Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

 

Ма кво се учудвам, щом Анастасия ти харесва.

 

Тя Нори се се казва , межодрудгото. Тарифата и е под 200 лв. Може да и звъннеш и да пробваш. Ако не беше пендел де.

Редактирано от Христина'
Обиди
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също не ги обичам. Гейовете - на сапун.

Bundesarchiv_Bild_183-S33882,_Adolf_Hitler_retouched.jpg

Емануела, цялата в злато в новият си клип:

https://www.instagram.com/p/BXkoXTIgJws/?ta...=emanuela_cvete

 

Мачкай!

 

Емануела: Аз съм в топ 3 на България.

Коментирай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм го правила , ще го направя и сега!

-Отговарям на всички национални медии, които разпространиха новината за взрива в дома на родителите ми. -Да, истина е.

В последствие на взрива, днес изгубих своята майка... Майка, която е изградила дом, семейство и е изгледала три деца...Живота е непредвидим за всеки от нас, а нелепата смърт е най - коварната! Нека душата и почива в мир.......!!!

Благодаря на всички за силната подкрепа и поднесени съболезнования!

Скъпи мои, аз продължавам напред и нали знаете, че моето призвание е да пея! Със сълзи на очите ви казвам - Ваша Татяна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ти казах, че ако не дава резултат рекламата е просто щото не правят нещо като хората.

 

Напротив, точно затова го написах така. За се види, че рекламата има значение. И че след нея трафика се вдига, а не е равен като купени 3 милиона....

 

п.п. Някои нови потребители тук не мислят ли, че им е малко рано, да дават оценки на потребителите само базирайки се, на нищожният си опит в такава среда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Врочем на феновете на ДесиСлива и предимно на СГ, да напомня, че "В друг живот" направи 6 милиона за 5 месеца и 11 дни, а "Пада звезда" за 3 месеца и 9 дни е 5,300К :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Врочем на феновете на ДесиСлива и предимно на СГ, да напомня, че "В друг живот" направи 6 милиона за 5 месеца и 11 дни, а "Пада звезда" за 3 месеца и 9 дни е 5,300К :3fdb8960598fa63e:

Сериозно ли сравняваш комерса "Пада звезда" с баладата на Деса? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли сравняваш комерса "Пада звезда" с баладата на Деса? :mf_surrender:

Прав си, наистина шкембе чорбата на Деса е несравнима с нищо друго - коя е правила балада, цигания и френски шансов в едно, толкова плоско и неуспешно.

И все пак след като Деса е направила 11 милиона с този постен клип, копие на "Боже, прости", не виждам защо провалът според провалените фенове на Деса - "Пада звезда" да не ги направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...