Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Малко в повече ми дойде това с Лепа Брена. Бахти и чуждопоклонниците, дето сме.

Голямата легенда, голямо чудо, цял живот с Ти си мой грех...1000%20(10).gif Слушам сръбско, харесвам я като жена, ама това е падение от наша страна.

Брена ще оценява Хранова, дето Хранова пее колко преди нея... Колко в Сърбия ще посрещнат наша звезда така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да посрещнат, защото за разлика от нас си обичат до живот звездите.

Хранова в началото беше доста скептична, особено като чу, че Лепа Брена ще влиза и ще й пеят песен, а накрая се разтопи. Това с нейната награда си беше по сценарий според мен. Тя като върла противничка на фолка, нали са едно и също поколение с останалото естрадно съзвездие, дето през целия преход фолкът им беше крив.

В крайна сметка шоу да става.

 

Със Сашка и килограмите й направо ме заболя глава, челюст и всичко от смях. Във вип сезоните не е имало толкова забавна особа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко в повече ми дойде това с Лепа Брена. Бахти и чуждопоклонниците, дето сме.

Голямата легенда, голямо чудо, цял живот с Ти си мой грех...1000%20(10).gif Слушам сръбско, харесвам я като жена, ама това е падение от наша страна.

Брена ще оценява Хранова, дето Хранова пее колко преди нея... Колко в Сърбия ще посрещнат наша звезда така...

Ама ако беше Драгана и Плачи земльо, друга песен щеше да пееш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ако беше Драгана и Плачи земльо, друга песен щеше да пееш.

Да - Мило мое, що те нема, или Луче мое. :3fdb8960598fa63e:

Айде стига глупости. Просто е тъпо и прекалено, за когото и да се отнася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ако беше Драгана и Плачи земльо, друга песен щеше да пееш.

 

Така е. Странно ми е че в отбрана не е споменат факта че Драгана е интелектуалка и не и' е на нивото да влезе в риалити формат. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от Шефа ли идва всичко и нарочно ли дразни - реално има хора, с които не се е карал и не си е повишил тон.

Що точно тия двамата келеши скачат? Тото има страшна агресия. Нещо без стимуланти превъртат. А и още повече, че им видяхме общата култура и правописна такава. Жалко, ако малките се учат от подобни тъмни балкански субекти. Не че и Петров е китка за мирисане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това Тото като не може да пие защо се излага така...Много гнусно поведение, а се има за големия мъж. Това ако е мъжка постъпка, да се напиеш като свиня и да не осъзнаваш какви глупости вършиш и говориш :1000 (20): Шефът хубаво си го каза, че мъже в къщата няма.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това Тото като не може да пие защо се излага така...Много гнусно поведение, а се има за големия мъж. Това ако е мъжка постъпка, да се напиеш като свиня и да не осъзнаваш какви глупости вършиш и говориш :1000 (20): Шефът хубаво си го каза, че мъже в къщата няма.

 

Е има самия шеф Петров :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В един мой пост от 27 септември казах: На финала като сигурни виждам Мегз, Тото, Джулиана, Марги, Петканов и евентуално Алфредо, Ваня, Богданска, Сашка.

 

Само Енджи съм подценил за сметка на Щерева и Алфредо. Като цяло изключително предвидим и глупав сезон. Като ви казвах, че кастът е отвратително слаб ми обяснявахте колко цветни били участниците. Е видяхме ги колко са цветни. Сега вече никой не пише в темата. Да ме слушате друг път. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължаваме да поддържаме кралицата от Раковски, нали? :Vishenka_05:

 

Само тя и Сашка са ми симпатични. Но според мен победителят е предрешен - врачанският палячо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка ми е най-приятният и позитивен съквартирант в къщата. Лично на мен ми е фаворит, но не смятам, че заслужава победата. Победа заслужава един силен характер, който знае как да привлече вниманието в себе си. Един такъв съквартирант е Мегз, поздравявам я за което.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка ми е най-приятният и позитивен съквартирант в къщата. Лично на мен ми е фаворит, но не смятам, че заслужава победата. Победа заслужава един силен характер, който знае как да привлече вниманието в себе си. Един такъв съквартирант е Мегз, поздравявам я за което.

Ами, всъщност Мегз показа в последно време, че не е чак толкова силна. Тя се повлия директно от играта и от това, че е фантом в къщата и не успя да изтрае особено много време. Да не говорим, че в доста от ситуациите и мисиите не беше обмислила добре своето поведение и резултатите от него, заради което си патеше няколко пъти и се стигна до там да съжали за решенията си.

Сашка е добра, ненатрапчива, не е досадна като шефа и Джулиана, доста фриволна е за сметка на това, леко мързелива. :1000 (29): Но някак си пръска симпатия.

Силно се надявам да не е Тото, дано накрая Мегз и Сашка да са сигурни финалисти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...