Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Най-накрая ще гледам Би на живо. Имам билети за Лондон. :clap:

Блазе ти :) В смисъл не харесвам Би, но е яко човек да си вижда любимците. Аз също щях да гледам моята любимка Ариана, нооооооо... знаете какво се случи и беше точно в седмицата, в която беше и моят концерт, та беше отменен. Ще трябва да я почакам някоя и друга годинка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случва с Ариана? Не е поствала нищо в Туитър от месеци.

Затишие пред буря. И в Инстаграм не е особено активна, само сторита и това, че в началото на януари тийзна нова музика. Очаквам тия дни внезапно да се пусне нова песен, даже да не е и до седмица-две.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блазе ти :) В смисъл не харесвам Би, но е яко човек да си вижда любимците. Аз също щях да гледам моята любимка Ариана, нооооооо... знаете какво се случи и беше точно в седмицата, в която беше и моят концерт, та беше отменен. Ще трябва да я почакам някоя и друга годинка. :3fdb8960598fa63e:

Много се вълнувам. :yahoo1:

Пожелавам ти скоро да я видиш твоята Арианка. Не я харесвам особено, но мисля, че големите успехи за нея тепърва предстоят. Ще имаш още много възможности да идеш на нейн концерт. :)

От нейните Let me love you ми е любимо парче! Поздрав.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се вълнувам. :yahoo1:

Пожелавам ти скоро да я видиш твоята Арианка. Не я харесвам особено, но мисля, че големите успехи за нея тепърва предстоят. Ще имаш още много възможности да идеш на нейн концерт. :)

От нейните Let me love you ми е любимо парче! Поздрав.

Мерси, мерси. И за мен успехите й тепърва предстоят, като цяло тя и няма огромен хит, с който да се бетонира. Но определено й предстои много добро бъдеще, с концерта One Love for Manchester просто я видях как се превръща в легенда един ден, стига само тъпият й продуцент да не я закопае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вдъхновен съм от наградите на десетилетието... Искате ли да си направим и тук такива, ще е интересно? :3fdb8960598fa63e:

Няма смисъл. Или искаш да призовеш досадница да ти цитира всеки пост как си и изкопирал гениалната, защитена със запазена марка тема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не! :Vishenka_05:

 

Няма да гласувам за Кейти за Певица, обещавам. :3fdb8960598fa63e:

 

Няма смисъл. Или искаш да призовеш досадница да ти цитира всеки пост как си и изкопирал гениалната, защитена със запазена марка тема?

Е, съмнявам се да стане така.

Това десетилетие ще е интересно за такива награди, защото в него си имаме върховете на Гага, Кейти, Тейлър, Адел и т.н. и доста други успехи. Но както решите, на мен ми е все тая. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да гласувам за Кейти за Певица, обещавам. :3fdb8960598fa63e:

Е, съмнявам се да стане така.

Това десетилетие ще е интересно за такива награди, защото в него си имаме върховете на Гага, Кейти, Тейлър, Адел и т.н. и доста други успехи. Но както решите, на мен ми е все тая. :D

Ако ша сме сериозни, си подранил с тая идея с около 2 години.

 

Все пак не гониш да хванеш последния влак да наградиш изява на любимката ти от 2008ма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ша сме сериозни, си подранил с тая идея с около 2 години.

 

Все пак не гониш да хванеш последния влак да наградиш изява на любимката ти от 2008ма.

Е, идеята е да направим за същото десетилетие 2008-2017. :D Нов Фолк поставиха техните стандарти.

Но да почакаме наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, идеята е да направим за същото десетилетие 2008-2017. :D Нов Фолк поставиха техните стандарти.

Но да почакаме наистина.

Вместо да вземем световния стандарт, на Билборд примерно?

 

По принцип, щом желаеш, направи награди, никой не те спира ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не, ако няма интерес от повече хора, няма смисъл. Тъкмо да не ми се налага да броя. :D

Е може да се окаже, че има интерес всъщност. Ако не пробваш, няма да разбереш - не смятам че ние със Смит сме показателни, още повече, че в тая секция на форума поствам от дъжд на вятър, а бившия топ 1 - още по-малко. ;)

 

Най-много да освен нас, като свърши с подарената церемония, да довтаса Цуревска да те накълне едно хубаво как и крадеш светлината на прожекторите и темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси за поощрението, след като мине еуфорията по чалга наградите може и да го обсъдим и да направим. :D

Вече имаш и моето стимулиращо да, размислих и няма лошо вкрайна сметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да гласувам за Кейти за Певица, обещавам. :3fdb8960598fa63e:

Е, съмнявам се да стане така.

Това десетилетие ще е интересно за такива награди, защото в него си имаме върховете на Гага, Кейти, Тейлър, Адел и т.н. и доста други успехи. Но както решите, на мен ми е все тая. :D

Надявам се да подкрепиш Гага в Песен, Клип, Певица и Албум.

Хубаво е да има някакви категории и за живи изпълнения, турнета, участия в сериали/филми. Имаш моята помощ относно наградите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да подкрепиш Гага в Песен, Клип, Певица и Албум.

Хубаво е да има някакви категории и за живи изпълнения, турнета, участия в сериали/филми. Имаш моята помощ относно наградите.

Ще ги подкрепя и двете при номинациите, но при най-големите награди може и да не е нито едната от двете, при наличието на Адел. :D Освен за клип.

Благодаря за предложението иначе. Определено мисля да има и по-нестандартни категории. Нека всъщност всеки да каже какво предпочита да присъства в номинациите и да го обсъдим, за да отберем най-добрите идеи.

Аз още отсега обмислям да има категория Best Ex-act, защото четирите най-големи попринцип са доста подценявани по Грамитата и всъщност причината е, че са си нещо като отделна категория. Разбира се, не само те са ex-act-ове, ще може да се подкрепят и всякакви други звезди от детските филми и сериали.

Също така мисля да има и Best Legend т.е звезда, която дори и да не е била най-актуалната за тези години, е изпъквала с най-голяма оставена следа.

И твоите предложения са добри, ще ги има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ги подкрепя и двете при номинациите, но при най-големите награди може и да не е нито едната от двете, при наличието на Адел. :D Освен за клип.

Благодаря за предложението иначе. Определено мисля да има и по-нестандартни категории. Нека всъщност всеки да каже какво предпочита да присъства в номинациите и да го обсъдим, за да отберем най-добрите идеи.

Аз още отсега обмислям да има категория Best Ex-act, защото четирите най-големи попринцип са доста подценявани по Грамитата и всъщност причината е, че са си нещо като отделна категория. Разбира се, не само те са ex-act-ове, ще може да се подкрепят и всякакви други звезди от детските филми и сериали.

Също така мисля да има и Best Legend т.е звезда, която дори и да не е била най-актуалната за тези години, е изпъквала с най-голяма оставена следа.

И твоите предложения са добри, ще ги има.

Най-добро представяне на Супер Боул? Най-екстравагантна визия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста сложно ще е за световната музика. Толкова ярки изпълнители има през тези години годиниче ще е много трудно да се определят кои са най.

 

Дрейк тук е много пренебрегван, но какво израстване само се наблюдава при него. :Vishenka_05:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добро представяне на Супер Боул? Най-екстравагантна визия?

Супер Боул ще го включа, да. За най-екстравагантна визия се притеснявам, че трудно ще можем да определим няколко номинации с повече гласове след тоооолкова много интересни визии за периода, но да пробваме. :D

Мисля до има и категория Саундтрак (като за песен, не за албум).

Довечера след Капкие или утре ще пусна темата, а докато го направя може да предлагате и други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...