Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абе не трябва ли да е по-пълно покрай баловете в тази прехвалена "Плаза"? :scratch: Какво я гледат опулено и не танцуват? То верно, че плейбекче, ама все пак...

 

Факт, че "Без теб" се пуска по дискотеките и е хит. Преси - Богиня. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не трябва ли да е по-пълно покрай баловете в тази прехвалена "Плаза"? :scratch: Какво я гледат опулено и не танцуват? То верно, че плейбекче, ама все пак...

 

Е, Плаза от година вече не е това, което беше. Скандалите с наркотиците и Мегами я съсипаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-добрата песен от "Кой" насам, неземна. Преслава да заминава при Драганински и да мачкат, както само те могат!!! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-добрата песен от "Кой" насам, неземна. Преслава да заминава при Драганински и да мачкат, както само те могат!!! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Ако е както мачкаха с "Чуплива и влюбена" и "Без теб", по-добре да ни го спестят :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е както мачкаха с "Чуплива и влюбена" и "Без теб", по-добре да ни го спестят :1000 (29):

"Чупливата" е страшна песен, меланхолична, носталгична, но липсва агресивната нотка, която приства в мегахитовете МСМ и НТНО. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не трябва ли да е по-пълно покрай баловете в тази прехвалена "Плаза"? :scratch: Какво я гледат опулено и не танцуват? То верно, че плейбекче, ама все пак...

 

Нито алкохол пият, нито танцуват :1000 (29): Чудно ми е как се избиват 10 бона за едно такова участие?! Дефилиране по сцената, плейбек и никакъв контакт с публиката. Ще ме извинявате, обаче това е подигравка към публиката. :mf_surrender:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, въпреки ентусиазъма на "преслините", че съм пуснал линк за нея, нещо така да ви прави впечатление? Не говоря за песните, а за онова в очите на хората отсреща. Няма комуникация, ама никаква. И да е имало преди, сега въобще не личи да има такава. Стандартно подаване за "Да, да, да...", ама отсреща вяло и заспало. Сетих се за това как преди съм твърдял убедено, че тази песен няма никкъв шанс да е нещо повече от сезонен хит, но в подписа на Мелето други работи пише, за моите прогнози. Е, ревизираме ли сега старите клишета или още таим надежди, че с тези лабавички песнички някой ще даде от 33 до 50 лева във Варна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито алкохол пият, нито танцуват :1000 (29): Чудно ми е как се избиват 10 бона за едно такова участие?! Дефилиране по сцената, плейбек и никакъв контакт с публиката. Ще ме извинявате, обаче това е подигравка към публиката. :mf_surrender:

Богиня!!! :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e: Как я гледат - като кралица!!! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Богиня!!! :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e: Как я гледат - като кралица!!! :Vishenka_05:

 

Уфффф, че неприятно за писане, а? :g2: По-добре дай оная снимка от днес, която ми прати на месиджъра, че да видим как върви диетата на Десито... :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уфффф, че неприятно за писане, а? :g2: По-добре дай оная снимка от днес, която ми прати на месиджъра, че да видим как върви диетата на Десито... :ad:

ДесиСлава била отслабнала?

image.png

 

 

:surprise: :surprise: :surprise:

 

Горкичката! Фокси сигурно вдига наздравица в този момент.

:phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:surprise: :surprise: :surprise:

 

Горкичката! Фокси сигурно вдига наздравица в този момент.

 

Горкичката тя, горкичката...... :ae: Нема справедливост на тоя свят. Все идва ден, когато на лъжите се слага край. А доста ви лъгаха през годините. :1000 (19):

 

 

:phpgrin2:

 

Б`аси, Деса е направила по-голема гуша и от мен, а аз съм вече 120 кила. :roll1: Вече не може и с широки дрехи да скрие вълчият си апетит.... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горкичката тя, горкичката...... :ae: Нема справедливост на тоя свят. Все идва ден, когато на лъжите се слага край. А доста ви лъгаха през годините. :1000 (19):

Б`аси, Деса е направила по-голема гуша и от мен, а аз съм вече 120 кила. :roll1: Вече не може и с широки дрехи да скрие вълчият си апетит.... :happyppl:

Десислава е на нова диета, казва се - изяж 3 кюфтета, вместо 1. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в Рамания можеш да видиш 50-годишен мъж, при това баща, да се радва, че жена е дебела и не може да отслабне. Да пази Господ!!

