Jump to content



Online: Джена и Преслава - Тук жена му пази


Препоръчани коментари

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Клипът е повече от отвратителен, не че и двете някога са блестяли с клипове, но това е дъно :mf_surrender: От песента също не съм много впечатлен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, хубав проект. Само защо външните кадри са избрали да бъдат черно - бели? Преслава отново е много красива и нежна. Успех за песента им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, но ако трябва да бъда честен очаквах повече от песента..... Текста е супер як, гласовете им си пасват определено. Няма да е лошо да има и още един дует от тях! Видеото е хубаво, двете са много красиви, особено Преслава. :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е най-добрата на Преса от 2-3 години насам, а на Джена от "Да ти се доказвам". Джена изглежда по-добре от Преслава. Това ще е тотален хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май съм по-скоро приятно изненадан. Нямах никакви очаквания предвид слабите песни на Кишев, но тук е дал най-доброто от себе си. Песента ми звучи повече в стилистиката на Джена и вероятно затова ми допадна от първо слушане. Аранжиментът е доста приятен и ще допринесе за успеха на парчето. Текстът също не е лош. Ей ей, успешно отъркване на Преса в Джена се очертава. Ще се наложи да хваля и първата сега, не знам как ще го преживея. :D И въпреки това ми се струва, че Джена изпъква една идея повече и изнася по-голяма част от песента, ясно е, че съм пристрастен, но ще видим масовите мнения какви ще са. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май съм по-скоро приятно изненадан. Нямах никакви очаквания предвид слабите песни на Кишев, но тук е дал най-доброто от себе си. Песента ми звучи повече в стилистиката на Джена и вероятно затова ми допадна от първо слушане. Аранжиментът е доста приятен и ще допринесе за успеха на парчето. Текстът също не е лош. Ей ей, успешно отъркване на Преса в Джена се очертава. Ще се наложи да хваля и първата сега, не знам как ще го преживея. И въпреки това ми се струва, че Джена изпъква една идея повече, ясно е съм, че съм пристрастен, но ще видим общите мнения какви ще са. :D

Само на мен ли повече Джена ми харесва и на обложката и в самия клип, иначе си прав, че напомня на стила на Джена, отпреди. Даже Джена я е изпяла и по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой наскоро питаше какво е 'харизма', това е Преслава. Колкото и да ми е анти в някои отношения, не мога да си кривя душата. Песента ме кефи, ще е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е доста хубава, в стилистиката на някои стари. Според мен нацелиха хит, но ще видим.

Видеото ми харесва само в черно-белите кадри, останалите ми идват като типичния чалга клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли повече Джена ми харесва и на обложката и в самия клип, иначе си прав, че напомня на стила на Джена, отпреди. Даже Джена я е изпяла и по-добре.

Поредния удар за Преси, че даже и в заглавието сложили Джена първа. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах типичната Кишева песен, но съм много приятно изненадан. Жестока песен! Черно-белите кадри не са добре направени, но двете са супер красиви! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредния удар за Преси, че даже и в заглавието сложили Джена първа. :whistling:

Да, шок и ужас! Развалиха една традиция! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока песен!

Преслава изглежда невероятно. Все по-красива става. Джена е доста дървена което ме изненадва защото в ''Коя'' се беше леко отпуснала.

Иначе изпълнението на Преслава е много по-зарибяващо от това на Джена. Особено втория припев когато Преслава пее ''тук жена му пази'' веднага се набива в главата.

Последния припев им се е получил - гласовете много си пасват.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено Джена прави песента - и в музиката според мен нейната намеса е огромна. Песента е хубава, но още първите секунди ми дойде като римейк на "Пак ли" като звучене. Клипът няма какво да се коментира, те изглеждат добре, но крещи 2006 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредния удар за Преси, че даже и в заглавието сложили Джена първа. :whistling:

Не смятам, че това е удар, че Джена е първа, сложили са я, защото тя пее първия куплет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента очевидно е правена по модела "В твоите очи" - "Дай ми още", но отново се е получило страхотно. Надмина очакванията ми определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...