Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Защото за 4 години направи дуети с всичко що мърда

:roll1:

Очаквайте новите колаборации - Галена фийт Галена, Анелия с Анелия, Мария x Мария. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преса доста бързо взеха да падат с гледанията. В Ден 5 ще са около 140 000. При все, че са на първо място в Популярни и става дума за две от силните имена в чалгата, ми се струва, че трябваше да правят доста повече. Лайковете и те зациклиха яко. Явно песента няма да е този хит, който очаквахме в деня на излизането. И както споделиха и други форумци, много бързо писва. И при мен май така се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преса доста бързо взеха да падат с гледанията. В Ден 5 ще са около 140 000. При все, че са на първо място в Популярни и става дума за две от силните имена в чалгата, ми се струва, че трябваше да правят доста повече. Лайковете и те зациклиха яко. Явно песента няма да е този хит, който очаквахме в деня на излизането. И както споделиха и други форумци, много бързо писва. И при мен май така се получи.

Хейтиш собствената си любимка само и само да принизиш Преслава. Стегни се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преса доста бързо взеха да падат с гледанията. В Ден 5 ще са около 140 000. При все, че са на първо място в Популярни и става дума за две от силните имена в чалгата, ми се струва, че трябваше да правят доста повече. Лайковете и те зациклиха яко. Явно песента няма да е този хит, който очаквахме в деня на излизането. И както споделиха и други форумци, много бързо писва. И при мен май така се получи.

Според мен Емануелица ще ги забие тия дни - доста е харесвана тя. С Анелия държат най-големите хитове напоследък...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук обаче цари тотален мазохизъм да се броят гледания и да се рефрешват статистики. След фиаското във Варна още ли продължавате да броите и да осчетоводявате? Те фирмата и жанрът се разпаднаха и са на изкуствено дишане, вие тук обаче си броите ли, броите...

Една свястна песен няма тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хейтиш собствената си любимка само и само да принизиш Преслава. Стегни се.

 

Няма и грам хейт в поста ми. Песента ми харесва, но бързо ми писна. Явно и при масовата част от хората е така. Не гръмна така, както се очакваше - не го ли признаваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук обаче цари тотален мазохизъм да се броят гледания и да се рефрешват статистики. След фиаското във Варна още ли продължавате да броите и да осчетоводявате? Те фирмата и жанрът се разпаднаха и са на изкуствено дишане, вие тук обаче си броите ли, броите...

Една свястна песен няма тая година.

СМАЗА!!!! :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Обаче от Пайнер само саботират Богиня Л. Митева:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преса доста бързо взеха да падат с гледанията. В Ден 5 ще са около 140 000. При все, че са на първо място в Популярни и става дума за две от силните имена в чалгата, ми се струва, че трябваше да правят доста повече. Лайковете и те зациклиха яко. Явно песента няма да е този хит, който очаквахме в деня на излизането. И както споделиха и други форумци, много бързо писва. И при мен май така се получи.

Както казах и в темата, няма как една песен да износи жанра на раменете си. Една птичка лястовичка не прави, както казва Мария :1000 (29):

Ще си бъде голям хит песента, не я мислете, вероятно и най-големият за сезона. Само да не е единственият, че до момента май няма друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СМАЗА!!!! :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Обаче от Пайнер само саботират Богиня Л. Митева:

Тоя клип ще го въртят до едно време по телевизиите на Пайнер и до там ще бъде както стана с проектите Питбул, От гордост да боли. Не си ти и Повече не питай

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не коментирате, че Галка ще пуска дует със STAN?

Защото нямат дует. :1000 (29): Още като излезе инфото, че ще представят дуета си на Балкан фест в Банско, я питах и тя каза,че не подготвят дует.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, трябва да се броят гледания дори и днес, защото гледанията продължават да представят една сравнително обективна картина на положението в жанра, а това от своя страна доказва, че има защо YouTube да се води важен показател. Вече повечето клипове започват с някакъв ударен старт заради първоначалния интерес, но в последствие увяхват само за няколко дни т.е изпълнителите вече не успяват да правят големи хитове- това, което се вижда дори и без да следим стрийминга. Тази година има само 3 клипа с над 10 милиона, два от които бяха стигнати доста бавно като за въпросните имена. Да не говорим за огромните флопове, на които станахме свидетели- наистина ли вярвате, че ако манипулацията беше чак толкова лесна, Фики щеше да остави проекта си с 3 милиона гледания, а Галин- с по-малко от 2? :helpsmilie: Че то такива провали им сриват кариерите и на двамата- те все още не са стигнали до етапа, на който да могат да си позволят и такива.

 

Не гледанията са проблемът на чалгата, тях си ги броят по цял свят и са много важни за хитовостта на дадено парче. Проблемът в България са дискотеките. На мен лично ми е омръзнало като влизам тук да чета кое колко пъти го въртяли в клубовете и как се приемало. Вярно е, че повечето от тези, които пишем по-редовно в Рамания сме основния възрастов таргет в дискотеките, но нашето мнение не е единственото, което трябва да се зачита. Малките деца, хората над 30-40, бабите и дядовците... те няма да седнат да слушат това, което ди джея пуска на младите пияни студенти. Но за жалост повечето изпълнители се научиха да правят музика именно за тези места и точно затова жанрът западна- той вече не е музика за българите като цяло, а само за една част от тях. За радост, напоследък има някаква светлина в тунела, защото някои парчета са доста различни, но все пак си личи, че на чалгата й е трудно да излезе от там, където беше вкарана именно от такива като нас тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хейтиш собствената си любимка само и само да принизиш Преслава. Стегни се.

На тоя все Преслава му е в устата.Написали двама човека,че им омръзнала песента на Джена и Преслава(които дори са се изказали негативно за него в същата статия) и хайде вече на повечето им омръзнало. :mf_surrender:

Забавлявам се чак на жалките му опити да омаловажи всеки успех на Преслава.А иначе коментирай как кралят и кралицата на попфолка отново са окупирали топ 2 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 на гледаемост при жените тази година:

1.Емануела - 24 631 887

2.Галена - 14 871 789

3.Кали - 14 747 321

4.Анелия - 11 016 501

5.Яница - 10 644 154

6.Теди Александрова - 10 136 614

7.Джена - 9 850 060

8.Алисия - 8 899 075

9.Преслава - 6 509 766

10.Емилия - 6 210 146

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...