Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Фукла означава ли к*рва ? :3fdb8960598fa63e:

Не - означава момиче, което се хвали много, което претендира с придобивки.

 

Значи все пак се оказа реално това заглавие - ТРЕПЕРЯ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мимето разбива отново! :D

 

 

Кралицааа! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След мегахита ГРЕШНАТА е време за ФУКЛАТА.... айде вече да излиза!

 

 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака Ви Джени с 200 000 гледания в третия си ден - слабата по принцип неделя. Къде са скъсаните дипломи на форумните чалга гурута, не ги виждам? :D

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Брей-брей, ако върви така, това се очертава да е вторият най-голям хит на годината (след Галена) до момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква тишина настана в Рамания, като качи тази снимка. :whistling: И Дойчо я рефрешна и пак всички разсеяни.... :hahaha:

Прав си ! Не е нормално. Чаках поне Славка да нададе вой ама и той се тае :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква тишина настана в Рамания, като качи тази снимка. :whistling: И Дойчо я рефрешна и пак всички разсеяни.... :hahaha:

Останахме безмълвни от красотата на Камелия :3fdb8960598fa63e: Даже в движение изглеждаше още по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам 2 сценария довечера при евентуална победа или загуба на Деса. В първия случай победата ще й е обещана/уредена от Пайнера. Във втория - ще има "вечно втората", "една Михаела има повече фенове от нея" и т.н. Да видим кой ще се случи. Аз залагам на първия, все пак фолклорът се тачи по такива шоута. Ако гласуването е коректно, разбира се де. :)

 

Единственото изпълнение на "Притури се планината" в музикално риалити е това тук, което е меко казано срамно. Това за тия, които казват колко лесна била песента. "Титаник" я пеят под път и над път.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе тръпнем ли довечера за излагацията на козуначената кифла :3fdb8960598fa63e:

 

Да тръпнем ли? Аз довечера правя банкет с целия участък и ще се направя на нищо подобно, а и вчера ЦСКА размаза говедата и съм на кеф. Ако не сте вие тук, да ви чета постовете за тези риалитита въобще няма и да разбера, че ги има. Аз гледам там рейтингите как са, рекламният пазар как върви, изцепките на участниците и опитът поне на БТВ, да даде шанс на млади момичета и момчета, да станат звезди, да покажат вокални и сценични дарби. Какво да им гледам на "Капките"? Това си е обикновено караоке, за западнали бивши звездици. Виж, че в последно време на всички, които предвиждаха за финала им дават от удобна, та по-удобна песен. Работата отдавна е нагласена и единственото, което горе-долу ме вълнува в случая е, докъде ще падне античалгарят Мъгърдич, с мазненето на аудиторията чалгарска, чрез Деса. В началото я правеше на маймуна, но като БТВ му го наби четвъртит с рейтинга, горкият арменец се хвана за чалгарите. Такава гавра с егото на претенциозен телевизионер скоро не бях виждал, но пък кой ли от тях не се извъртя като пачавра за рейтинг?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Angel Original

 

QIA8BOh.jpg

 

Ето че и аз получих ЗЛАТЕН СКУНКС от Господари на ефира,за видеоклипa и песента "БУХАЛКА" Скоро по #Nova tv целият репортаж!😂😂😂😂😂

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=169...e=3&theater

Обикновено хората се срамуват от тази статуетка, а този едва ли не се гордее с нея. :1000 (10):

 

Ама и го каза ! :3fdb8960598fa63e:

Скандализира брутално - когато дойде нейният ред да коментира Симона, измести фокуса от нея и насочи вниманието към майка й, а после й каза в очите това, което всички си мислим. :1000 (33): :notworthy: Кой знае как са я нареждали после кралицата и принцесата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е номер 1 във всякакви анкети за Капките, включително и тези в официалната страница и в най-големия Бг форум. Ако се представи добре довечера, предвиждам случай Христина 2.0, освен ако от шоуто не решат да отчетат истинското мнение на хората. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандализира брутално - когато дойде нейният ред да коментира Симона, измести фокуса от нея и насочи вниманието към майка й, а после й каза в очите това, което всички си мислим. :1000 (33): :notworthy: Кой знае как са я нареждали после кралицата и принцесата. :1000 (29):

Кралица Кеймъл ! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...