Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Разбирам това да беше казано от фен на Глория,Ивана или Деса,ама от фен на Кама..не върви :1000 (29):

Откъде се появи пък ти? Марш с твоята любимка на мястото ви, а то е именно на дъното :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Разбирам това да беше казано от фен на Глория,Ивана или Деса,ама от фен на Кама..не върви :1000 (29):

Кама винаги пее на живо, ама оня таласъм Мис Пиги освен да мяука друго знае ли. ДЪНОТО

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде се появи пък ти? Марш с твоята любимка на мястото ви, а то е именно на дъното :whistling:

Дай боже всеки да е дъно като мен.Изобщо не се обиждам от хора под нивото ми. :3fdb8960598fa63e

 

Нали знаеш чий прякор е Мис Пиги? :3fdb8960598fa63e: Друга певица започваща с А. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това мислят всички тук за феновете на Кама.

 

Много е смешно, като почнеш да поставяш под въпрос мъжествеността на хората, като кажат, че Андреа била дебела. Първо, тук болшинството са обратни, и второ - няма нищо НЕмъжествено в това да кажеш истината. Андреа се угои и поду като ояден грухтер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е смешно, като почнеш да поставяш под въпрос мъжествеността на хората, като кажат, че Андреа била дебела. Първо, тук болшинството са обратни, и второ - няма нищо женствено в това да кажеш истината. Андреа се угои и поду като ояден грухтер.

Е и? Мъжествеността не се определя от това каква ти е сексуалноста.Независимо дали си гей или хетеро трябва да се държиш малко от малко мъжки и да не обиждаш жена,която е надебеляла от здравословни проблеми. Да не говорим че в частност това е и до възпитание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е и? Мъжествеността не се определя от това каква ти е сексуалноста.Независимо дали си гей или хетеро трябва да се държиш малко от малко мъжки и да не обиждаш жена,която е надебеляла от здравословни проблеми. Да не говорим че в частност това е и до възпитание.

 

Тя е извеснта личност, естествено, че ще се обсъжда. И едно от нещата, с които стана популярна, е перфектното й тяло. Нормално е да направи впечатление на всички, като отиде на другата крайност.

 

Ако беше пич, щеше да излезе и да каже - "Имам здравословен проблем". Хората щяха да я разберат и да й съчувстват. Нищо срамно няма в това да си болен. Но тя вместо това разтяга снимки, обработва клипове така, че да изглежда неузнаваема и нереална, и се обяснява във Фейсбук, че хората нарочна я правели дебела на снимки, за да й подлеят вода, и че тя всъщност била същото слабичко момиче. Смешно е. По много по-достоен начин може да излезе от ситуацията,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е извеснта личност, естествено, че ще се обсъжда. И едно от нещата, с които стана популярна, е перфектното й тяло. Нормално е да направи впечатление на всички, като отиде на другата крайност.

 

Ако беше пич, щеше да излезе и да каже - "Имам здравословен проблем". Хората щяха да я разберат и да й съчувстват. Нищо срамно няма в това да си болен. Но тя вместо това разтяга снимки, обработва клипове така, че да изглежда неузнаваема и нереална, и се обяснява във Фейсбук, че хората нарочна я правели дебела на снимки, за да й подлеят вода, и че тя всъщност била същото слабичко момиче. Смешно е. По много по-достоен начин може да излезе от ситуацията,

А замислял ли си се,че може да я е срам именно защото стана известна с тялото си? Мъжете тук са огледало на мъжете в България и веднага щеяха да я квалифицират в "дебела леличка",а така поне успява да заблуди някое друго лапе. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжете тук са огледало на мъжете в България и веднага щеяха да я квалифицират в "дебела леличка",а така поне успява да заблуди някое друго лапе. :1000 (29):

 

Е, добре, щом това е целта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не,имах предвид теб,фена на Елза Парини..упс,фена на Кама* :whistling:

Коментарите ти отпреди 2 години са съвсем различни за Камелия. Сигурен ли си, че си същия човек, който е създал този профил или имаш шизофрения? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите ти отпреди 2 години са съвсем различни за Камелия. Сигурен ли си, че си същия човек, който е създал този профил или имаш шизофрения? :1000 (29):

Че аз все още си я харесвам Камелия,просто ми е забавно да дразня феновете й.Иначе преди като пишех само положително за нея дори ме изкараха нейния Цветин. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Яница пусна ебахти доброто парче. Това ще става голям хит, просто текста и мелодията са много добри. А Яница с руса коса е брутална , накрая на клипа сцепва :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Яница пусна ебахти доброто парче. Това ще става голям хит, просто текста и мелодията са много добри. А Яница с руса коса е брутална , накрая на клипа сцепва :Vishenka_05:

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, не коментирайте сексуалните си наклонности тук. Преместих коментарите ви където трябва.

Ако е в раздела за секс нямам паролата за там,от кой мога да я взема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...