Jump to content



Online: Деси Слава - Гледай да не бъркаш


Препоръчани коментари

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много яко парче, още от първо слушане ме грабна. Видеото също е много приятно. Браво на Деси, вижда се, че е гледала леко да продължи линията на "И на всички като тебе".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радва песента, ще се слуша, но на мен ми се слушат други неща от Деса. Не че не я разбирам защо пуска такива песнички де. :)

Иначе припевът ми е малко като от друга песен, освен мелодията и постановката й на пеене е различна там. Куплетите са доста по-свежи и яки. Там частта с червилото най ме кефи. Според мен са се опитали да направят някаква по-поп ориентирана песничка, но са решили в припева да заложат на сигурното и са го чалгизирали. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно парче! Отличава се доста, може би заради самото изпълнение на Десислава. Аз отдавна исках тя да кривне към този стил ала Криско-Гери-Никол, защото знаех, че ще й отива и тя го потвърждава вече с втора песен.

Клипът е доста по-добър от това, което очаквах от Скерлев, браво. Странно, че кадрите с оковите ги няма обаче, очаквах ги с интерес. Дано все пак до края на годината ДС да пусне поне един клип на нивото на "И на всички като тебе" и "В друг живот".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ганев обаче този пък много очевидно е крал. Отсвирите са 1:1 с Don't Let Me Down.

Етоо! Знаех си че ми е много позната часта след 1:05.

....

Обаче песента е яка,ще се наложи, но не е от тези песни дето ще се помнят, лятото и това е. Клипа пак в стил Деси....разтягане и движещи се стени :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И "И на всички като на тебе" ми беше една от любимите песни за миналата година и тази изглежда ще бъде такава. Жестока!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Няма да има спиране. Най-доброто нещо излизало тази година! Супер е Деси Слава! :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...