Още по-забавното е да го гледаш как възприема това като някаква своя победа над Деса, задето през годините като всяка жена се е опитвала да изглежда слаба в очите на хората.

Самата Десислава всъщност в последно време се е примирила с вида си и дори говори за това в национален ефир. И все пак, конкретно тази снимка според мен не показва как реално изглежда тя, защото и Галена има подобна форма, а нея въпреки раждането не бих я нарекъл 'дебела'.

 

Някой има ли идея кога ще излизат песните им, за които и Галена е споменала на участието? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в Рамания можеш да видиш 50-годишен мъж, при това баща, да се радва, че жена е дебела и не може да отслабне. Да пази Господ!!

 

Е, моите стандарти са други, сигурно затова е така. Аз такова оядено като Деса не бих държал и 1 ден у нас. Все пак, колкото и да ми е раждала 2 деца, моята си женица изглежда и на 41 години в пъти по-добре от Деса. Ама тая работа не става само с ядене, като при Десито. Требва си и акъл, воля и т.н. които при Деса отсъстват. И да, само в Рамания можеш да видиш подрастващи, които са компютърно и технически грамотни, но все си вярват на снимките от стените на известните ни чалгарки, само щото така им се ще да изглеждат. В тази връзка, сигурно е ужасно мъчително да гледаш "Гласът на България" в момента, нали? Оная там с каската като я гледаш и после Десито.... нали.... мамата си трака тоя бизнес....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още по-забавното е да го гледаш как възприема това като някаква своя победа над Деса, задето през годините като всяка жена се е опитвала да изглежда слаба в очите на хората.

Самата Десислава всъщност в последно време се е примирила с вида си и дори говори за това в национален ефир. И все пак, конкретно тази снимка според мен не показва как реално изглежда тя, защото и Галена има подобна форма, а нея въпреки раждането не бих я нарекъл 'дебела'.

 

Някой има ли идея кога ще излизат песните им, за които и Галена е споменала на участието? :Vishenka_05:

 

 

На Десислава проблемът й не е, че е "дебела", а че е ниска. На ниските жени всеки килограм в повече им личи, ако беше висока като Нелина, Камелия, Глория - щеше да има къде да й се разпределят килограмите и нямаше така да личи. Но всъщност даже няма нужда да го наричам това "проблем",защото явно жената си е в мир със себе си, гаджелъка й така я харесва по-пищна, а пък верните й фенове няма да спрат да я слушат, само защото станала по-пухкава, а не слаба като анорексична манекенка. Гадно е да се коментират хората заради такова нещо...С годините метаболизмът се променя, понякога се дължи на болести, хормони...Не е само, защото някой много му се ядяло и няма спирка...Пък и така да е - да се храниш е най-нормалното нещо на света и най-елементарното удоволствие, което човек може да си позволи. А когато имаш и пари - съвсем пък няма какво да те спре....

И най ми е куриозно, като кажат :"Ами аз не ям и се поддържам слаба, защото уважавам публиката си" - значи Адел примерно не си уважава публиката??? Или Ивана?

Последната, която се изцепи това, беше и Рени в "Смени жената" - при положение, че тя е далеч от слаба фигура и никога не е имала манекенски размери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, моите стандарти са други, сигурно затова е така. Аз такова оядено като Деса не бих държал и 1 ден у нас. Все пак, колкото и да ми е раждала 2 деца, моята си женица изглежда и на 41 години в пъти по-добре от Деса. Ама тая работа не става само с ядене, като при Десито. Требва си и акъл, воля и т.н. които при Деса отсъстват. И да, само в Рамания можеш да видиш подрастващи, които са компютърно и технически грамотни, но все си вярват на снимките от стените на известните ни чалгарки, само щото така им се ще да изглеждат. В тази връзка, сигурно е ужасно мъчително да гледаш "Гласът на България" в момента, нали? Оная там с каската като я гледаш и после Десито.... нали.... мамата си трака тоя бизнес....

