Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кака Кели, коментирай мегахита на Анди "С теб да бъдем пак", на който се разбивахме? :hug:

Ще си го пусна пак, благодаря че ме подсети! Помниш ли как друсаше цици на "тум-ляка" на едни награди и я даваха в Господарите, заедно с Яни и Траяна :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тогава си остани в 2008, 2017 сме, а Андреа е просто една забравена и деб... нека

Харесвам голяма част от продукцията й, но Андреа лидер никога не е била, просто защото не е взимана насериозно.

Пр. Теди Александрова 2015, по хитове беше плътно зад Галена, даже имаше повече и от Преслава, но нито една номинация не получи за певица.

Мойто момче, не знам от кога следиш чалгата и колко си запознат с нея, но аз от 2008 почнах да я слушам.

Само и единствено заради Андреа и до ден днешен аз продължавам да не приемам чалгата като това което е - долнопробен бизнес за лесни пари.

 

Харесва ми, че Андреа имаше амбиции и мечти, които я изпратиха на светлинни години пред тогавашните певици.

Харесва ми, че когато всички снимаха евтина продукция...тя се стараеше и правеше неща невиждани тогава в България.

Харесва ми, че когато всеки правеше еднакви песни...тя се намери с Кости и заедно се издигнаха един друг.

Харесва ми, че когато държавата ти и изпълнителите ти са се закотвили в едно положение и няма реализация за българите на вън....Андрейчето направи хиляди опити да стане балканска звезда. Донякъде се получи, но не до толкова че да е масово популярна. Ама няма и как да стане, щом твоите не те подкрепят. Ето примерно Marina Satti - момичето получи цялата подкрепа от гърците и се забеляза и от другите балкански държави. Момичето ще направи тва, което Андреа не успя.

Харесва ми, че знаеше с какво се захваща и играеше по схемите на всички останали курви, та даже играеше по-добре и от тях под масата.

Харесва ми, че е от изпълнителките които имат достоен партньор до себе си. За нещо повече от пари и секс за заедно.

Харесва ми, че в клиповете си излъчваше нещо. Знаеше как да играе пред камера.

Харесва ми, че направи неща като "Лоша" които никой българин не беше се осмелил да направи.

Харесва ми, че въпреки неталантливото си гласче..щом излезе на сцената зарежда хората. От 2012 нататък на всички концерти имаше жестоки перформънси, жестоки приеми, жестока беше просто!

 

И тези неща не са минало. Тези неща са били до преди 3-4 години. Толкова ли отдавна ти се струва? Това че за вас песните и самата чалга нямат стойност и ви омръзва всичко за 2 месеца, не значи че и всички останали са така. Кефите се на тея, които са най-добри за дадения момент и когато изпаднат като Андреа ги забравяте. Различни хора, различни идеали. :)

 

Най-красивото нещо, което Кости е правил за нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си го пусна пак, благодаря че ме подсети! Помниш ли как друсаше цици на "тум-ляка" на едни награди и я даваха в Господарите, заедно с Яни и Траяна :3fdb8960598fa63e:

А ти помниш ли периода 2009-2012, когато Андреа ги мачкаше? И Гери-Никол изяде хейт и подигравки, но в момента е лидер на БГ музиката. Андреа преди беше също толкова обсъждана, но пък беше по-скандална и разкрепостена. Причините за състоянието й в момента на всички смятам, че са ни пределно ясни. Горе сте ги обсъждали и няма какво да коментирам. Ваната да си прави хитовете, да си има феновете, да си има "лидерството", не ме е*е. Клипът във ваната още си е в мрежата, именно той показва как се е сдобила с "лидерството си". Андреа обра всички точки със последната хитачка, и ми е през дедовия, че основно се говореше за него заради малката к**ва. Пътувайте всички дето' не сте на същото мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти помниш ли периода 2009-2012, когато Андреа ги мачкаше? И Гери-Никол изяде хейт и подигравки, но в момента е лидер на БГ музиката. Андреа преди беше също толкова обсъждана, но пък беше по-скандална и разкрепостена. Причините за състоянието й в момента на всички смятам, че са ни пределно ясни. Горе сте ги обсъждали и няма какво да коментирам. Ваната да си прави хитовете, да си има феновете, да си има "лидерството", не ме е*е. Клипът във ваната още си е в мрежата, именно той показва как се е сдобила с "лидерството си". Андреа обра всички точки със последната хитачка, и ми е през дедовия, че основно се говореше за него заради малката к**ва. Пътувайте всички дето' не сте на същото мнение.

 

Помни го много добре, стига си се заяждала с хората. Той е много повече в час от теб във всяко едно отношение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помни го много добре, стига си се заяждала с хората. Той е много повече в час от теб във всяко едно отношение.

