Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Увековечават Фики и Тони Стораро в музей

Фики успя да разбуни духовете като сподели в социалната мрежа фотос, на който позира до американския актьор Ал Пачино. Феновете бързо разбраха какво свързва изпълнителят на "Пайнер" с холивудската звезда, а именно музеят “Восъчни фигури”, който се намира във Варна.

Близо 30 световноизвестни личности имат свои фигури в музея, не липсват и съвременни популярни български лица като следващите ще бъдат Фики и Тони Стораро, издават от"Планета".

Почитателите на попфолка скоро ще могат да видят баща и син Стораро сред фигурите на другите знаменитости там.

Междувременно и в най-отпускарския сезон Фики продължава поредицата клубни участия. Тази седмица той ще е специален гост на Традиционния панаир в Самуил на 1 септември, както и в Габрово – на 2 септември.

:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не е ли вече на 40+ тая?

38 е, но в Рамания се опитват да ни наложат, че е 40-годишна лелка още откакто се върна в Пайнер на 35. :D

Интересен факт е, че сега Емилия, Анелия и Емануела са на същата възраст като нея през 2014, Галена и Преслава също отиват натам, но никой не ги води 40-годишни лелки, които се излагат като се опитват да са актуални наред с младите... то не че има много млади, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава не я мислете, според мен тя избра най-подходящия момент да забременее. Кариерата й е във възход след 2015, 2016 и участието в Капките от 2017. Може да си позволи няколко месеца пауза и 2-3 средно успешни песни, колкото да ги има. По-добре да ражда сега, отколкото да чака да стане над 40 и да е по-трудно. А и тъкмо няма да се преекспонира прекалено много, както често става с актуални изпълнители в Бг и световен мащаб, затова на запад най-големите постоянно си дават почивки от година-година и нещо между албуми.

Пожелавам й да роди здраво и силно момченце, като татко му. Пък за кариерата догодина ще мисли, живот и здраве.

Ние не я мислим, просто го казваме, за да не ни я буташ сред най-успешните за годината. Факт, че Камелия и Преслава са в пъти по-добре от нея тази година. :3fdb8960598fa63e:

Впрочем "Дразни ме" мина по лайкове "Гледай да не бъркаш". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние не я мислим, просто го казваме, за да не ни я буташ сред най-успешните за годината. Факт, че Камелия и Преслава са в пъти по-добре от нея тази година. :3fdb8960598fa63e:

Впрочем "Дразни ме" мина по лайкове "Гледай да не бъркаш". :3fdb8960598fa63e:

Всяка година може да е различно. Десислава беше над Камелия и Преслава миналата, тази те са над нея. Но си струва да отбележим, че Десислава в последно време не си дава никакъв зор за друго, освен за участия. Друго щеше да е ако беше решила да се бори с някой тази година, тогава навярно щеше да пусне нещо много повече от копие на предишния си хит със среден по качество клип на Скерлев. Най-малкото щеше да има поне 2-3 излезли песни, както през 2016.

Да не я пипаме Десислава за момента, достатъчно се доказа през предишната година и в началото на тази, и така си подсигури интереса на публиката за още известно време, в което спокойно може да се отдаде на семейството си. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка година може да е различно. Десислава беше над Камелия и Преслава миналата, тази те са над нея. Но си струва да отбележим, че Десислава в последно време не си дава никакъв зор за друго, освен за участия. Друго щеше да е ако беше решила да се бори с някой тази година, тогава навярно щеше да пусне нещо много повече от копие на предишния си хит със среден по качество клип на Скерлев. Най-малкото щеше да има поне 2-3 излезли песни, както през 2016.

Да не я пипаме Десислава за момента, достатъчно се доказа през предишната година и в началото на тази, и така си подсигури интереса на публиката за още известно време, в което спокойно може да се отдаде на семейството си. ;)

По същата логика можем да говорим за Преслава, която изкара само 3 песни и клипа миналата година, но вие - Десовите не спряхте да я подигравате, Десислава сега заслужава същата порция жлъч и гадория. И що се отнася за Капките - Деса може да е втора, но далеч не показа нищо ново в този формат, че е гласовита знаехме и преди, но че е такъв пън на сцената и липсата на всякаква артистичност у нея - не. И в този смисъл този формат далеч не е музикален, а артистичен - така че Десислава по този параграф се издъни жестоко, да не говорим, че Преслава беше много по-добре миналата година от нея. 2015-та също беше в пъти по-успешна за Преслава, Десислава - ако не бълва, е извън всякакви схеми за награди.

Отделно Камелия я смачка с рейтинг тази година, и както каза - Десислава беше по-успешна миналата година, но се видя хората кого предпочитат. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По същата логика можем да говорим за Преслава, която изкара само 3 песни и клипа миналата година, но вие - Десовите не спряхте да я подигравате, Десислава сега заслужава същата порция жлъч и гадория. И що се отнася за Капките - Деса може да е втора, но далеч не показа нищо ново в този формат, че е гласовита знаехме и преди, но че е такъв пън на сцената и липсата на всякаква артистичност у нея - не. И в този смисъл този формат далеч не е музикален, а артистичен - така че Десислава по този параграф се издъни жестоко, да не говорим, че Преслава беше много по-добре миналата година от нея. 2015-та също беше в пъти по-успешна за Преслава, Десислава - ако не бълва, е извън всякакви схеми за награди.

