Jump to content



25 Години Радио Веселина - концерт


Препоръчани коментари

Аз знам. И не само в попфолка, а в актуалната българска музика - никой.

Единствено има няколко имена от златните години на естрадата, които имат наистина много красиви гласове и пеят като на запис. Но не са така универсални. Десислава притежава най-универсалния глас в България.

Маия Илиева също е много добра. Да, няма участията и милионите гледания на ДесиСлава, но е име с почти 20 годишен опит на сцена и с униална техника на пеене на живо. Н дори и тя не е толкова универсална. Невена Цонева е също с пък с универсален глас, но тя пък няма кариера зад гърба си. В България само от ДесиСлава и Невена съм чувал пеене във всякакви стилове + фолклор и на различни езици. Но Деси има по топъл и чувствен глас. Усещаш какво е чувствала докато записва. Уникална е . Една е на Земята - ДесиСлава :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Маия Илиева също е много добра. Да, няма участията и милионите гледания на ДесиСлава, но е име с почти 20 годишен опит на сцена и с униална техника на пеене на живо. Н дори и тя не е толкова универсална. Невена Цонева е също с пък с универсален глас, но тя пък няма кариера зад гърба си. В България само от ДесиСлава и Невена съм чувал пеене във всякакви стилове + фолклор и на различни езици. Но Деси има по топъл и чувствен глас. Усещаш какво е чувствала докато записва. Уникална е . Една е на Земята - ДесиСлава :Vishenka_05:

Деса, като глас май няма конкуренция в БГ.

Иначе бих прибавили Надя към горе изброените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маия Илиева също е много добра. Да, няма участията и милионите гледания на ДесиСлава, но е име с почти 20 годишен опит на сцена и с униална техника на пеене на живо. Н дори и тя не е толкова универсална. Невена Цонева е също с пък с универсален глас, но тя пък няма кариера зад гърба си. В България само от ДесиСлава и Невена съм чувал пеене във всякакви стилове + фолклор и на различни езици. Но Деси има по топъл и чувствен глас. Усещаш какво е чувствала докато записва. Уникална е . Една е на Земята - ДесиСлава :Vishenka_05:

 

Сега гледам, че тези постове са в темата за концерта. Смятай колко неинтересен е щом се обсъждат подобни неща тук :1000 (29):

Мария Илиева е добра, има много топъл тембър и силен глас. Но толкова. Не си я представям да пее на ниво нещо различно от стила, в който е успяла все пак да се реализира.

Много харесвам Невена и смятам, че тя също има доста универсален глас. Само че тя няма късмет. Аз за нея друго обяснение не намирам. Хубаво момиче, страхотен глас, но все не ѝ върви я с продуценти, я с песни...

Харесва ми как започва да се говори за Десислава в много от темите. Време беше да се приказва за нещо качествено, а не за лъскавите дрешки на Галена и прочее :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цонева има глас, но няма чувствеността, която вкарва Десислава, и на master-а звучи така, сякаш е пяла на живо, има живот в гласа и, не просто сухо , пък било и универсално пеене. Като два цвята, но единия да е по-ярък , наситен и жив. И двата са цвят, но този на Деси е по-жив и наситен.

 

Илиева същото, което и за Цонева.

 

Няма конкуренция Десислава в глас, това е сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невена Цонева няма никаква харизма, никаква, нула. На нея върха ѝ е да е вокалистка в Шоуто на Слави и то само защото е жена на Венко. За мен Деси Добрева и Нели Петкова са класи над Невена във всяко едно отношение!

Иначе на мен са ми топ Мария Илиева, Мариана Попопва, Маги Джанаварова, но те са най-добри само в техния си жанр. От новите много красиви гласове (пак според мен) имат Михаела Филева, Виктория Георгиева.

 

От чалгата може би само Деса може да пее всичко и ѝ се получава.

 

пс: Надя, бившата вокалистка на ДийпЗоун също е доста универсална. Слушала съм я на живо няколко пъти и бях впечатлена.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се коментират изпълнители, които не са били на сцената. Много неща можеше да станат, но това е положението. На мен най-излишна ми дойде Цветелина Янева при положение, че към момента кариерата и е в застой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...