Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Не знаем какво си е менажирала, но излиза, че една Андреа се е постарала повече в това отношение и всичко, за което е плащала си е нейно сега. От къде тръгна - докъде стигна.

Иначе новината за видеото, което е снимала, не събуди никакъв интерес и хората се загледаха в зъбите ѝ, не в кадрите от тийзъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мачка, скоро и Пайнерските концерти по Фен и Балканика, съсипи ги Андрео!!!

Колко селска изглежда атмосферата без логото на Планета :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаем какво си е менажирала, но излиза, че една Андреа се е постарала повече в това отношение и всичко, за което е плащала си е нейно сега. От къде тръгна - докъде стигна.

Иначе новината за видеото, което е снимала, не събуди никакъв интерес и хората се загледаха в зъбите ѝ, не в кадрите от тийзъра.

И не само клипове, а ТВ версии и концертни версии и какво излиза - Пайнер само са били издатели на Андреа, а тя си е била продуцент или евентуално 50/50 продуцентство. :3fdb8960598fa63e:

Камелия можеше поне "Престъпно е" да си барне в канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи утре няма да има Галош.

Теда на обяд, Галя привечер/полунощ. :3fdb8960598fa63e:

 

Теда да не ми се прави, щото всички знаем как яко купува гледания и най-големият й хит в кариерата е с най-малко гледания. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда на обяд, Галя привечер/полунощ. :3fdb8960598fa63e:

 

Теда да не ми се прави, щото всички знаем как яко купува гледания и най-големият й хит в кариерата е с най-малко гледания. :girl_witch:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Да, прав си, а Теда е самоубийца да пусне в деня на Галена парче. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но като чуеш "Глория" се сещаш за стабилна дискография, издържан медиен образ, класни изпълнения,а като чуеш "Преслава" се сещаш за една "Водка с утеха", наркотици, боеве по дискотеки, Бирмата.

Аз като чуя Глория се сещам за мутри, надута и дистанцирана лелка :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачка, скоро и Пайнерските концерти по Фен и Балканика, съсипи ги Андрео!!!

Колко селска изглежда атмосферата без логото на Планета :3fdb8960598fa63e:

Андреа направо ги закопава. Взима си всичко наред!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като чуя Глория се сещам за мутри, надута и дистанцирана лелка :mf_surrender:

 

Ти не си олицетворение на онази маса хора, които слушат Глория и не са толкова запалени фенове.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като чуя Глория се сещам за мутри, надута и дистанцирана лелка :mf_surrender:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Като каза "лелка" и веднага в главата ми изникна Ивана, която няма чикия от година, какъв дълъг период ....на сухо! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля,че ще пуснат Теди и Галена в един и същ ден,невъзможно е.

 

Галена,много го забави този проект!

Според мен доста тъпа постъпка,щото и без това няма как да привлече толкова голямо внимание след появата на "Мотел".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля,че ще пуснат Теди и Галена в един и същ ден,невъзможно е.

 

Галена,много го забави този проект!

Според мен доста тъпа постъпка,щото и без това няма как да привлече толкова голямо внимание след появата на "Мотел".

 

Напротив. "Мотел" има още няколко седмици срок на годност в БГ. Галена трябваше ей сега да пусне "Моро му", защото то звучеше като лятно парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив. "Мотел" има още няколко седмици срок на годност в БГ. Галена трябваше ей сега да пусне "Моро му", защото то звучеше като лятно парче.

 

Абе по-скоро още няколко месеца има живот в БГ, на Азис песента. Много я харесват хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След "Мотел" всичко ще бледнее доста дълго време.

 

Даже не мога да си спомня коя песен успя да стане хит без да бъде засегната отригателно от хайпа на "Хабиби".


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След "Мотел" всичко ще бледнее доста дълго време.

 

Даже не мога да си спомня коя песен успя да стане хит без да бъде засегната отригателно от хайпа на "Хабиби".

Това е при Азис - хайп и изкуствено надуване, преди тези две песни ми беше далеч по-симпатичен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна е, изключителното циганско-маниерно-ревящо пеене не се търпи.

 

Кое и е ужасно? Гледанията говорят друго... Сори, но любимката на форума Яница няма 2 млн. за месец, а Азо има 5 само за седмица ;)

И това с Яница е просто сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое и е ужасно? Гледанията говорят друго... Сори, но любимката на форума Яница няма 2 млн. за месец, а Азо има 5 само за седмица ;)

И това с Яница е просто сравнение.

Не ми харесва виенето и прекаленият хайп. Ами Яница има по-хубав клип и по-зарибени фрази, с които мога да поздравявам бившите, иначе и нейната е изтъркана бозица, ама това е заради Пашевата цигулка...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва виенето и прекаленият хайп. Ами Яница има по-хубав клип и по-зарибени фрази, с които мога да поздравявам бившите, иначе и нейната е изтъркана бозица, ама това е заради Пашевата цигулка...

 

Имам усещането, че всички песни на Яница започват еднакво, не знам защо. Иначе има запеваеми фрази, но като цяло са клишета до болка.

На Азис има успех и според мен хита на лятото е за него.

 

Някой да направи графики от клипа на Глория, моляяяяяя :Vishenka_05: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано "Температура" е яка, след тоталният крах на "Подгряващи звездички" е време за хит.

Теди Александрова

 

Аааа добре, не ме вълнува тогава.... Очаквам поредния комерс в типчно Теда стил :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...