Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аааа добре, не ме вълнува тогава.... Очаквам поредния комерс в типчно Теда стил :gun_bandana:

Не знам какви графики с този ужасен син филтър, как Люсо няма един свестен филтър от "Не пред хората" насам не знам :mf_surrender:

Галена спря да работи с него и нивото му спадна драстично.

Иначе, да, Яни си пее такива песнички, но има доста интересни и запеваеми фразички, клипчета й са страшно добри. Оеднаквяването идва от музиката, която е на един и същ композитор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Какво мислиш за тази невероятна песен и още по-невероятната визия на Прес? :Vishenka_05:

 

Визията - потрес и плач на малко ромче!

Песента - недооценен диамант!

И до днес я слушам, не мога да разбера защо имаше недолни като я пусна. :3fdb8960598fa63e:

Оле, как се мята с тая рокля и коса :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм от феновете на Азис, които го величаят и го смятат за най-голямата работа, но си мисля, че малко в повече хейтят конкретно проекта му "Мотел". Няма да използвам много крайни определения, но това със сигурност е най-добрият проект, излизал последните години, и то без да е влагано много в клипа, чисто като бюджет, просто самата идея и изпълнение са въздействащи. А най-доброто нещо е текстът! Разбира се, Азис, типично за него, го величае все едно е най-големият връх, но определено няма по-силен такъв, възпят в последните години!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Визията - потрес и плач на малко ромче!

Песента - недооценен диамант!

И до днес я слушам, не мога да разбера защо имаше недолни като я пусна. :3fdb8960598fa63e:

Оле, как се мята с тая рокля и коса :roll1:

Коментирай въртеливото движение на 3:42 и падането на земята след това с разперени нагоре ръце :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай въртеливото движение на 3:42 и падането на земята след това с разперени нагоре ръце :3fdb8960598fa63e:

А-у, истинска БОГИНЯ, неповторима, липсват ми тези черти у новата Преслава - движения, пози, муцки и деколтета до пъпа и прозрачни блузки с разноцветни сутиени. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на Азис е тотален мега хит- само днес го чух да гърми от две минаващи коли, и то докато бях на едно и също място.

Хайде да видим и Теди и Галка какво ще ни предложат, от втората определено имам огрооомни очаквания. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че от Фен предлагат някакъв мениджърски договор. Ротират клипове и ти уреждат участия срещу някакъв символичен процент от хонорара. Те могат да си го позволят, защото така или иначе им липсва разнообразие и нямат много изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля си, че песента на Камелия ще е по-зле и от на Глория.

Щом и Фокса подготви ситуацията още от темата за новата песен на Глория, че ако била на Камелия щяло тук да се сипе хейт, значи самият той знае, че сега за новата ѝ песен най-вероятно ще има кофти коментари и леко си постла килимчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софи Маринова подготвя концерт в Арена Армеец, декември месец някъде би трябвало да се състои.

Хохохох, дано Пайнер да го правят и те там и Софка да има повече публика от тях. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хохохох, дано Пайнер да го правят и те там и Софка да има повече публика от тях. :3fdb8960598fa63e:

Няма как да стане, с нулевата реклама на Софи и неособено богатият й стилистично репертоар, а да не говорим липсата на интерес към нея и хит от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От мен са. Аз песента не я спирам :D

И аз я слушам, но няма как едно денонощие да имаш 30К, на друго 70К, а на трето 20К, както беше при Руми първите дни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...