Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И пак сигурно ще е наблъскал арсенала от жълти филтри. Райна защо не работи с Марков, Стенли или Моллов, видимо правят по-изпипани неща от Люсо.

 

Нали беше снимала "Няколко рокли" с Моллов и наистина и направи страхотен клип. Тя така или иначе в последните години снима само със Скерлев и Петков, чиито клипове са.., така че смятам, че Люси е по-добрият вариант поне за сега. На нея и трябва голямо разнообразие във всеки аспект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали беше снимала "Няколко рокли" с Моллов и наистина и направи страхотен клип. Тя така или иначе в последните години снима само със Скерлев и Петков, чиито клипове са.., така че смятам, че Люси е по-добрият вариант поне за сега. На нея и трябва голямо разнообразие във всеки аспект.

Да де, аз затова попитах защо след като снима с него, после пак се върна при долнопробните режисьори. "Тук и сега" й е хубав също, нищо, че е на Скерлев, "Написано с любов" и на баладата, от която са ти иконите в подписа - също много ми харесват клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, аз затова попитах защо след като снима с него, после пак се върна при долнопробните режисьори. "Тук и сега" й е хубав също, нищо, че е на Скерлев, "Написано с любов" и на баладата, от която са ти иконите в подписа - също много ми харесват клиповете.

 

Предполагам, Моллов взима по-скъпо и затова. Има и някои добри клипове, напр. тези, които си изброил, но като цяло не са добре нещата. Разбирам, че няма толкова много участия, за да си позволи висок бюджет, но пък идеята е най-важна. И все пак се старае, което е похвално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, даскале, който спомага за масово затъпяване на децата, твоето мнение хич не ме интересува. Ходи си проверявай тестченца и не се занимавай с висши въпроси като чалга пилотож, които видно не ти се отдават и само се излагаш. Отделно си застинал в миналото десетилетие и само песни от невръстната си младост пускаш тук - с които задръстваш страниците тук излишно. Веднъж не видях конструктивно мнение или анализ с подходящи доводи - или ще са клипчета на "Казни ме" в изпълнение на Камелия, или ще са клипчета на комплексираната торба с картофи, водеща се за твоя любимка. И ти имаш наглостта да говориш за кой бил интересен и кой не.

 

И миличък, държа да подчертая, че змиите са нищо пред мен, аз съм КРАЛСА КОБРА, пак повтарям КРАЛСКА КОБРА!!!

 

То и мен твоето мнение не ме интересува, но не и да досаждаш на всички, че като гледам, как плачеш за дългосрочен бан и на никой няма да липсваш. Аз няма как да съм застинал във времето..олеле :roll1: ей, ти си поредния лумпен, който ми се вижда лесен и същевременно смешен! Така, че недей точно на мен ми въртя теории, че не си познал...ходи да пасеш кравите и си пусни Камейсън и мълчи там...Кралска кобра бил той...много избиваш комплекси...че чак ме изби на смях само, като ти чета глупостите..дрън, че пляс... :hahaha:

 

Новата песен на Емануела е хубава, но не ми харесва, че вади често песни, като Кали..не оставят да си изживеят живота...голямо бълване, голямо нещо..

Ивана няма ли намерение да пусне нова песен....иска ми се да чуя от нея нещо тип "Уличник" много и отиват такива тип песни! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и мен твоето мнение не ме интересува, но не и да досаждаш на всички, че като гледам, как плачеш за дългосрочен бан и на никой няма да липсваш. Аз няма как да съм застинал във времето..олеле :roll1: ей, ти си поредния лумпен, който ми се вижда лесен и същевременно смешен! Така, че недей точно на мен ми въртя теории, че не си познал...ходи да пасеш кравите и си пусни Камейсън и мълчи там...Кралска кобра бил той...много избиваш комплекси...че чак ме изби на смях само, като ти чета глупостите..дрън, че пляс... :hahaha:

 

Новата песен на Емануела е хубава, но не ми харесва, че вади често песни, като Кали..не оставят да си изживеят живота...голямо бълване, голямо нещо..

Ивана няма ли намерение да пусне нова песен....иска ми се да чуя от нея нещо тип "Уличник" много и отиват такива тип песни! :Vishenka_05:

Хич не ти е било смешно, а досега си ронил сълзи и си се чудил как да отговориш.

