Jump to content



Online: Джена и Преслава - Тук жена му пази


Препоръчани коментари

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само азбучен ред ще спазват.

Ами така трябва по принцип. Може да са се научили, макар че всичко в тая фирма става на магия и затова са на тоя хал.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само азбучен ред ще спазват.

Който пее първи куплет, той е първи в заглавието. И "Живей" е Галена и Преслава, а "С теб или с никой" е Преслава и Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Галена и Деси Слава? Преслава и Галена при първия им дует? Това са някакви измишльотини, на друг принцип се решава чие име да е първо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

... или когато Джена изглежда с класа над Преслава! В пъти по-добре!!!

Да не говорим, че на Преслава и пеенето нещо не й е както трябва.

 

Иначе музиката е приятна, но текста куца в по-голямата си част. Някои беше споменал преди мен "Последният" на Соня Немска. Има наистина прилика в някои моменти, но по-скоро мисля, че и двете са взаимствани от друга, ретро, песен. А това "Туууук жена му пази" да ми е толкова познато ... даже дали не е нещо и на самата Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Банален текст,банална музика. Клипа струеа 2.50 с ДДС. Никаква емоция и заряд няма в песента. Като цяло скучна работа. Можеби без Преслава щеше да е по добре. Тя прави песента по добра за слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е уникално, текст, музика, клип, визии, това е най-доброто им видео и на двете. Направо съм шаш как гръмнаха тези двете... :o

П.С. Моля за графики :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

... или когато Джена изглежда с класа над Преслава! В пъти по-добре!!!

Да не говорим, че на Преслава и пеенето нещо не й е както трябва.

 

Иначе музиката е приятна, но текста куца в по-голямата си част. Някои беше споменал преди мен "Последният" на Соня Немска. Има наистина прилика в някои моменти, но по-скоро мисля, че и двете са взаимствани от друга, ретро, песен. А това "Туууук жена му пази" да ми е толкова познато ... даже дали не е нещо и на самата Преслава.

 

На мен лично ми напомня леко на "Пак ли" и "По моята кожа", които са на Кастрати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкефи ме песента, определено е една от малкото, които ме кефят тази година. Джини и Преси мачкат, много красиви. Безцветните кадри в края на клипа на Прес са един път просто.. жестока!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият наедостатък на песента според мен е изпяването на Преслава. Направо е мъчително за слушане, особено на куплетите. Какво се случва с тази жена? Иначе страшно ме кефи, по-интересна структура има песента, отделно идеята двете да пеят заедно само на последния припев прави много добър билд-ъп. Супер е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Галена и Деси Слава? Преслава и Галена при първия им дует? Това са някакви измишльотини, на друг принцип се решава чие име да е първо.

Сигурно който е платил повече за песента и/или клипа :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много красива Джена. Песента е изцяло в неин стил и като текст е тъпа, втръснала и даже тия "оригинални фразички" всъщност са много глупави. Преслава единственото, с което допринася, е името и в заглавието, излишна е на практика. Само с фенската си маса ще допринесе за популярност и гледания.

Дано успеят взаимно да си помогнат, че през последните 1-2 години яко ги газят Галена, Анелия, Емануела, че даже Деса и на моменти Емилия.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е изцяло в неин стил и като текст е тъпа, втръснала и даже тия "оригинални фразички" всъщност са много глупави.

 

Само като чуеш първите фрази, колко не била нормална и в същото време е отслабнала, и ти става ясно, че този текст или го е писала Джена или е по нейна идея... аз до края очаквах да чуя дали лирическият герой все пак се е върнал от магазина за цигари, но тя пък не го спомена...остави ни в неведение до следващия си шедьовър. :1000 (29): иначе песента тъпее доста, химия между двете никаква не усетих - все едно са се събрали случайно на морето покрай участие и са решили да запълнят времето.

 

 

P.S. Към края на клипа имах чувството, че до Преслава вече седи Глория...а то си била Джена, гримирана като нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странен избор на клипират демо, толкова недодялано звучи. Румънско манеле от 2003 година.

 

Колкото и да е анти, Преса прави песента - и пеене и визия. Без нея това щеше да е поредната извивотина на Ходжата на Инстаграм.

 

Както някой написа по-горе - никаква химия между тях. Като продължение на дуета с Ваня е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смачкаха.

Преслава толкова красива в клип не е била от "Като за финал".

Но както казаха по-горе, химията между двете изпълнителки липсва.

Представям си ако беше изпълнено от Галена и Пепси. :D

 

Пристрастен или не, мисля, че Преслава прави песента.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, ужасна песен! Прилича на 3-4 други, но по-дразнещ е противният и просташки текст. Много са ретро и двете в клипа! Джена да продължава сама! Доста изнасилен опит.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарът с най-много лайкове в Тубата: Много се и е променил гласа на Преслава от тези цигари... Пуснете си песен нейна от 2006 и вижте разликата!

 

Явно масово се забелязва промяната в Преса, не е само тук във форума. И наистина като се заслушаш особено във втория куплет звучи много странно тя, едно такова глухо и сухо. Не знам как по друг начин да го опиша :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението на Преслава веднага ти се набива в главата. Много и лежат такива песни!

 

пс Май пак отлагаме пенсионирането на Преслава.

Ама ние го отложихме още с "Пада звезда" :Д

Не съм очаквал, че Джена така ще троши тази година, браво на нея. Май 2014 се повтаря, но този път се надявам с Преслава да си разделят "Идол" и "Певица".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...