Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

При по-новите горе забравих да спомена Галин, може би защото той е нещо по средата между сравнително ново име като Фики и не толкова ново име като Цветелина Янева. :D Но е факт, че е може би предпоследния супер продукт на чалгата, след него имаме само Фики.

 

Не знам, аз като вляза в раздел "Online / Promo" и ми се доспива. :1000 (10):

 

Убеден съм, че лятото ще излязат някакви добри песни, но така или иначе кризата е убийствена.

Всички се изреждат да бълват в края на пролетта-началото на лятото, през май-юни очакваме инвазия от чалга тупалки. :1000 (29):

Анелия, Десислава, Преслава, Галена навярно ще представят нещо в близките седмици, а като гледам и Камелия се подготвя. Навярно и Галин и Емануела няма да останат по-назад.:1000 (29):

Дано и Емилия скоро да пусне нов проект- надявам се да не се е подтиснала, че предишния не беше толкова успешен. Макар че песента си я пускат по дискотеките чат-пат, но нещо много малко гледания има...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса нали качва некви снимки с розова коса и с розова опашка. Предполагам не се е киприла за участие, ами за клип :girl_witch:

Добре ще е. Аз си мислех, че визиите са за клипа с Коцето, но се оказа друго. Вероятно в едни и същи дни е снимала и кадрите за баладата, и тези за новата й самостоятелна.

Тя с розовите кичури мисля, че се беше появявала на едно-две участия- стоят й добре, също като в Паролата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ще е. Аз си мислех, че визиите са за клипа с Коцето, но се оказа друго. Вероятно в едни и същи дни е снимала и кадрите за баладата, и тези за новата й самостоятелна.

Тя с розовите кичури мисля, че се беше появявала на едно-две участие- стоят й добре, също като в Паролата.

Да, беше на участие, но предполагам не е си го е направила за участието, ами по рано е снимала нещп. Тя така прави от край време. С един грим - първо снимки, а после на участие. Уважава парите, които изкарва с труд и не ги пилее :girl_witch:

 

В паролата така и не я видяхме с розово. Нали пусна клипа черно бял :D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

При по-новите горе забравих да спомена Галин, може би защото той е нещо по средата между сравнително ново име като Фики и не толкова ново име като Цветелина Янева. :D Но е факт, че е може би предпоследния супер продукт на чалгата, след него имаме само Фики.

Всички се изреждат да бълват в края на пролетта-началото на лятото, през май-юни очакваме инвазия от чалга тупалки. :1000 (29):

Анелия, Десислава, Преслава, Галена навярно ще представят нещо в близките седмици, а като гледам и Камелия се подготвя. Навярно и Галин и Емануела няма да останат по-назад.:1000 (29):

Дано и Емилия скоро да пусне нов проект- надявам се да не се е подтиснала, че предишния не беше толкова успешен. Макар че песента си я пускат по дискотеките чат-пат, но нещо много малко гледания има...

 

Защо да пуска нов проект при положение, че ''Напусни'' не е такъв провал какъвто се изкарва тук ?

Емилия не е Галена, че да прави по 5-6 милиона на месец.

Песента е на 40 дни и има 2,7 милиона и дневно прави по 50 хиляди. Върви по-добре от ''Специално за всяка'' която вече има над 8 милиона.

Емануела с ''Почти перфектен'' и Деси с ''И на всички като теб'' правеха сходни гледания и тук никой не ги изкара ''не толкова успешен проект''. :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В паролата така и не я видяхме с розово. Нали пусна клипа черно бял :D

Хах да, вярно, но все пак розовото си личеше, заради специалния видео ефект.

 

Защо да пуска нов проект при положение, че ''Напусни'' не е такъв провал какъвто се изкарва тук ?

Емилия не е Галена, че да прави по 5-6 милиона на месец.

Песента е на 40 дни и има 2,7 милиона и дневно прави по 50 хиляди. Върви по-добре от ''Специално за всяка'' която вече има над 8 милиона.

Емануела с ''Почти перфектен'' и Деси с ''И на всички като теб'' правеха сходни гледания и тук никой не ги изкара ''не толкова успешен проект''. :Vishenka_05:

Ами не знам, аз съм останал с впечатлението, че Емилия прави по-бързо гледанията си. На Калифорния със сигурност й вървяха доста по-добре, за същия период имаше поне 4-5 милиона.