Не моят прякор е Ненка краварката, миличък, даже и самозащитата ти е плоска, радвам се, че моите деца няма да учат при теб. Ама как да очакваме промени в образователната ни система, като учителите са на такова елементарно, бих казал плоско ниво. Ярък пример си ти. не знам от кое селце изпълзя, но аз съм повече гражданин в малкото си пръстче на левия крак, отколкото ти целия с коефицент 1,75, така че, можеш да си замълчиш. Изводите на кого ще липсвам, преспокоино пикам на тях. Добре, че съм аз, за да съществува Рамания. Не забравяйте, че всички сте създадени от моето ребро. Разбирам защото ти харесва "Уличник" на Ивана, явно я чувстваш автобиографична. :3fdb8960598fa63e: Ау, в този пост си пропуснал да барнеш "Казни ме" в изпълнение на Камелия, какъв пропуск - мигом отивай в ъгъла, 1 час с вдигнати ръце и след това 1 час клякания!

Прекрасна песен на още по-прекрасна певица! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория да не бърза да пуска нова песен..това си стана хит обаче! :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Направи 500К за по-малко от месец, до края на годината предвиждам милион. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Нено наистина ли е учител ? Аз го наричах 'чалга учител' щото постваше песни от непознати попфолк певици от 90те и разяснаваше за тях... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Какво учудващо има? Има един учител по география, който обикаля страната с фолк певици и им се лепи за снимка, в компанията на Весо и Могилански.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво учудващо има? Има един учител по география, който обикаля страната с фолк певици и им се лепи за снимка, в компанията на Весо и Могилански.

 

Бъркате ме с някой...какъв учител ви гони вас... :1000 (29): :1000 (10):

 

Джена голяма греда направи като не клипира тази песен... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво учудващо има? Има един учител по география, който обикаля страната с фолк певици и им се лепи за снимка, в компанията на Весо и Могилански.

И е фен на Преслава. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво учудващо има? Има един учител по география, който обикаля страната с фолк певици и им се лепи за снимка, в компанията на Весо и Могилански.

:roll1: :roll1: :roll1:

Ужас, на ужасите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа feat. Suzanitta - Строго забранено

Режисьор: Станислав Христов - Стенли

Музика и аранжимент: Оцко

 

Очаквайте скоро!

 

Андреа не беше ли спряла да пее.....видя тази малката и реши, че покрай нея ще изгрее да се сетят хората, че Андрюшка е жива..

Обожавам я тази песничка..много ме кефи! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя никога не е почвала, че да спира.

Сравнение съз Зелена Еуглена (Йелена Карлеуша) Андреа е потомка на Моцарт и Бетовен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора в тоя бизнес наистина са си фалирали и закъсали за участия. И колкото и да се правят на отворени, щом взимат и най-пропадналите участия, това не може да се скрие. Няма друго обяснение на факта, че Кокаинчо, Деса ще бъдат тая седмица на Кулският панаир, а другата на Видинския. И като се сетя, че на 29-ти юли, собственика на местната ни дискотека на открито омайваше Камелия и Цветин да идат на Кулския панаир на същата цена като в клуба и те отказаха, а Яница се е съгласила, може да направим извод, че онази бланка с раздутите банкетни цени на Пайнер, спокойно може да я хвърлят в кошчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

После не се чудете защо целият форум определя вас, феновете на Преслава, като най-досадните в този форум. Няма да използвам по-тежка дума, защото имам възпитание, за разлика от теб. :whistling:

 

По темата: Много интересни цифри представя Смит. Позицията на Кали е доста изненадваща, но е факт, че се старае жената. Не я знам с участията как е обаче. При нас във Варна не идва.

Аз нямам какво да се чудя на кого какво викат след като на тебе Предлава ти е трън в очите и постоянно в устата.Фаст ти го каза да се стягаш,че ставаш за смях особено с опита си да го прехвърлиш към мен.Възпитание за такива като тебе нямам-да,не ми и трябва.Изобщо дори и не заслужаваш да ти се обръща внимание.Всеки път едно и също :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа feat. Suzanitta - Строго забранено

Режисьор: Станислав Христов - Стенли

Музика и аранжимент: Оцко

 

Очаквайте скоро!

 

Кажи честно??? Тая какво сега? Ще я бутат като Джорджано ли?! :weird:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...