Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

АЛЕКСАНДРА МАЙ СЕ Е РАЗДЕЛИЛА С МАКС.

Мигом направих проверка на инстаграма и не е качвала снимка с него от 25 януари и вече не го следи. Думи нямам - изпусна си принца.

 

На мен всичко около тях ми е леко странно. Не може да те изложат пред цяла България, да си попадал в тежки депресивни състояния и да се замисляш дали да се върнеш при човека, който е причинил толкова много страдания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен всичко около тях ми е леко странно. Не може да те изложат пред цяла България, да си попадал в тежки депресивни състояния и да се замисляш дали да се върнеш при човека, който е причинил толкова много страдания.

 

Може-може. Хората са различни и различно луди. Любовта е необяснимо състояние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен всичко около тях ми е леко странно. Не може да те изложат пред цяла България, да си попадал в тежки депресивни състояния и да се замисляш дали да се върнеш при човека, който е причинил толкова много страдания.

Че що? Ако актуалната клюка, че са се разделяли изобщо, и са били цяла година циркове за да се съберат у къщата на Бай Брадър, се окаже вярна, си е точно на мястото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти ако не се намесиш, няма да е. :1000 (29):

Глория никога не е парадирала с куфари Прада, бодигардове и скъпите си возила. Ако и видиш фейса - пълен е с колело, разходки в планинатъа и кучето й и айде - 20 снимки от почивки в чужбина.

 

Близначките никакви не ги дават..

О, да за това вчера постахте старо интервю на Гло, относно тигровата и рокла на Кавали, че даже обясняваше че се пишело с 2 Л-та. Точно никога не е парадирала. Тя е първообраза на Марче. Нищо, че към днешна дата Мара е десеторно по-скъпо облечена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И бих искал само да припомня на Сашо, че Глория първа е поканена за рекламата на Ариана (или която там бира беше), но след като й казват да отвори бутилката с гърдите си отказва... Всяко следващо сравнение между нея и Мария е просто излишно. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Александра до преди 2 месеца беше с Макс. Юни беше при Венета Райкова и каза, че отива с Макс в Монако. Юли качваше сторита от яхт клуба в Монако, където са били заедно.

Ако се е събирала с Даниел е било Август. Това, че никога не са се разделяли е пълна глупост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата Мегз никой не следи в иг, балканската Бионсе. Дайте иг-то на Енджи, не я намирам. :3fdb8960598fa63e:

 

Eнджи има почти 300 хиляди последователи. Името и на английски се пише Angie Kassabie

Link to comment
Сподели в други сайтове

АЛЕКСАНДРА МАЙ СЕ Е РАЗДЕЛИЛА С МАКС.

Мигом направих проверка на инстаграма и не е качвала снимка с него от 25 януари и вече не го следи. Думи нямам - изпусна си принца.

 

Преди 2 месеца качваше сторита с него от Монако и Сардиния. И е сложила сърце на негова снимка от май месец.

:Vishenka_05: Ау колко детективско стана тук...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца качваше сторита с него от Монако и Сардиния. И е сложила сърце на негова снимка от май месец.

:Vishenka_05: Ау колко детективско стана тук...

Една от фаворитите ми, но ако е избрала/ избере Петканов пред Макс е за психодиспансера и е проста като патка. Макс поне е хомосапиенс а не като другата маймина.

Обаче гледам Макс няма много последователи и приятели във фейсбук и инста. Сигурно не приема непознати.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от фаворитите ми, но ако е избрала/ избере Петканов пред Макс е за психодиспансера и е проста като патка. Макс поне е хомосапиенс а не като другата маймина.

Обаче гледам Макс няма много последователи и приятели във фейсбук и инста. Сигурно не приема непознати.

 

Кефи ме, че се е заключил отвсякъде, дори приятелство не можеш да му искаш. :3fdb8960598fa63e:

Жалко за Алекс, кълнях се в нея миналата година!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме, че се е заключил отвсякъде, дори приятелство не можеш да му искаш. :3fdb8960598fa63e:

Жалко за Алекс, кълнях се в нея миналата година!!!!!!

Да. Скрита лимонка е това момче. Дано го вкарат във випа - веднага ми става фаворит. Беше смазал с коментар на една снимка на Богди: ''Ти си моя диамант''. Иначе за фейсбука не ми направи впечатление това, но последната му профилна има само 27 лайка, но един от тях е на Алекс.

