Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Попът има страшно добра медийност. Чалгата е в дискотеките и толкова. Никой около мен, който не слуша чалга активно не знае нито една от тазгодишните песни. А пардон... само Мотел на Азис.

За медийността съм съгласен. Но виждаме, че постоянното налагане по радиа и телевизии не се материализира в доброволни слушания на песните. Чалгата, макар пълния игнор, мачка откъм интерес в момента другите жанрове. Без значение дали е заради бройка на песни, абонати или всякакви други конспирации, фактите са си факти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ти никога не виждаш. Време ти е да спреш с прогнозите, че лятото предвиди 2 млн. за Камелия до края на годината, а тя ще направи поне 8 до края.

 

Ще правя колкото си искам прогнози.

 

А това с невероятното шоу на Мара е голям смях. Тя наистина ли мисли, че някога е имала шоу? :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще правя колкото си искам прогнози.

 

А това с невероятното шоу на Мара е голям смях. Тя наистина ли мисли, че някога е имала шоу? :1000 (10):

Като правиш, ги прави като хората. Иначе излизаш смешен.

Попа в момента нямат отявлен хит, с изключение това на Близначките, всичко останало е доста зле от към гледания и популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като правиш, ги прави като хората. Иначе излизаш смешен.

Попа в момента нямат отявлен хит, с изключение това на Близначките, всичко останало е доста зле от към гледания и популярност.

 

То ако се правят прогнози като хората - всичко щеше да е ясно предварително.

 

Попът има много силна година и като гледаемост, ако сравняваме с предни години.

В момента няма категоричен хит от никой жанр. Последно се сещам за Кой и преди това Мотел. От поп музиката - Базука и Напрао ги убивам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попа в момента нямат отявлен хит, с изключение това на Близначките, всичко останало е доста зле от към гледания и популярност.

 

 

Ъъъъ, как стана номера Прес да отиде на 2ро място! :gun_bandana:

Не подценявайте тримата най-хитови рапъри в момента:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитови, ама Преси ги сгази и тримата за първите 24 часа :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитови, ама Преси ги сгази и тримата за първите 24 часа :3fdb8960598fa63e:

И не само ... коментирай, че до полунощ ще направи милиона! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ноормално да преиздават дисковете на Деса. След невероятния интерес в Капките от хиляди българи към нея, Пайнер съвсем логично ще се възполза от търсенето да направи парички на неин гръб. Деса продава. Това да не е Галена или друга с претенциите и... Дето и 10000 копия не е продала през животаси от ни един албум...

 

:roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

:1000 (29): Едва ли някой извън този форум и няколкото фанатици във фейсбук знае, че Пайнер са преиздали дискове. Да не говорим и да си ги купи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То ако се правят прогнози като хората - всичко щеше да е ясно предварително.

 

Попът има много силна година и като гледаемост, ако сравняваме с предни години.

В момента няма категоричен хит от никой жанр. Последно се сещам за Кой и преди това Мотел. От поп музиката - Базука и Напрао ги убивам.

 

Много е готино като. не ти изнася, да се обясняваш, че всичко било нагласено.

 

Ианче лошо няма, прави си колкото искаш прогнози, ама една улучена нямаш, не знам за чий се мъчиш още.

 

Иначе смешката че преиздаването на албума на Фатмагюл, все едно е единствения такъв, и аргументирането с излгацията, която беше участието и в капките, е по страхотен виц и от следния

 

- Заредете ми бензин за 100 кинта.

- господине, със сяко зареждане над 80 лв получавате безплатно цеде “Хитовете на Планета Кокошарник”

- абе наеш лич, я чакай. По-добре ми зареди два пъти, по 50 лв.

 

Тук дори няма да коментирам качеството на въпросното преиздаване, и как ако у димитровградския кокошарник имаше някой с глава на раменете, и желание да се изкара някой лев, щяха да работят по качането на каталога им по дигиталните музикални магазини. Или ако целят ретро вълната, да се оринетират в преиздаването на каталога им на плочи, че още не сме стигнали май до касетките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готино като. не ти изнася, да се обясняваш, че всичко било нагласено.

 

Ианче лошо няма, прави си колкото искаш прогнози, ама една улучена нямаш, не знам за чий се мъчиш още.

 

 

Цвети(а)не, благодаря за разяснението. Само, че не знам за какво "нагласяне" говориш. Не помня в последните си коментари да съм ползвал тази дума.

 

Аз и да имам улучена прогноза, Камелотчетата никога няма да я признаят, те даже удобно ще я подминат. Както винаги правят. Като сгреших за последната на Кама си признах. Вие обаче никога няма да имате подобна стъпка в тоя форум, щото никога не грешите. Вашите прогнози винаги са точни, поне във вашите главици на ултраси.

