто на Деси Слава, Анелия, Емилия, Преслава и компания (Глория не я слагам, щото иска жената и си организира) им е по-лесно и удобно да ходят където ги прати Митака по кръчмотеките на плейбек, отколкото да организират няква по-смислена дейност, евентуално концертна.

Да прав си, но все пак изпълнители със стабилен стаж зад гърба 20+ години да не кажа и повече някои, ако държат на името си, ще поискат да излъскат имиджа си с някой концерт! Пък тук в случая имаме Юбилей 25 години? Нали се сещаш 90-те години какви песни са се въртяли. Галчето и Янева не са си и мислили за кариери! :baaasmiley:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има, ако парите се крадени от държавата.

То у нас пари други няма. Поне за концерти в полупразни зали. Или стана проблем от къде са парите само сега, когато от баницата не остана за бъдещата собственичка на нов нос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да прав си, но все пак изпълнители със стабилен стаж зад гърба 20+ години да не кажа и повече някои, ако държат на името си, ще поискат да излъскат имиджа си с някой концерт! Пък тук в случая имаме Юбилей 25 години? Нали се сещаш 90-те години какви песни са се въртяли. Галчето и Янева не са си и мислили за кариери! :baaasmiley:

 

Е явно са мислили, както виждаме :) За другото, ся аз ако ша правя концерт 25 години чалга, подборката ще е друга, ма както казахме, концерта е Цура и компания, без значение под какво заглавие го тиражират. Поне са се постарали участваш и други изпълнители все пак, не е цял концерт само Цура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То у нас пари други няма. Поне за концерти в полупразни зали. Или стана проблем от къде са парите само сега, когато от баницата не остана за бъдещата собственичка на нов нос?

баницата и за нея взе да нагарча защото и нейния любим го разследват от НАП :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това, което чух, Цветелина твърде тихо и глухо пее - музиката я заглушава прекалено много. Галена си пее много прилично особено на "Утешителна награда" и "Лудо младо". Азис е ясен - той си е роден за голямата сцена. Залата е доволно пълна и доста аплодират, но имам чувството, че не пеят достатъчно силно. Да видим и кралица Цеца какво ще предложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е певец и на живо е желеезен, Янева отдавна си е така - винаги е била стеснителна и пее тихо.

Но не е стеснителна като я опъва 200 кила свиня.

Лицемерен к*рвенски боклук. Едва си устата отваря да пее, ама на Пеевски му пее на...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах цялото представяне на Галена и съм много доволна от изпълненията й! Страхотна си изпя всички песни на живо, особено "Утешителна награда" и "Знам диагнозата". Хаваната звучи потресаващо с бенд. Толкова далеч от оригинала и вокалите бяха много тихи точно на припева, където е кулминацията.Въобще не трябваше да я включва в микса щом не звучи ок, колкото и голям хит да е. Яд ме, че отново не изпя "Спри ме", а тази песен заслужава да бъде изпълнявана по-често на голяма сцена. Неочаквано, но Босът звучи много добре с бенд. Всичките й песни се пееха силно от публиката и още при обяваването на името й залата избухна.

Янева също си изпя страхотно песните, но мина някак вяло. Не трябваше да включва "Алергична", а да се възползва да промотира нова песен.

Азис и останалите ще ге гледам после на запис.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах цялото представяне на Галена и съм много доволна от изпълненията й! Страхотна си изпя всички песни на живо, особено "Утешителна награда" и "Знам диагнозата". Хаваната звучи потресаващо с бенд. Толкова далеч от оригинала и вокалите бяха много тихи точно на припева, където е кулминацията.Въобще не трябваше да я включва в микса щом не звучи ок, колкото и голям хит да е. Яд ме, че отново не изпя "Спри ме", а тази песен заслужава да бъде изпълнявана по-често на голяма сцена. Неочаквано, но Босът звучи много добре с бенд. Всичките й песни се пееха силно от публиката и още при обяваването на името й залата избухна.

Янева също си изпя страхотно песните, но мина някак вяло. Не трябваше да включва "Алергична", а да се възползва да промотира нова песен.

Азис и останалите ще ге гледам после на запис.

 

 

Дай линк за Галена, само откъслечни видеа гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай линк за Галена, само откъслечни видеа гледам.

Аз гледах на сестра ми от профила, но е личен и няма как да ти се отвори.

Приятелите на Галена също са пускали лайв.

https://www.instagram.com/stelyo17497/

https://www.instagram.com/dididibsi/

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...