Jump to content



Online: Алисия - Мачкай


Препоръчани коментари

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Колко копия ше направи на "Мой", която на свой ред беше "Видимо изневерил" 2? Кой би си помислил преди 2-3 години, че Алисия, която винаги беше толкова разнообразна и иновативна, ще стане по-изтъркана и от Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия наистина тотално се изтърка. Прави хитове, но като си помисля до преди 2013 какви неща въртеше... Нека разнообрази и пак може да се нареди сред топовете и с две песни на година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха..И аз за Преслава се сетих като чух тази песен. Двете са най-скучните певици напоследък. Това нещо горе трудно го изтърпях до края. Алисия винаги е била анти, като порцеланова ми е - никаква емоция, едно голямо нищо. Радващо е, че истински голям хит не е виждала доста отдавна, дано се откаже с мъките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия си е баш ТОП. В дискотеките на песните ѝ пеят всички, да не говорим на нейно участие - лудница. Никога не съм мислил, че е толкова харесвана. Песента е хубава, но като повечето на Кишев за Алисия, ще ми омръзне след 3 дена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не ми се беше случвало самостоятелна песен на Алисия да не ме хване от първо слушане, просто този път нещо ми липсва. Обаче пък видеото е страшно красиво - морето, мястото на което е снимала, тя също изглежда доста добре, даже по-добре от всякога. И на мен ми е като някаква по-слаба версия на "Мой".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко копия ше направи на "Мой", която на свой ред беше "Видимо изневерил" 2? Кой би си помислил преди 2-3 години, че Алисия, която винаги беше толкова разнообразна и иновативна, ще стане по-изтъркана и от Преслава.

По-изтъркани от Галена и Анелия, едвали има. Мачкай, Лиске!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха..И аз за Преслава се сетих като чух тази песен. Двете са най-скучните певици напоследък. Това нещо горе трудно го изтърпях до края. Алисия винаги е била анти, като порцеланова ми е - никаква емоция, едно голямо нищо. Радващо е, че истински голям хит не е виждала доста отдавна, дано се откаже с мъките.

И ти си ми противен, а махараджата, на която миеш краката и пиеш водата е изтъркана бивша девица.

Последният голям хит на Аси е дуета с Илиян, а преди това "Мой", естествено тук злобеете, защото нито Махараджата, нито Смядовската луканка могат да се намажат на малкият пръст на Преслава и Алисия по визия, стил и класа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва, при Алисия няма слабо от години.

"Добре ти беше" е голям хит иначе, вие добре ли сте?

Те са добре, но завистта и злобата им е в повече. Алисия пръска с хитове и участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не отрича, че Алисия е голямо име, радва се на страшна популярност. Аз самия съм бил на нейно участие и съм виждал за какво изригване става въпрос, даже смело мога да кажа, че след участията на Галена, на нейни съм си прекарвал най-добре, а дори не я харесвам особено. Та тя има ли песен, която да не е хит? Но това не прави музиката ѝ добра.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...