Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Изтрила съм излишните ви коментари. Все пак тук е форум и всеки може да изказва свободно мнението си за даден изпълнител, било то негативно... Не е нужно да се стига до скандали и нападки на лична основа.

 

7 дни за Lucas, вече прекали ....

Кралица

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В канала на Планета няма и следа от лайвовете и клипа на "Знам диагнозата". Причина?

Кавър е. Те така по едно време махнаха и "За господина" и "Пий едно от мен".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кавър е. Те така по едно време махнаха и "За господина" и "Пий едно от мен".

 

Нали правата са й уредени? През 2008 вече се плащаше, ако искаш да направиш кавър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали правата са й уредени? През 2008 вече се плащаше, ако искаш да направиш кавър.

Те и на изброените от мен са с платени права, просто поредната Пайнерска простотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и на изброените от мен са с платени права, просто поредната Пайнерска простотия.

Те правата са за определен срок от време и после не може да се преиздават песните, но не знаех, че трябва да се трият клипове, качени преди години.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дебора тази седмица е в Черешката на тортата - довечера ще готви. Не подозирах, че е толкова тъпо парче. Направи опит и да изпее "Девойко мари хубава".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана в началото на своето лидерство.

Е, т'ва бяха песни...

 

Плейбек и гротескна рокля - голямо лидерство. Отделно това не е запис от 2 години Планета, а от 2-рите годишни награди, награди - на който Глория, Десислава или Анелия трябваше да са големите победители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плейбек и гротескна рокля - голямо лидерство. Отделно това не е запис от 2 години Планета, а от 2-рите годишни награди, награди - на който Глория, Десислава или Анелия трябваше да са големите победители.

Те си бяха с или без благоволението на Планета. Дори и Рени, Емилия и Райна мачкаха 2003, така че едва ли Троянския кон е бил едноличен лидер. Просто тя клекна, за да си получи желязото. И през 2007 разбра, че не си е струвала жертвата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те си бяха с или без благоволението на Планета. Дори и Рени, Емилия и Райна мачкаха 2003, така че едва ли Троянския кон е бил едноличен лидер. Просто тя клекна, за да си получи желязото. И през 2007 разбра, че не си е струвала жертвата.

Лошото за Ивана е, че ако не беше клекнала и тези 3-4 звезди години нямаше да има - а щеше да е една от масовката. Навярно и Гергана щеше да е по-голямо име от нея, и фурорът, които предизвика Герга не беше чрез промиване на мозъци и превръщане на ТВ Планета в ТВ ИВАНА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана в началото на своето лидерство.

Е, т'ва бяха песни...

 

И в края на лидерството :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в края на лидерството :3fdb8960598fa63e:

 

Този запис е една година след краят на Ивана - иначе тук е тотална кръчмотека на сцената на Националният дворец на културата, на такива като Ивана трябва да им се забрани да имат досег до места за култура.

Ейтука циганията и пошлотията са в още по-застрашителни размери:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но все още закриваше :3fdb8960598fa63e:

Защото й натикаха Мегазвезда в алчната гуша, а на въпросните 6 години Планета Димана и Борис пяха след Певицата на годината, така че.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошото за Ивана е, че ако не беше клекнала и тези 3-4 звезди години нямаше да има - а щеше да е една от масовката. Навярно и Гергана щеше да е по-голямо име от нея, и фурорът, които предизвика Герга не беше чрез промиване на мозъци и превръщане на ТВ Планета в ТВ ИВАНА.

Сега... Ивана е добра певица. Не е най-добрата, но е добър глас, пее на живо, има и по-сериозен репертоар. Тя трябва да целува ръка на 4-ма души - Рени, Индира, Пайнера и Гергов. И преди заветната 2003 имаше няколко хита, но клекна и това доста се отрази на самия бизнес. Не казвам, че е била само тя, но основно тя изгради тази схема. Към днешна дата не виждам в нея хъс, нито да вълнува някого с нови песни или образ. Лакомията води до тотално изхабяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега... Ивана е добра певица. Не е най-добрата, но е добър глас, пее на живо, има и по-сериозен репертоар. Тя трябва да целува ръка на 4-ма души - Рени, Индира, Пайнера и Гергов. И преди заветната 2003 имаше няколко хита, но клекна и това доста се отрази на самия бизнес. Не казвам, че е била само тя, но основно тя изгради тази схема. Към днешна дата не виждам в нея хъс, нито да вълнува някого с нови песни или образ. Лакомията води до тотално изхабяване.

Как да вълнува някого, като тя самата се лута и не може да реши какви песни да пее - такива, в които ще е Майка Тереза или такива, в които ще е кучката, докарала някой богаташ до просешка тояга. Ивана тогава имаше попадения, сега прави бълвочи, които само тя и лизогъзците й слушат. Не мога да не кажа, че се радвам, че спря да прави продукция и вече година няма нищо ново от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да вълнува някого, като тя самата се лута и не може да реши какви песни да пее - такива, в които ще е Майка Тереза или такива, в които ще е кучката, докарала някой богаташ до просешка тояга. Ивана тогава имаше попадения, сега прави бълвочи, които само тя и лизогъзците й слушат. Не мога да не кажа, че се радвам, че спря да прави продукция и вече година няма нищо ново от нея.

Каквото и да прави Ивана си остава най-обичаната чалгарка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да прави Ивана си остава най-обичаната чалгарка.

Къде? Кога?

Преслава има много повече фенове, Глория има далеч по-вярна агитка, Галена получава много по-голямо одобрение, Десислава също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да вълнува някого, като тя самата се лута и не може да реши какви песни да пее - такива, в които ще е Майка Тереза или такива, в които ще е кучката, докарала някой богаташ до просешка тояга. Ивана тогава имаше попадения, сега прави бълвочи, които само тя и лизогъзците й слушат. Не мога да не кажа, че се радвам, че спря да прави продукция и вече година няма нищо ново от нея.

Чак да се радваш... Не злорадствай, не ти отива. И на мен през 2007 ми беше яко писнала и знаех, че този балон ще се спука и хората ще се преориентират. Съдбата не е пощадила никого, така че Ивана си е взела уроците, надявам се. Знаеш ли, тя стана известна на 30 и искаше бързо да навакса, за да стигне до имена като Глория тогава. Получи й се въпреки известните компромиси. Ако сега направи хубава песен, ще се радвам много, стига да не е фанатично религиозна, кръчмарска или лицемерно конформистка. Такива ги е пяла вече. Искам нещо като Дансинга или ”Безумна цена”. Ивана има жестоки социални песни наравно с Глория и ако направи концерт, има репертоар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...