Първо, момче съм. Второ, нямам нищо лично към никого, просто изразявам свое мнение. Със половината от активните тук вероятно и повече не се познавам, няма как да знам кой колко е в час. Съдя по това, което е писал всеки един.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти помниш ли периода 2009-2012, когато Андреа ги мачкаше? И Гери-Никол изяде хейт и подигравки, но в момента е лидер на БГ музиката. Андреа преди беше също толкова обсъждана, но пък беше по-скандална и разкрепостена. Причините за състоянието й в момента на всички смятам, че са ни пределно ясни. Горе сте ги обсъждали и няма какво да коментирам. Ваната да си прави хитовете, да си има феновете, да си има "лидерството", не ме е*е. Клипът във ваната още си е в мрежата, именно той показва как се е сдобила с "лидерството си". Андреа обра всички точки със последната хитачка, и ми е през дедовия, че основно се говореше за него заради малката к**ва. Пътувайте всички дето' не сте на същото мнение.

Това можеше да е един голям самостоятелен хит на Андреа, но сега цялото внимание обра Сузи, но кой е крив, се тая.

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това можеше да е един голям самостоятелен хит на Андреа, но сега цялото внимание обра Сузи, но кой е крив, се тая.

Поне се вразуми и направи отново песен от Оцко. Ясно беше, че той може да я вдигне нагоре в класациите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходите ли по друм ?

 

Райна разбира в народните песни. Гласът й много отива на тях и за разлика от поп-фолка, където не се обръща внимание на нея, то във фолклора, хората много я харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна разбира в народните песни. Гласът й много отива на тях и за разлика от поп-фолка, където не се обръща внимание на нея, то в фолклора, хората много я харесват.

О, да.

Няма негативен коментар за новия сингъл! И клипа и е по-хубав от повечето чалга. :1000 (29):

Тя си каза още 2012, че след 35 ще се занимава предимно с фолклор.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, да.

Няма негативен коментар за новия сингъл! И клипа и е по-хубав от повечето чалга. :1000 (29):

Тя си каза още 2012, че след 35 ще се занимава предимно с фолклор.

 

Райнето си е пич, яд ме е, че не може да уцели хит в поп-фолка.

Даже тази последната може да се каже, че ме зариби до известна степен, но някой трябва да я пробутне, за да набере отново скорост. Още е млада, красива, супер тяло, добър глас, няма нещо, което би могло да й попречи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега яка! Не е еднаква като предишните 4, дано стане голям хит.

Радвам се че усети кое звучене искат хората, дано жанра отново тръгне в тази посока.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райнето си е пич, яд ме е, че не може да уцели хит в поп-фолка.

Даже тази последната може да се каже, че ме зариби до известна степен, но някой трябва да я пробутне, за да набере отново скорост. Още е млада, красива, супер тяло, добър глас, няма нещо, което би могло да й попречи.

Липсва един спонсор.

И тя може да почне да работи с екип и силни автори, но няма финансите на Цветелина Янева, Галена, Алисия и други.

Тя вече в попфолка няма как да върне позиции. Най-много ако успее да нацели някоя песен като Яница и Немска и после да задържи инерцията. Тя имаше потенциален хит в лицето на ''5-6 минути'', но я зареже. Според мен вече не знае какво се търси от младите. :confused:

Но има доста успех във фоклора, което си е голямо постижение. Скоро излиза и новия фоклорен албум. То пусни си този проект и ''Сафари''. Личи си кое наистина и е на сърце и кое го прави за да пълни бройки.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Последните страници чупят тъпомера. Един каже нещо и се изреждат още 5 фенчета на засегната ( разбирайте надминати) от Галя певици да го повтарят :hahaha:

И всичко до ниво форумни излияния и безсилие. Красота! С кеф да гледаш как Галя мачка и ще продължава да го прави.

Смешката,че Митьо бутил Галена и мръсни номера от страна на Галена и Цурето съм Андрейчето са най-забавните. Нищо,че Митьо я прекаваше толкова пъти с награди в години, когато ако искаше да я бута -можеше да я направи най-награждаваната певица с най-голямо влияния и то щеше да има база за това. Нищо, че Андрейка от години поръчва статии за Галена в личния им сайт с Николетка и се озлоби срещу нея, защото започна да работи с Akcent. Това беше връхната точка в озлоблението на Андрейка към Галя и не преставаше да бълва в личния си профил статии коя година е започнала да работи с Akcent и пр. Нищо,че с дружките й обсъждаха в инстаграм Галена ( за някаква снимка на Галя с надпис "Лидерството е.." по повод изборите, но кухите им глави го разбраха късно). И какво става от тази злоба на Андрейка? Akcent отново й предложи дует. А същите дружки на Андреа,с които злобееше срещу Галя тогава, днес постоянно й коментират снимките колко е прекрасна и the best. Човек, каквото сам си направи, друг не би успял да му направи.

