Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Това поп музиката в днешно време е луда работа. Бебето преди 3 години дебютира, има сигурно 10 сингъла, а дебютен албу тепърва ще издава.

Има 3 EP-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва на 28 години... много тъжно.

 

Шок голям ... набор! Жалко, едно цяло поколение създаде житейска философия от неговите песни ... той беше като Tiesto и Armin van Buuren за младите.

 

Отвратително е човек, на който половината творчество е за радостта от младостта и за това, че ще се кротне като остарее всъщност никога да няма възможност да остарее ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не знам как отново ще му слушам песните. Някои като Hey Brother ме депресираха и преди това. Много жалко, че такъв талантлив човек трябваше да си отиде толкова рано. Да почива в мир...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от мега успеха на Ариана, новият сингъл избива рибата. На върха в iTunes в над 80 държави и почти 6 милиона стрийма глобално за ден - четвъртата най-стриймвана песен на жена в Spotify за първия ден в Америка. :3fdb8960598fa63e: В YouTube също има почти 30 милиона за 2 дни и половина.

Не знам дали най-накрая ще има номер 1, по-вероятно ще е поредната й топ 3 песен, но показа отново, че комерсиално е много пред останалите жени от своето поколение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След еуфорията от концерта на Дуа Липа забравих да се отбия и да се похваля, че беше мега яко!

Тая жена е заредена с толкова енергия и мега глас, който не трепваше почти.

Ако имам възможност бих отишъл отново на неин концерт!

 

Ето нещо от мен:

 

Много ме е яд, че изпускам турнето на Бионсе с Джей Зи, но пък поне Ед Шийрън е скоро! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След куп безумни маймунджолъци и брутално съсипване на имиджа си Кейти Пери пусна анкета дали да си върне дългата тъмна коса и резултатът беше 11% НЕ срещу 89% ДА. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

След куп безумни маймунджолъци и брутално съсипване на имиджа си Кейти Пери пусна анкета дали да си върне дългата тъмна коса и резултатът беше 11% НЕ срещу 89% ДА. :1000 (29):

Ей, осъзна се тая жена! :1000 (29): Проблемът не е само в имиджа й. Песните от последния албум,колкото и да са ми приятни, са прекалено слаби и не впечатляват особено (с малки изключения) . Визията й само влоши още повече нещата. Хубавото е, че самата тя вижда това и започва да взима мерки.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики откри Латино наградите на Билборд във Вегас на 26 април 2018, сега Ариана Гранде ще открива наградите на Билборд на 20 май също във Вегас. Другите изпълнители, които ще пеят са Дуа Липа, Камила, Шон Мендес и други

 

https://www.billboard.com/articles/columns/...ning-bbmas-2018

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, осъзна се тая жена! :1000 (29): Проблемът не е само в имиджа й. Песните от последния албум,колкото и да са ми приятни, са прекалено слаби и не впечатляват особено (с малки изключения) . Визията й само влоши още повече нещата. Хубавото е, че самата тя вижда това и започва да взима мерки.

За мен албума е един от най-силните й, има доста необичайни и трудно смилаеми парчета, може би затова не стана кой знае какъв комерсиален хит (а и заради държанието и визията й на откачалка). Но някои песни като Roulette, Power и Tsunami бяха големи фаворити на феновете, можеше и да се получи с тях ако ги беше реализирала.

Но по-добре да зареже тази ера и да започне на чисто с нови песни и стария имидж. Аз вече на 99% не съм й фен и все пак съм си оставил 1% ако наистина й дойде акъла и направи нова Teenage Dream ера или поне Prism.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен албума е един от най-силните й, има доста необичайни и трудно смилаеми парчета, може би затова не стана кой знае какъв комерсиален хит (а и заради държанието и визията й на откачалка). Но някои песни като Roulette, Power и Tsunami бяха големи фаворити на феновете, можеше и да се получи с тях ако ги беше реализирала.

Но по-добре да зареже тази ера и да започне на чисто с нови песни и стария имидж. Аз вече на 99% не съм й фен и все пак съм си оставил 1% ако наистина й дойде акъла и направи нова Teenage Dream ера или поне Prism.

Винаги ми е било странно как се скача от фаворит на друг. Нищо лично към теб, но твоят пост отново ме подсети колко пъти съм се чудила как става това. :1000 (29): Понеже при мен много трудно се получава магията между изпълнител и фен. Много изпълнители са ми симпатични, но истинска фенка успях да стана само на Риана от световните величия.

Иначе по темата: при мен се получи точно обратното - първоначално много ми допадна албумът на Кейти, но след няколко месеца слушане и сравнявайки го с предишните й, ми се струва слаб.Може би на нея наистина й отива да е комерсиална. Дали на гласа, дали на визията, дали защото тя самата си наложи такъв стил в музиката си, нямам идея, но така ги усещам нещата. Дано наистина започне нова ера и не се мъчи повече с тази. Тя ми е един от симпатичните изпълнители, в които виждам потенциал да станат легенди някой ден.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било странно как се скача от фаворит на друг. Нищо лично към теб, но твоят пост отново ме подсети колко пъти съм се чудила как става това. :1000 (29): Понеже при мен много трудно се получава магията между изпълнител и фен. Много изпълнители са ми симпатични, но истинска фенка успях да стана само на Риана от световните величия.

Иначе по темата: при мен се получи точно обратното - първоначално много ми допадна албумът на Кейти, но след няколко месеца слушане и сравнявайки го с предишните й, ми се струва слаб.Може би на нея наистина й отива да е комерсиална. Дали на гласа, дали на визията, дали защото тя самата си наложи такъв стил в музиката си, нямам идея, но така ги усещам нещата. Дано наистина започне нова ера и не се мъчи повече с тази. Тя ми е един от симпатичните изпълнители, в които виждам потенциал да станат легенди някой ден.

Аз не съм скочил към друг изпълнител, просто съм разлюбил Кейти. :1000 (29): Прекалено много ме отблъсна с изцепките си, не е като да не се постара да изгуби сумати фенове.

Иначе на мен всъщност не тя ми е основната любимка, макар и главно нея да съм защитавал тук. Аврил Лавин си ми е номер 1 от световната музика още преди Кейти дори да изгрее, радвам й се и до ден днешен, макар и отдавна да не е фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...