Отделно Камелия я смачка с рейтинг тази година, и както каза - Десислава беше по-успешна миналата година, но се видя хората кого предпочитат. :3fdb8960598fa63e:

Не ми се спори за едни и същи глупости, но тъй и тъй искам да си запълня времето с нещо, така че ще ти отговоря...

Аз лично не съм се подигравал на Преслава за броя на проектите миналата година, а за неуспеха на почти всички. Но разликата е, че при нея си личеше как се опитва да грабне публиката с нещо, за да стане Певица на годината, докато при Деса в момента няма нищо такова. Тя е пуснала само 1 песен, евентуално и втора по някое време, но нейните песни тя ги пуска колкото да има нещо, защото дори и астроложката я предупреди, че тази година ще й е година за семейството, а не за кариерата. Тя затова се постара да се представи сравнително добре и в Капките- това е нещо като подарък за феновете в една инак слаба година. И не се опитвай да го изкараш неуспешен сезон за нея, защото всички помним как народът масово я подкрепяше на финала и след това всички недоволстваха като нагласено загуби.

Не Камелия е смачкала Десислава с рейтинг, а Гласът смачка Капките. И това беше само за първите 2-3 епизода, а после всички видяхме, че Гласът затъпя и рейтингът се сгромоляса, нищо че никой не обяви нищо за това, което е нормално, защото БТВ не биха тръгнали сами да се закопават. Убеден съм, че финалът на Капките е бил с по-висок рейтинг от този на Гласът, но това не е от значение. Камелия тази година е силна, защото най-накрая се стегна, а Десислава тази година е слаба, защото се отпусна- факт. Не се опитай да извърташ нещата, за да предизвикваш отново онази тъпа война между феновете им, която напоследък се е укротила. Най-малкото мен вече не можеш да ме предизвикаш да говоря срещу Камелия, защото тази година тя ми се върна на номер 2 в предпочитанията, както се и очакваше, че ще стане в денят, в който тя самата сметне за редно най-накрая да се стегне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се спори за едни и същи глупости, но тъй и тъй искам да си запълня времето с нещо, така че ще ти отговоря...

Аз лично не съм се подигравал на Преслава за броя на проектите миналата година, а за неуспеха на почти всички. Но разликата е, че при нея си личеше как се опитва да грабне публиката с нещо, за да стане Певица на годината, докато при Деса в момента няма нищо такова. Тя е пуснала само 1 песен, евентуално и втора по някое време, но нейните песни тя ги пуска колкото да има нещо, защото дори и астроложката я предупреди, че тази година ще й е година за семейството, а не за кариерата. Тя затова се постара да се представи сравнително добре и в Капките- това е нещо като подарък за феновете в една инак слаба година. И не се опитвай да го изкараш неуспешен сезон за нея, защото всички помним как народът масово я подкрепяше на финала и след това всички недоволстваха като нагласено загуби.

Не Камелия е смачкала Десислава с рейтинг, а Гласът смачка Капките. И това беше само за първите 2-3 епизода, а после всички видяхме, че Гласът затъпя и рейтингът се сгромоляса, нищо че никой не обяви нищо за това, което е нормално, защото БТВ не биха тръгнали сами да се закопават. Убеден съм, че финалът на Капките е бил с по-висок рейтинг от този на Гласът, но това не е от значение. Камелия тази година е силна, защото най-накрая се стегна, а Десислава тази година е слаба, защото се отпусна- факт. Не се опитай да извърташ нещата, за да предизвикваш отново онази тъпа война между феновете им, която напоследък се е укротила. Най-малкото мен вече не можеш да ме предизвикаш да говоря срещу Камелия, защото тази година тя ми се върна на номер 2 в предпочитанията, както се и очакваше, че ще стане в денят, в който тя самата сметне за редно най-накрая да се стегне.

Пак сто изречения - излишни. Единственият провал на Преслава е "Без теб", "Няма да ти пиша" е един от хитовете на 2016-та, а "Чупливата" си стана сезонен хит; Щом Десислава разчита на астроложки да й оправят кариерата, значи е затънала, ако не беше бълвала като луда миналата година и не бяха Галена и Галин - още щеше да снима клипове с батбекюта, наденици и да пее за пароли.

Айде, айде без тези глупости - само се чудиш как да оправдаваш Десислава, тя ако е пускала нещо за феновете си - нямаше да е копие на единственият й голям хит за това деситилетие.

