Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Ей, нема да се учиш да крадеш чужди постове! Като искаш нещо да вземеш от мен ми копваш поста и го публикуваш, а не го обезкостяваш, за да стане твой. :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Emilia

Щастлива съм че мога да правя музиката която ми харесва!!!Луда съм по песента,която ще пуснем много скоро!!!💋💋💋🥁🥁🎼🎼🎼🎤🎤🎤

Дай Боже нещо силно и хитово, че последната й песен и клип бяха пародийни. От Емилия се очаква много повече от сладникави безсмислени песнички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И БТВ на снимачната площадка на клипа, заедно с BiT. Бива, бива.... значи можело без "Фолкмаратон" и "Автограф"....

 

Камелия: Аз самата съм си една провокация!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И БТВ на снимачната площадка на клипа, заедно с BiT. Бива, бива.... значи можело без "Фолкмаратон" и "Автограф"....

 

Камелия: Аз самата съм си една провокация!

 

Не съм сложил линка от БТВ по-горе...

 

 

Прво в Чипровци, Смядово... да види родата на колежките си и да им се боде в очите :3fdb8960598fa63e:

 

За съжаление, това може единствено да направи за Глория, фирма Пайнер - да я пласира на панаири и събори. Не знам какво се разбираха за договора миналата година, но резултатът днес е, че я вкарват в една ниша с Ивана, Тони Дачева, Нелина и цялата стара генерация. Както и да го погледнем е тотал щета за марката "Глория".

 

А иначе, както обикновенно, когато някъде стъпи Камелия, мениджърите веднага събират кураж и.... Пайнер се нарежда на опашката. :hahaha:

 

9158168r.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление, това може единствено да направи за Глория, фирма Пайнер - да я пласира на панаири и събори. Не знам какво се разбираха за договора миналата година, но резултатът днес е, че я вкарват в една ниша с Ивана, Тони Дачева, Нелина и цялата стара генерация. Както и да го погледнем е тотал щета за марката "Глория".

Сигурен ли си, че тези участия са уредени през Пайнер? Защото аз не съм. В смисъл те са обявени официално, обаче имам усещането, че Глория си ги уговаря. Самата тя преди година-две заяви в достатъчно интервюта, че не й се пее по късно-ранните часове, а в нормални такива и пред нормална публика, защото след 25 г. се чувства уморена. Нормално - всеки здравомислещ човек на нейната възраст ще предпочете да се наспива и да е адекватен и работоспособен през деня. А и точно по такъв начин се случваха нещата през първите години и после ги извадиха от строя. Всеки си намира как му е най-добре да оцелява, общо-взето се спасяват поединично. Но Глория има някакви мисъл за самосъхранение в главата си за разлика от някои, които не знам коя поредна година се друсат и животът им минава в баровете. Такива като Коцето не ги виждам след 10 г. на какво ще приличат и здравословно как ще са...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че тези участия са уредени през Пайнер? Защото аз не съм....

 

Не съм, разбира се. Този тапет го видях сутринта в инстаграма на Пешо, а не в страница на Пайнер. Просто се учудвам как е възможен такъв развой на нещата. :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм, разбира се. Този тапет го видях сутринта в инстаграма на Пешо, а не в страница на Пайнер. Просто се учудвам как е възможен такъв развой на нещата. :scratch:

И какво му е на развоя? Кой знае колко пари получава от тия празници. А и е по-приятна обстановка от някой бардак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса толкова превъзбуден от измисления успех на бозата на Камелия ,като девица на х.й се кефи ...хахаха

 

Тая песновка никъде не се пуска,не знам за къв хит ми я гласите ????

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво му е на развоя? Кой знае колко пари получава от тия празници. А и е по-приятна обстановка от някой бардак.

 

Цифрата е 5000, с ДДС стават 6000 и нито стотинка повече. От тях 25% дава на Пайнер, което прави 1250 лева. Ако поиска и 2 лева отгоре, остава и без тези участия, защото Ивана ще ги вземе. Това е тавана на цените в момента, за старата генерация. По-приятна обстановка? За Глория? Която бягаше като дявол от тамян от скарите, бирите и панаирите, като 15 години подиграваше Ивана за това? Нещо паметта ни е къса и бързо забравяме какво сме говорили не толкова отдавна.

 

 

Фокси, иди на Яница! :Vishenka_05: :girl_witch:

 

Възможно е, защото на един колега някакви цигани били сина му миналата седмица там и сега май ще посетим колективно някоя съботна дискотека, та....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси е снимал нови клипове на:

Райнуш

Елена Велевска

Кристали и Анелия - ДИВ КЮЧЕК

На Ленчето е в добре познатия стил за Люси..жълти филтри :mf_surrender: тя вика че е много доволна, но аз лично се надявам песента да е яка, че е от Оцко.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо Камелотите много са се разгорещили тука и превзеха с хейтърското си посещение тук и на всяка тяхна дума задължително трябва да има думата "Камелия" просто, защото няма да бъдат те и второ, че няма какво смислено да кажат освен да захапят Пайнер.. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да ходи Глория по села да пее, какво лошо има в това..ами Камелия преди два дена къде беше..във Видин нали е село :3fdb8960598fa63e:

Видин е град държава, там има само чистокръвни българи, платежоспособни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...