Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Колкото и да е смотана класацията... Ана на върха.

 

http://tmb.tv/top10

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано не излиза, че е много смотан.

Еми в един лайв чат от завръщането в Мегами на мен ми се чу да казва: Аз лично предприех тази крачка да не я пускаме официално тази песен или нещо от този сорт. Обаче след това някой тук в темата ми каза, че дори са снимали клип и явно не съм чула добре.

На мен ми хареса, но малко блудкава ми идва. Галена е много огнена, дива и малко трудно се получавам баладите при нея,затова прави рядко. Не е там нейната сила.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на Галена харесвам повечето балади, но просто вече няма глас за такива песни.

Аз също харесвам всичките нейни стари балади, но нейната сила е в по-бързите парчета + тези в умерено темпо. С последното написано от теб не съм съгласна. След по-дълга почивка и като не се лигави си пее жестоко. Надявам се тази година да видим от нея балада ала "С кое право" или "Лоша ли съм".

 

Някой има ли сигурно инфо дали Галена ще пуска албум тази година?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим кои песни от 2015 са останали във времето към днешна дата.

 

Най-гледани клипове, издадени през 2015, за последната седмица:

 

1. Азис "Хабиби" - 354 500

2. Теди Александрова "Дай ми свобода" - 138 600

3. Азис и Фики "Блокиран" - 92 700

4. Теди Александрова "Много ми е луд" - 89 300

5. Галена "Стара каравана" - 80 600

6. Емилия "Ето ме" - 73 800

7. Галин и Яница "Роклята ти пада" - 62 200

8. Галена и Деси Слава "В твоите очи" - 57 400

9. Крисия Д. и Галин "Кажи ми да" - 57 300

 

---------------------------------------

 

За Азис ясно, че повечето от трафика идва от чужбина.

 

Обаче от къде на къде песните на Емилия и особено Крисия Д. правят толкова гледания 2 години по-късно?? Айде "Ето ме" беше поне някакъв хит, макар и неграндиозен, обаче никому неизвестната Крисия?

 

Новата песен на Галин междудругото през последната седмица е навъртяла толкова гледания колкото "Роклята ти пада". Това може би е най-големият провал в кариерата му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Каква съм луда" е най-гледаната попфолк песен за изминалата седмица. Кой би си помислил, че Кали може да е на върха?

 

Също трябва да се отбележи, че в топ 10 положението е фифти фифти чалга-поп. Другата седмица пак ще доминира попфолка заради Деса и Ана, но не мисля, че някога дялът е бил толкова малък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим кои песни от 2015 са останали във времето към днешна дата.

 

Най-гледани клипове, издадени през 2015, за последната седмица:

 

1. Азис "Хабиби" - 354 500

2. Теди Александрова "Дай ми свобода" - 138 600

3. Азис и Фики "Блокиран" - 92 700

4. Теди Александрова "Много ми е луд" - 89 300

5. Галена "Стара каравана" - 80 600

6. Емилия "Ето ме" - 73 800

7. Галин и Яница "Роклята ти пада" - 62 200

8. Галена и Деси Слава "В твоите очи" - 57 400

9. Крисия Д. и Галин "Кажи ми да" - 57 300

 

---------------------------------------

 

За Азис ясно, че повечето от трафика идва от чужбина.

 

Обаче от къде на къде песните на Емилия и особено Крисия Д. правят толкова гледания 2 години по-късно?? Айде "Ето ме" беше поне някакъв хит, макар и неграндиозен, обаче никому неизвестната Крисия?

 

Новата песен на Галин междудругото през последната седмица е навъртяла толкова гледания колкото "Роклята ти пада". Това може би е най-големият провал в кариерата му.

Има проблем с клипа на Галин. В рамките на седмица падна от 11-то на 48-мо място, което е ясно, че няма как да стане естествено. Същото важи и за "Купон без край", "Напусни", "За мене край си", "Лош или добър", преди време пък "За патрона". Не знам защо се случва така, дали е заради новите рестрикции на Ютуб или някаква промяна в алгоритъма? При всички случаи няма как трафика да секне изведнъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса - втори ден: 170К

 

Тука ше става "Майната ти на тебе" пиниз. Деса пак ще е в топ 3 за годината сред жените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса - втори ден: 170К

 

Тука ше става "Майната ти на тебе" пиниз. Деса пак ще е в топ 3 за годината сред жените.

Галена, Емануела и Анелия ще са си в топ 3. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена си го каза в Megami, че хитовете на лятото са при нея и Деси Слава :3fdb8960598fa63e:

Колкото и да харесвам Преслава повече не може да се отрече, че Галена я превъзхожда откъм песни, идеии и видеа.

Добре, че Петя е поне още малко харизматична, че само това я спасява. И пеенето, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена, Емануела и Анелия ще са си в топ 3. :1000 (29):

 

Тя Анелия и миналата година мачкаше с мегахитове, ама е толкова безинтересна на хората като личност, че не успя да се намърда в тройката. Говоря за анкетата на Планета в края на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря за анкетата на Планета в края на годината.

Тази анкета, в която Издислав беше в топ 3 за песен на годината ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Screenshot_20170615-184837.jpg

Всяко чудо за 3 дни :1000 (29):

Макс 200 реални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази анкета, в която Издислав беше в топ 3 за песен на годината ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Какво общо имат манипулациите на Фики и Преслава с реалните резултати, които тук следяхме под лупа денонощно? Още първите няколко дни се видя истинския вот. Деса беше в топ 3 сред жените. Преслава и Анелия бяха аут от тройката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...