 

Сега се опитвате да обясните как Кама била някакъв връх в САЩ, а всички други не стават. Десовите пък се изхвърлят с дисковете, които са преиздадени. Въобще тоя форум продължава да прилича на едно голямо нищо.

 

За да има някакъв подем, почнете да говорите за наистина актуалните на деня. Аман от Деса и Кама. Макар, че Десовите понякога млъкват и потъват в дън земя като няма нищо ново. Докато трите фена на Кама не се спират като латерни ... :1000 (10):

 

 

И да, Коя и Мотел това са хитовете тази година. Други няма.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да, Коя и Мотел това са хитовете тази година. Други няма.

Не пропускай невероятния терахит "ГУШКА ЛИ ТЕ ДРУГА" ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента продължава да жъне успехи..бавно, но малко по-малко набира скорост..стойностна песен със стойностен текст с приличен клип, а за надпяването няма какво да говорим.. Джордан в Звездно каза за Деси, каквото трябваше..още малко и два милиона ще стане. А бе като за умерена песен е много добре..рядко се случва такова нещо, като изключим самостоятелните балади на Деси. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цвети(а)не, благодаря за разяснението. Само, че не знам за какво "нагласяне" говориш. Не помня в последните си коментари да съм ползвал тази дума.

 

Аз и да имам улучена прогноза, Камелотчетата никога няма да я признаят, те даже удобно ще я подминат. Както винаги правят. Като сгреших за последната на Кама си признах. Вие обаче никога няма да имате подобна стъпка в тоя форум, щото никога не грешите. Вашите прогнози винаги са точни, поне във вашите главици на ултраси.

 

Сега се опитвате да обясните как Кама била някакъв връх в САЩ, а всички други не стават. Десовите пък се изхвърлят с дисковете, които са преиздадени. Въобще тоя форум продължава да прилича на едно голямо нищо.

 

За да има някакъв подем, почнете да говорите за наистина актуалните на деня. Аман от Деса и Кама. Макар, че Десовите понякога млъкват и потъват в дън земя като няма нищо ново. Докато трите фена на Кама не се спират като латерни ... :1000 (10):

И да, Коя и Мотел това са хитовете тази година. Други няма.

 

Тъй като Камелия е сред актуалните на деня, а ние нали за друга не говорим, щото сме три фена, нали, даже два според теб в три акаута, не виждам що желаеш повече.

 

И за тебе знаем, че ти е много по изгодно да си форумната Касандра, ама това не променя фактите, че вече поредна петилетка показваш пълна несъстоятелност по всички параграфи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цвети(а)не, благодаря за разяснението. Само, че не знам за какво "нагласяне" говориш. Не помня в последните си коментари да съм ползвал тази дума.

 

Аз и да имам улучена прогноза, Камелотчетата никога няма да я признаят, те даже удобно ще я подминат. Както винаги правят. Като сгреших за последната на Кама си признах. Вие обаче никога няма да имате подобна стъпка в тоя форум, щото никога не грешите. Вашите прогнози винаги са точни, поне във вашите главици на ултраси.

 

Сега се опитвате да обясните как Кама била някакъв връх в САЩ, а всички други не стават. Десовите пък се изхвърлят с дисковете, които са преиздадени. Въобще тоя форум продължава да прилича на едно голямо нищо.

 

За да има някакъв подем, почнете да говорите за наистина актуалните на деня. Аман от Деса и Кама. Макар, че Десовите понякога млъкват и потъват в дън земя като няма нищо ново. Докато трите фена на Кама не се спират като латерни ... :1000 (10):

И да, Коя и Мотел това са хитовете тази година. Други няма.

Прогнозите ги даваш ти! Ние не се ангажираме да се правим на интересни,е 90% от прогнозите ти са все за провали. За която и да е . Абсолютен хейтър, кво прайш тука? Само да си чешеш езика ли? Естествено , че ще си признаеш грешката след като на Камелияи вещаеш провал от както се е минала от Пайнер, нормално да си признаеш че излезе смешен. Едвам 2 млн. щяла да чукне, канала й не мърдал, а и той за 3 месеца от 6хил. стана на 20 хил. Въобще доста се излагаш напоследък ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преиздадени са още:

"Нямам проблеми" - Деси Слава

"Завинаги" - Деси Слава

"Ези-тура" - Деси Слава

"Пепел от рози" - Анелия

"Всичко води към теб" - Анелия

"Ангел в нощта" - Емилия

"Нежни устни" - Емилия

"Весело момиче" - Емилия

" Малина"

"Огнена звезда" - Малина

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...