И не ми излизайте с тъпотията,че Андрейка сама се е оттеглила от топ-а, защото това са пълни глупости. Иначе дует със Сузанитка и поръчкови статии колко световноизвестна е нямаше да има днес.

Много обичате да преписвате какви ли не заслуги на вече залезли или неактивни изпълнители. Като гледам колко "уникален" и "успешен" е бил моделът на Андрейка и докъде я доведе,ми е ясно защо фенчетата й злобеят. Единственото, с което я изтъква са клиповете и донякъде хитове. Сега ноктите си гризите,че Галена направи в пъти по-идейни и високобюджетни клипове, а хитовете й нямат край. Но най-вече мъката ви е заради клиповете. Хайде живи и здрави!

  • Like 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва един спонсор.

И тя може да почне да работи с екип и силни автори, но няма финансите на Цветелина Янева, Галена, Алисия и други.

Тя вече в попфолка няма как да върне позиции. Най-много ако успее да нацели някоя песен като Яница и Немска и после да задържи инерцията. Тя имаше потенциален хит в лицето на ''5-6 минути'', но я зареже. Според мен вече не знае какво се търси от младите. :confused:

Но има доста успех във фоклора, което си е голямо постижение. Скоро излиза и новия фоклорен албум. То пусни си този проект и ''Сафари''. Личи си кое наистина и е на сърце и кое го прави за да пълни бройки.

 

Не всичко е в спонсора, знаеш. Мария също има спонсори и то доста във времето, работи с най-силните на деня - Криско, Башмоушън, но голям хит, не може да уцели.

Просто някои неща, не могат да се купят с пари.

 

Когато видиш първите хитове на Райнето, клипове, турнета и т.н., няма как да не те е яд. Беше си сила тя и пускаше много хитове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Последните страници чупят тъпомера. Един каже нещо и се изреждат още 5 фенчета на засегната ( разбирайте надминати) от Галя певици да го повтарят :hahaha:

И всичко до ниво форумни излияния и безсилие. Красота! С кеф да гледаш как Галя мачка и ще продължава да го прави.

Смешката,че Митьо бутил Галена и мръсни номера от страна на Галена и Цурето съм Андрейчето са най-забавните. Нищо,че Митьо я прекаваше толкова пъти с награди в години, когато ако искаше да я бута -можеше да я направи най-награждаваната певица с най-голямо влияния и то щеше да има база за това. Нищо, че Андрейка от години поръчва статии за Галена в личния им сайт с Николетка и се озлоби срещу нея, защото започна да работи с Akcent. Това беше връхната точка в озлоблението на Андрейка към Галя и не преставаше да бълва в личния си профил статии коя година е започнала да работи с Akcent и пр. Нищо,че с дружките й обсъждаха в инстаграм Галена ( за някаква снимка на Галя с надпис "Лидерството е.." по повод изборите, но кухите им глави го разбраха късно). И какво става от тази злоба на Андрейка? Akcent отново й предложи дует. А същите дружки на Андреа,с които злобееше срещу Галя тогава, днес постоянно й коментират снимките колко е прекрасна и the best. Човек, каквото сам си направи, друг не би успял да му направи.

И не ми излизайте с тъпотията,че Андрейка сама се е оттеглила от топ-а, защото това са пълни глупости. Иначе дует със Сузанитка и поръчкови статии колко световноизвестна е нямаше да има днес.

Много обичате да преписвате какви ли не заслуги на вече залезли или неактивни изпълнители. Като гледам колко "уникален" и "успешен" е бил моделът на Андрейка и докъде я доведе,ми е ясно защо фенчетата й злобеят. Единственото, с което я изтъква са клиповете и донякъде хитове. Сега ноктите си гризите,че Галена направи в пъти по-идейни и високобюджетни клипове, а хитовете й нямат край. Но най-вече мъката ви е заради клиповете. Хайде живи и здрави!

По-злобна си и от Андреа,държиш се като неуважена леличка Аз много обичам злобарки като кака ти Андре :Vishenka_05: Галена си е чисто и просто селянка,на която й личи от километри и никога няма да има успехите на Андреа,просто защото е копие на Преслава и "Андрейка". Галя никога няма да има клип като "Лоша" или кариерата на кака й Андри

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-злобна си и от Андреа,държиш се като неуважена леличка Аз много обичам злобарки като кака ти Андре :Vishenka_05: Галена си е чисто и просто селянка,на която й личи от километри и никога няма да има успехите на Андреа,просто защото е копие на Преслава и "Андрейка". Галя никога няма да има клип като "Лоша" или кариерата на кака й Андри

В последното изречение си ужасно прав!

Галя има поне 3 по-добри клипа от "Лоша" ( като само "Една жена" праща всичко в коша) и определено няма да има кариерата на Андрейка, защото не залезе след 3 силни годинки преди да направи и 10 години на сцена. Виж, как и ти каза една истина. Браво, браво!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...