Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Райнуш ще атакува класациите в началото на август с ново парче. Очаквайте! :Vishenka_05:

Какво е Райнуш?

Добре дошли в тоалетна - Райнуш

Клекалото се казва Райнуш

Хартията се казва Райнуш

Имаме и автоматична ръка, която ще избърше вашият голям, дебел, тлъст.. Райнуш

:roll1: :roll1:

 

Бетовен.

:roll1: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аааааа, къде изчезна любимата ми мегатема, за любимият ми мегаконцерт? :scratch:

Аз я изтрих без да искам, но с Божията помощ и благословията на Фаст и Момо - темата ще се върне до броени часове! Очаквайте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте линккове за изпълнения от концерта де. Скандално е как нищо не се говори и пише, и темата щом е изтрита.

 

Такъв концерт за медиите не съществува. Ще видите, че ако нещо излезе ще е супер софт и в малко каренце. Дългата ръка на Пеевски стига навсякъде....

 

А чалгарите ги е срам да влязат в Рамания, камо ли клипчета с тотална излагация за фаворитките си да качат....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте линккове за изпълнения от концерта де. Скандално е как нищо не се говори и пише, и темата щом е изтрита.

 

.... ама с 10-годишна давност. Виждам на банера мамататебабафикленаураган, та да види момчето какво са хитове и турне, а не да живее в крайна заблуда.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, момчето попита за клипчета от концерта, обсипаха го с концерти на Кама.

 

:huh:

 

Всъщност, в момента целия форум е на ръба на колапса, след чудовищната издънка, на наглите от Пайнер във Варна. Агитката от комерс броячи в Рамания трябва да е много, ама много благодарна на съдбата, че "камелотите" сме широко скроени хора и не зануляваме хейтърчетата, за тоновете помия, хвърлена по Кама в предните 7-8 години, когато им предрече този резултат. Знаете ли какво има днес за чалгата в медиите? - нищо, абсолютно нищо. Само за 3 неща се пише...

 

1. Как Камелия е намерила формулата на вечната младост?

2. Как Тони Стораро е оцелял в катастрофа при челен сблъсък с глиган?

3. Защо "звездата" Мария не е поканена на мегаконцерта във Варна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е причината да се изтрие темата за МЕГА концерта на пекарна Чочо ? :3fdb8960598fa63e:

 

Няма прочина, освен сърдечната при някои доста пристрастни почитатели на тази музика, които сега се срамуват незаслужено, заради пенсионера.

 

Аз набарах нещо в медиите и направих една темичка, с анкета, та да няма празно де.... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е причината да се изтрие темата за МЕГА концерта на пекарна Чочо ? :3fdb8960598fa63e:
Това, че АЗ не гледам какво цъкам, докато си бъркам манджата. Темата ще бъде върната. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че АЗ не гледам какво цъкам, докато си бъркам манджата. Темата ще бъде върната. :3fdb8960598fa63e:

Внимавай с правата си, или по-добре повече не пускай такива важни теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...