Jump to content



25 Години Радио Веселина - концерт


Препоръчани коментари

Айде и това доживяхме, да отречеш успехите на Азо. И аз не го харесвам, ама чак пък толкова.

 

Отричам ги, опровергай ме! Има един концерт преди 15 години пред сектор А на ст. "Васил Левски" и от тогава е някакво клубно чучело, което ни продава педерастия и един и същ кючек през 2 години. През останалото време се дуе в социалните мрежи и има 500 000 лева дълг към НАП. Просто циганин, с пера в задника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 3 weeks later...

Концерт без Камелия, Глория, Преслава, Десислава и Ивана, колкото и да ненавиждам последната да ми се пише за МЕГА с най-големите звезди на ПОП-ФОЛКА, ми е като секс с надуваема кукла от полиетилен за 2,50 - евтино, пошло, безвкусно и няма да си го причиня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Колко са продадените билети до момента?

 

Не е важно това, а че в "черния" петък ще ги продават на половин цена. С тия "пайнерски" глупости ще подбият цената и на Цеца....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е важно това, а че в "черния" петък ще ги продават на половин цена. С тия "пайнерски" глупости ще подбият цената и на Цеца....

20% беше намалението и то май само на по-скъпите билети. По радиото цял ден го повтаряха.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

 

Според мене на този концерт трябваше да поканят и имена като : Глория , Нелина , Рени , Камелия , Ивана , Райна , Емилия , Деси Слава , Валя може ше да изспеят по един здрав микс на сцената !

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Според мене на този концерт трябваше да поканят и имена като : Глория , Нелина , Рени , Камелия , Ивана , Райна , Емилия , Деси Слава , Валя може ше да изспеят по един здрав микс на сцената !

Трябваше, ама Пеевски като е спонсора!!! :mf_surrender:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно затова са там двете пачи Жалена и Цура!

Ако се прехапеш, дали няма да се отровиш? :1000 (29):

Точно Галена има място на този концерт. Едва ли има друг изпълнител с повече челни места в класацията на радиото. Разбира се,че има и други заслужили да присъстват, но това не ви дава право да злобеете срещу тези, които са поканени.

 

Между другото ще има и доста Вип гости пред сцената.

https://www.instagram.com/p/BfgdqTQFnXA/

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще я напълнят повече от последния Пайнерски концерт там? Аз си мисля, че можеха да поканят повече изпълнители, не да стане манджа, но радиото е с голяма история и има какво да се изпее. Дано някой е там и коментира после.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще я напълнят повече от последния Пайнерски концерт там? Аз си мисля, че можеха да поканят повече изпълнители, не да стане манджа, но радиото е с голяма история и има какво да се изпее. Дано някой е там и коментира после.

Като гледам че са обърнали половината зала на столова, по-скоро не. За повече изпълнители - определено са можели, ма Цура се губи сред тия, та представи къф пълнеж щеше да е ако бяха повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На концерта ли си?

Аз не съм, ма кат гледам от лайва залата е полупразна дори като изключим колко голяма столова са стегнали (кажи речи целия терен пред сцената до трибуните)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм, ма кат гледам от лайва залата е полупразна дори като изключим колко голяма столова са стегнали (кажи речи целия терен пред сцената до трибуните)

Чудна работа ми е това, че залата не се напълни. При положение, че Цеца ще е там. Айде, другите ги остави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм, ма кат гледам от лайва залата е полупразна дори като изключим колко голяма столова са стегнали (кажи речи целия терен пред сцената до трибуните)

Залата се пълни постоянно. Сестра ми каза, че имало някакъв проблем с пълномощните на непълнолетните, което е забавило опашката. Тя е влязла чак към 20:30.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудна работа ми е това, че залата не се напълни. При положение, че Цеца ще е там. Айде, другите ги остави.

 

Е ако ми се ходи на Цеца, тя идва достатъчно често и самостоятелно, нали .... Не мисля, че е точно селинг пойнта на концерта, ма може и да не съм прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...