Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Оф, бая ще си почакаме. :mf_surrender: Боровинката ме излъга, че ще е по-скоро. :feminist_en:

 

 

Така се прави. Пуска се сингъл и албум след 2 месеца, а не да пускаш само сингли и после албума да няма и една нова песен. Евала на Ариана, че ще е първият изпълнител за тази година, който ще пусне албум само с една известна песен и всичко друго ново, а не като Ан-Мари, която си пусна сега дебютният албум и има толкова известни песни. Същото се получава с предстоящите албуми на Малума, Джей Ло, Джей Балвин, Фонси, Чаян, а може би и Рики- албуми с познати песни. Не разбирам защо практиката в попфолка се пренесе вече и в Световната музика да се пускат албуми с познати песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

With her next record—her ninth—Rihanna is moving the needle on her creative output all over again: She plans to make a reggae album.

 

https://www.vogue.com/article/rihanna-vogue...june-issue-2018

 

Christina Aguilera

Liberation 15.6.

 

1. Liberation

2. Searching for Maria

3. Maria

4. Sick of Sittin’

5. Dreamers

6. Fall in Line feat. Demi Lovato

7. Right Moves feat. Keida & Shenseea

8. Like I Do

9. Deserve

10. Twice

11. I Don’t Need It Anymore (Interlude)

12. Accelerate feat. Ty Dolla $ign and 2 Chainz

13. Pipe

14. Masochist

15. Unless It’s With You

 

Кво очаквате от Xtina ?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

With her next record—her ninth—Rihanna is moving the needle on her creative output all over again: She plans to make a reggae album.

 

https://www.vogue.com/article/rihanna-vogue...june-issue-2018

 

Christina Aguilera

Liberation 15.6.

 

1. Liberation

2. Searching for Maria

3. Maria

4. Sick of Sittin’

5. Dreamers

6. Fall in Line feat. Demi Lovato

7. Right Moves feat. Keida & Shenseea

8. Like I Do

9. Deserve

10. Twice

11. I Don’t Need It Anymore (Interlude)

12. Accelerate feat. Ty Dolla $ign and 2 Chainz

13. Pipe

14. Masochist

15. Unless It’s With You

 

Кво очаквате от Xtina ?

 

 

Ехааа, цели 15 песни. Дано е хубав албума, каква изненада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аврил Лавин си ми е номер 1 от световната музика още преди Кейти дори да изгрее, радвам й се и до ден днешен, макар и отдавна да не е фактор.

Най-голямата! :Vishenka_05:

 

Тази година ще издава албум, нямам търпение. :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-голямата! :Vishenka_05:

 

Тази година ще издава албум, нямам търпение. :1000 (34):

Аз вече спрях да й вървам на лъжите, че ще издава. :1000 (29): Когато го видя издаден- тогава ще се радвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рири с реге албум си е дълго чакана новина. Нямам очаквания да го реализира по-рано от края на годината, но както не отказва покани за колаборация, все ще излезе нещо с нейно участие лятото, което да ни подгрее за албума. :1000 (29):

 

Аз не съм скочил към друг изпълнител, просто съм разлюбил Кейти. :1000 (29): Прекалено много ме отблъсна с изцепките си, не е като да не се постара да изгуби сумати фенове.

Иначе на мен всъщност не тя ми е основната любимка, макар и главно нея да съм защитавал тук. Аврил Лавин си ми е номер 1 от световната музика още преди Кейти дори да изгрее, радвам й се и до ден днешен, макар и отдавна да не е фактор.

Тогава поздрав с нещо любимо на Аврил от мен :Vishenka_05:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Селин няма спиране. Гласа на тази жена е като дрога. Да не говорим, че за 24 часа направи над 3 милиона гледания и стигна топ 10 по продажби в САЩ - нещо което не постигна с предния трак. Искам да покаже, че във ветеранките все още има хляб. Време е някой да отсрами Марая, Кристина и някой песни на Мадона.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка. Високите ботуши. :in_love:

И какво пеене само. Бетон е. Звучи като на запис.

Тя винаги е бетон на живо. Лигава ми е, не ме кефят голяма част от песните й, а и повечето й сценични изяви, но няма спор, че е много талантлива. Много обича да импровизира с гласа си и това ми допада.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя винаги е бетон на живо. Лигава ми е, не ме кефят голяма част от песните й, а и повечето й сценични изяви, но няма спор, че е много талантлива. Много обича да импровизира с гласа си и това ми допада.

Огромен глас има. Пее супер чисто и с лекота.

Иначе е лигава, да. Някои това ги дразни, но на мен ми е супер сладко поведението й. Небрежно секси ми е. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е забавна, а и това e ток-шоу, Джими Фалън е комик, според мен се държи адекватно според ситуацията :3fdb8960598fa63e:

petya1, слушала ли си песни без клипове? Мисля, че има какво да ти хареса. Клипираните са правени за mainstream радиата, но има и парчета, които са си качествени... надяваме се, че в един момент двете неща при нея ще се срещнат и ще се получи нещо като при Кристина или Марая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава поздрав с нещо любимо на Аврил от мен :Vishenka_05:

Благодаря! Една от най-открояващите се песни от Goodbye Lulluby.

Относно Кейти- не знам какво се случва, но вече за втори път чувам Roulette да звучи от някъде. Даже и по радиото я въртят. Дали в Бг не сме решили да последваме добрия пример на Русия и да направим парчето хит без дори да е сингъл? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванчо, нямаш вкус. Не може всички да изглеждат бонбонени принцеси като Ари. Кейти и Лана са много арт, кефят.

Излагаш се. Няма нищо арт в Лана и Кета. Нелепи и смешни са.

Иначе не виждам нищо бонбонено в Мадона, Джей Ло , Риана или Блейк Лайвли. Гледай малко преди да се изказваш. ;)

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Блейк е зашеметяваща. Ариана е много сладка. Кейти е ужасна. Да я маха тая прическа вече. Селена е с много гаден "ангелски" грим. А Рира за поредна година ще е с корица на специалното издание на Вог за събитието. Тази година е и ко-домакин, така че очевидно е била най-добре запозната с темата и затова пак обра овациите.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста странни визии от повечето. От посочените Блейк е най-красива. На Кейти визията щеше да е брутално яка ако не беше тази ужасна прическа. Нали пусна анкета и феновете гласуваха убедително да си върне отново дългата коса, защо продължава да се показва така вместо да ни подготви за завръщането на звездния си вид?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...