Инстаграма му обаче няма шанс да го проверим. Сигурно няма да приеме ако го добави човек.

Боже, аз постоянно я подкрепях. Просто толкова сладка двойка бяха с Макс. Ако се е върнала при тоя поне не е меркантилна, но е разочароващо. Ако го следеше в инстаграма имах надежди, че не са разделени, но явно да. Но пък ако се бяха разделили трябваше да изтрие всичко с него по пътя на логиката. Няма да се изненадам всичко това да е един цирк и след месец и той да влезе.

Между другото тази година имаме силно присъствие на випове от Благоевград. Футболиста обаче първо ми хареса, но сега леко почна да ме дразни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Правят си статии от нищото. Всички певачки, които са били в брадъра са излизали за участия и това всеки го знае. Деса също беше с неотлъчна охрана, като ходих на участие по време на престоя и в къщата. Въпреки че излизат ги следят, за да не получават информация от вън, тъй като излизането е само и единствено за участието. Затова и най вероятно не са я оставили да дава автографи и да се снима с хората. Всичко си в реда на нещата.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, това са си договорки. Миналата година и с Рени беше така, когато отидох на участието чух че охраната на заведението си говореха за тази на Брадъра и питаха кога ще идват. Добре, че местната охрана ме заведе до гримьорната и се разбра с другата, иначе едва ли щях да си говоря и снимам с нея. Предупредиха ме само да не казвам нищо като информация от външния свят и взеха подаръка ми за нея, за да го приберат и след предаването да си го вземе. Досега не бяха пускали хора при певици, но и като ме видя Рени директно си ме дръпна и седях вътре няколко минути като и описах и подаръка. Мислех си, че няма да достигне до нея, но после ми написа, че стои на видно място на секцията и :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, това са си договорки. Миналата година и с Рени беше така, когато отидох на участието чух че охраната на заведението си говореха за тази на Брадъра и питаха кога ще идват. Добре, че местната охрана ме заведе до гримьорната и се разбра с другата, иначе едва ли щях да си говоря и снимам с нея. Предупредиха ме само да не казвам нищо като информация от външния свят и взеха подаръка ми за нея, за да го приберат и след предаването да си го вземе. Досега не бяха пускали хора при певици, но и като ме видя Рени директно си ме дръпна и седях вътре няколко минути като и описах и подаръка. Мислех си, че няма да достигне до нея, но после ми написа, че стои на видно място на секцията и :Vishenka_05:

 

Нормално е да те пуснат, сигурно си бил единствения, който иска да се снима и поговори с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това беше сезонът. :1000 (29): Всички бяха толкова забавни и някак си нещата се случваха от само себе си. Сега всичко е толкова насилено. В началото изглеждаше, че кастът е силен, обаче се оказа много скучен. :dontgetit:

 

05:27

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е друга, но щом пък ви е странно, ще ви кажа че такава практика поне там няма. Аз нито съм се молил нито съм натискал да влизам при нея, защото знам, че не пускат. Беше супер странно на охраната, когато ме видяха с подаръка и розата, а това са хора които са пазили и Галена и Преслава и Галин, на които също е нямало агитки с плакати и картички.. Просто тези верни фенове, какъвто съм аз и хората преди години почти са изчезнали, а там няма и за това поеха инициативата. Важното е, че е имало един, и то такъв, който знае всички песни и информация, която дори тя вече не помни за нея, а не "феновете", дето са най - верните, знаещи последните две песни на изпълнителя, който пък знаят от две години - пример когато идваше Галин. Така, че казах просто, че въпреки засилените мерки за сигурност, осигурени от къщата, стига да имаш правилен подход, и разбира се певицата да е земна и мила, можеш дори да влезеш в стаичката за отдих, където да си говорите и снимате. Може би и само заради мен са я поканили в брадъра, благодаря! Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каста е повече от добър, но нали не очаквате, че на втория ден ще почнат панаирите?

Всичко следва линия - на първо време докато се раздвижат е най-логично да почнат с Петканов и Богданска.Тепърва ще минат към Мария, Джулиана и Сашка ще изригват, шефа също, Антон и Ваня..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...