В Капките показа нулева артистичност ,пеенето си го знаем, предаването е с актьорска и комедийна насоченост - нейното предстваня беше далеч от задоволително и успешно, без значение на кое място се е класирала. Тя спечели ВИП БРАДЪР Ол старс, но това не прави представянето й по-малко падение - как се мяташе пияна по врата на Зарко и показа колко много умствен багаж й липсва.

Не е водело с 20-30 хиляди, а с половин милион само да отбележим. И в Капките Десислава беше пълнеж - нито журито залагаше на нея, нито показа артистичност или комедийност, Михаела я отвя в този формат и заслужено спечели. От друга страна Камелия доказа, че е най-интелигентната и умело изказваща се в Гласа на България и на всеки концерт тя беше основна фигура - я с визия, я с изказ, я с нещо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има едно такова излъчване на селска леля Десислава, никога не съм я харесвал.

Откакто е в Пайнер и стана чувал с картофи - оттогава датира това й излъчване. Във времената, когато беше яка пичка - хич не можеш да кажеш, че е с лелинско излъчване:

Едит: Любимият клип на Райна :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак сто изречения - излишни. Единственият провал на Преслава е "Без теб", "Няма да ти пиша" е един от хитовете на 2016-та, а "Чупливата" си стана сезонен хит; Щом Десислава разчита на астроложки да й оправят кариерата, значи е затънала, ако не беше бълвала като луда миналата година и не бяха Галена и Галин - още щеше да снима клипове с батбекюта, наденици и да пее за пароли.

Айде, айде без тези глупости - само се чудиш как да оправдаваш Десислава, тя ако е пускала нещо за феновете си - нямаше да е копие на единственият й голям хит за това деситилетие.

В Капките показа нулева артистичност ,пеенето си го знаем, предаването е с актьорска и комедийна насоченост - нейното предстваня беше далеч от задоволително и успешно, без значение на кое място се е класирала. Тя спечели ВИП БРАДЪР Ол старс, но това не прави представянето й по-малко падение - как се мяташе пияна по врата на Зарко и показа колко много умствен багаж й липсва.

Не е водело с 20-30 хиляди, а с половин милион само да отбележим. И в Капките Десислава беше пълнеж - нито журито залагаше на нея, нито показа артистичност или комедийност, Михаела я отвя в този формат и заслужено спечели. От друга страна Камелия доказа, че е най-интелигентната и умело изказваща се в Гласа на България и на всеки концерт тя беше основна фигура - я с визия, я с изказ, я с нещо друго.

Този път няма да ти отговарям подробно. Дано да си се насладил на няколкото минути, в които се опитваше да ме дразниш, премини на фена на следващата певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път няма да ти отговарям подробно. Дано да си се насладил на няколкото минути, в които се опитваше да ме дразниш, премини на фена на следващата певица.

Това, че ти се дразниш от истината и си живееш в някакъв измислен свят, в който бълващата Десислава е в топ 1-2-3 на Пайнер си е твой проблем.

Няма награди и Десислава се сгромоляса, нямаше къде да оценят актива й - да бълва на 20 дни нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък в тая държава всеки разбира от всичко, бе, аман! И накрая точно 5-10 човека се обличат екстравагантно, модерно и интересно, а останалите като от 2003-та, но иначе разбирали от мода.

От чалгаджийките винаги Галена, Цветелина Янева и Преслава са били облечени стилно и класно, всяка от тях има и визии, дето не са добре, но масово са топ направени.

21042857_1408742512555834_4709348008460812288_n.jpg

kichka_bodurova.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичка има концерт в Сизърс Палас, а вашите простакеси и кралици пеят по кръчмите!

 

Мега звездно! Преслава пее в пицариите из САЩ

 

Преслава ще пее в малки кръчми и пицарии по време на турнето си в САЩ, научи HotArena.

 

Преслава заминава за Америка в края на септември, като това е второто й турне след това през 2012-а. Зад гръмкото название „турне“ стоят гостувания в малки заведения, където ходят предимно българи. За да помпат егото си певиците разказват, че правят музикални обиколки, на които се стичат хиляди фенове.

 

Презокеанското турне на Преси стартира на 22 септември в Атланта. На следващия ден певицата ще радва почитателите си в Канда, мястото е Торонто. На следващия ден Преслава ще пее във Вашингтон. Няколко дни почивка ще има певицата до следващото участие на 27 септември в Лас Вегас. Следва Флорида и малко почивка.

 

Това ще е и лятната отпуска на звездата, която през юли и август се раздаде откъм участия. Пътуването до САЩ е идеална възможност да си отдъхне от натоварената си програма, пише „България днес“. На 29 септември е концерта в Тампа, а на следващия ден в Чикаго. Последният концерт е на 1 октомври в Кейп Код, щата Масачузест.

 

Нали това ти казваме! Кичка е класа! Кое не си разбрал пак. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтрила съм излишните ви коментари. Все пак тук е форум и всеки може да изказва свободно мнението си за даден изпълнител, било то негативно... Не е нужно да се стига до скандали и нападки на лична основа.

 

7 дни за Lucas, вече прекали ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...