Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ако изтрият целия канал на Планета, наистина ще е голямо шоу. :1000 (6): Най-големия резил в историята на чалгата ще бъде това. Но ме съмнява, Пайнерци, ако трябва ще си развържат кесията, но ще спасят положението.

Няма как да го изтрият, защото е 345тият най-гледан канал, а YouTube е в криза в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом тръпна да я чуя! Смело и категорично заявявам, че "Няма да ме купиш" ми стана любимата песен от репертоара на Яни!

За мен топа на Яница са ''Грешната'' и ''Върнах ти го''.

С Пашев пусна добри проекти, но Оцко е нейния пътеводител в чалгата.

Какво мислиш за изказването на Ивана: Поп-фолкът е нашата религия, Пайнер - нашият пророк.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен топа на Яница са ''Грешната'' и ''Върнах ти го''.

С Пашев пусна добри проекти, но Оцко е нейния пътеводител в чалгата.

Какво мислиш за изказването на Ивана: Поп-фолкът е нашата религия, Пайнер - нашият пророк.

Истинска кралица! :bowdown: Сигурно и това го е прочела от книжка.

 

Искаме ли Калудова в Брадъра?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинска кралица! :bowdown: Сигурно и това го е прочела от книжка.

 

Искаме ли Калудова в Брадъра?

О, разбира се, но предпочитам Силвия, Магда, Соня Немска и Екстра Нина. Доста по-скандални са!

Представям си как Екстра Нина се събужда в четири сутринта и почва да пее турски песни! :3fdb8960598fa63e:

 

Не ти ли липсват времената когато Ваня пускаше 3 песни в рамките на един месец и всичко ставаше тотален хит ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, разбира се, но предпочитам Силвия, Магда, Соня Немска и Екстра Нина. Доста по-скандални са!

Представям си как Екстра Нина се събужда в четири сутринта и почва да пее турски песни! :3fdb8960598fa63e:

 

Не ти ли липсват времената когато Ваня пускаше 3 песни в рамките на един месец и всичко ставаше тотален хит ?

Миличка, на тях им хлопа дъската, ще имаме Луна втори номер, докато Калудова ще мачка с пози, двуличие, лицемерие и фалшив морал.

 

Разбира се, макар че минаха 10 години от тези паметни моменти.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличка, на тях им хлопа дъската, ще имаме Луна втори номер, докато Калудова ще мачка с пози, двуличие, лицемерие и фалшив морал.

 

Разбира се, макар че минаха 10 години от тези паметни моменти.

Представи си, че губят мисия и Ивана само крещи: ''КАКВО ЩЕ ЯДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕМ ??'' :roll1:

 

 

Дано песента на Яни е от Ганев!

Пашев.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Представи си, че губят мисия и Ивана само крещи: ''КАКВО ЩЕ ЯДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕМ ??'' :roll1:

Пашев.

Представям си я по сутиен как чете Паулу Коелю, нагъва кебапчете и заучава фрази за следващата мисията :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен топа на Яница са ''Грешната'' и ''Върнах ти го''.

С Пашев пусна добри проекти, но Оцко е нейния пътеводител в чалгата.

 

+1

 

Така е, Яни не е мърднала от ''Върнах ти го'' :(

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям си я по сутиен как чете Паулу Коелю, нагъва кебапчете и заучава фрази за следващата мисията :3fdb8960598fa63e:

Невероятна.

Очакваш ли новия албум на Райна - ''Тежко мина моята младост'' ?

 

+1

 

Така е, Яни не е мърднала от ''Върнах ти го'' :(

 

Надявам се да скандализира с песен от Оцко в бъдещето.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пада звезда" е по-хубава от Коякоя (КваКва :3fdb8960598fa63e: ), как така повече се харесва втората не знам :1000 (27):

 

Ее много ясно че е по-хубава... Джена не е тази, която беше. Още преди да си направи пауза си запусна кариерата и се остави да дръпне назад. Все пак и оказа влияние. Новата песен е хубава,но малко има нещо, което недостига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Angel Original

 

QIA8BOh.jpg

 

Ето че и аз получих ЗЛАТЕН СКУНКС от Господари на ефира,за видеоклипa и песента "БУХАЛКА" Скоро по #Nova tv целият репортаж!😂😂😂😂😂

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=169...e=3&theater

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...