 

 

Съжалявам я жена ти, че на такива високи критерии е подложена от мъж, при положение, че самият той явно не спазва същите тези критерии по отношение на себе си... Защото ако изискваш от човека до теб да има идеална фигура, трябва и ти да отговориш със същото, а не да заформяш бирено коремче под претекст, че мъжът след 40 ако не е дебел или е болен, или беден ;)

И не всяка жена може след раждане, та даже 2, да успее да възстанови фигурата си, твоята явно е късметлийка поне в това отношение. Но много щеше да ми е интересно, ако тя ти постави такъв ултиматум - или изглеждай като манекен, или няма да стоя с теб в една къща, пък едва ли в едно легло - как щеше да се чувстваш ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, моите стандарти са други, сигурно затова е така. Аз такова оядено като Деса не бих държал и 1 ден у нас. Все пак, колкото и да ми е раждала 2 деца, моята си женица изглежда и на 41 години в пъти по-добре от Деса. Ама тая работа не става само с ядене, като при Десито. Требва си и акъл, воля и т.н. които при Деса отсъстват. И да, само в Рамания можеш да видиш подрастващи, които са компютърно и технически грамотни, но все си вярват на снимките от стените на известните ни чалгарки, само щото така им се ще да изглеждат. В тази връзка, сигурно е ужасно мъчително да гледаш "Гласът на България" в момента, нали? Оная там с каската като я гледаш и после Десито.... нали.... мамата си трака тоя бизнес....

 

Камелия е супер яката мадама, но като роди 1, 2 или повече деца, тогава пак ще си говорим. Така хипотетично няма смисъл да обсъждаме как ли би изглеждала...Представям си какви черни торби щеше да има под очите от недоспиване, защото друго си е да не можеш да спиш от едно нон-стоп ревящо бебе...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Десислава проблемът й не е, че е "дебела", а че е ниска. На ниските жени всеки килограм в повече им личи, ако беше висока като Нелина, Камелия, Глория - щеше да има къде да й се разпределят килограмите и нямаше така да личи. Но всъщност даже няма нужда да го наричам това "проблем",защото явно жената си е в мир със себе си, гаджелъка й така я харесва по-пищна, а пък верните й фенове няма да спрат да я слушат, само защото станала по-пухкава, а не слаба като анорексична манекенка. Гадно е да се коментират хората заради такова нещо...С годините метаболизмът се променя, понякога се дължи на болести, хормони...Не е само, защото някой много му се ядяло и няма спирка...Пък и така да е - да се храниш е най-нормалното нещо на света и най-елементарното удоволствие, което човек може да си позволи. А когато имаш и пари - съвсем пък няма какво да те спре....

И най ми е куриозно, като кажат :"Ами аз не ям и се поддържам слаба, защото уважавам публиката си" - значи Адел примерно не си уважава публиката??? Или Ивана?

Последната, която се изцепи това, беше и Рени в "Смени жената" - при положение, че тя е далеч от слаба фигура и никога не е имала манекенски размери.

Така е, при Деси проблемът наистина по-скоро е, че е нисичка, затова изглежда по-пълна. Но за мен като фен това не е от никакво значение. Доволен съм, че за поредна година се показва като изумително гласовита- нещото, с което трябва да изпъква една певица. Не че в новите времена не може да се компенсира и с други неща, но винаги е сладко като видиш или по-скоро чуеш, че твоята любимка е от онези, които впечатляват и с основното.

 

На новата песен на Рени гледаемостта днес е скочила със 100 000. Как ли става тая работа... Не съм го очаквал от нея.

Това не се случва за първи път, имаше и още един такъв случай. Но гледаемостта на клипа поначало си е доста добра- за малко повече от две седмици вече наближава половин милион в малък канал, дори и като изключим 2x100. Ако продължава така, за месец и нещо ще е направила реален милион, а това на практика ще е може би най-доброто постижение на изпълнител от старата генерация, след Деси Слава. Не помня Камелия как беше с "Минута живот"- тя също го направи доста бързо, макар и с голяма реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито алкохол пият, нито танцуват :1000 (29): Чудно ми е как се избиват 10 бона за едно такова участие?! Дефилиране по сцената, плейбек и никакъв контакт с публиката. Ще ме извинявате, обаче това е подигравка към публиката. :mf_surrender:

 

С дрога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...