Песента на Емануела не съм я следил, но на Деси доста дълго време правеше по 90-100 хиляди преди да падне до 50. Но може и да си прав, да не я отписваме.

На мен лично песента на Емилия ми е сред любимите за сезона (то не че има голям избор) и може би затова ми се искаше да разбива още повече. Това всъщност е може би най-добрата песен, излизала тази година, освен Moro Mou и баладата на Коцето и Деси, и на Кама песента също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах да, вярно, но все пак розовото си личеше, заради специалния видео ефект.

Ами не знам, аз съм останал с впечатлението, че Емилия прави по-бързо гледанията си. На Калифорния със сигурност й вървяха доста по-добре, за същия период имаше поне 4-5 милиона.

Песента на Емануела не съм я следил, но на Деси доста дълго време правеше по 90-100 хиляди преди да падне до 50. Но може и да си прав, да не я отписваме.

На мен лично песента на Емилия ми е сред любимите за сезона (то не че има голям избор) и може би затова ми се искаше да разбива още повече. Това всъщност е може би най-добрата песен, излизала тази година, освен Moro Mou и баладата на Коцето и Деси.

Бъркаш се.

Емилия не е силна в гледанията, но има късмета нейните проекти да се задържат във времето с гледания/интерес. ''California'' 5-те милиона ги направи към лятото което е горе-долу 3 месеца след премиерата на песента.

При ''Специално за всяка'' е още по-фрапиращо защото все още е в топ 100 на най-гледаните клипове за седмицата а тук никой не я е изкарал някакъв жесток хит.

Ами Десислава и Емануела имаха подобни гледания (грубо 3 милиона за месец). Не може да кажем, че разликата с ''Напусни'' е фрапираща, но се задържаха във времето и все още си правят добри гледания.

Има песни които не гръмват като ''Moro mou'', но се задържат във времето и постепенно си правят милионите.

 

2 месеца след премиерата и още прави 15 хиляди на ден!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя, защо Камелия си застопори песента от Оцко, миналата година. За албум ли я пази, не знам. Но така или иначе има още песни с Пашев, Биолчев и май с Александър.

 

Иначе интервюто беше уникално, толкова истинска и откровенна. За това я.уважават водещите и я канят на всякъде.

Не е борсук, като Глора. Ще ги пребие, че са и казали че е от село.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя, защо Камелия си застопори песента от Оцко, миналата година. За албум ли я пази, не знам. Но така или иначе има още песни с Пашев, Биолчев и май с Александър.

 

Иначе интервюто беше уникално, толкова истинска и откровенна. За това я.уважават водещите и я канят на всякъде.

Не е борсук, като Глора. Ще ги пребие, че са и казали че е от село.

Да пуска песента от Оцко.

В момента никой не работи с него и има жажда за негови песни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

То най-добре е точно да се задържиш с добри гледания, а не само в началото да гръмнеш с такива. Напоследък все по-често ставаме свидетели на клипове, които започват с огромни цифри, но после...

 

Камелия според мен не искаше да стане 'една от многото' и затова не пусна песента от Оцко докато все още песните му бяха по-актуални. Напоследък обаче нещата при него наистина не вървят като преди и може да е дошъл момента да чуем и това парче, ще бъде нещо различно легенда като Камелия да разбие с подобно звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя, защо Камелия си застопори песента от Оцко, миналата година. За албум ли я пази, не знам. Но така или иначе има още песни с Пашев, Биолчев и май с Александър.

 

Иначе интервюто беше уникално, толкова истинска и откровенна. За това я.уважават водещите и я канят на всякъде.

Не е борсук, като Глора. Ще ги пребие, че са и казали че е от село.

Всеки с дарбата си. Едни могат да пеят, други да говорят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

и също така един престъпник Валентин, който обира хората, но родните закони не могат да го вкарат в затвора и затова си обикаля с тях да гони известни личности.

Покажи снимка на тоя, да се пази народът!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъркаш се.

Емилия не е силна в гледанията, но има късмета нейните проекти да се задържат във времето с гледания/интерес. ''California'' 5-те милиона ги направи към лятото което е горе-долу 3 месеца след премиерата на песента.

При ''Специално за всяка'' е още по-фрапиращо защото все още е в топ 100 на най-гледаните клипове за седмицата а тук никой не я е изкарал някакъв жесток хит.

Ами Десислава и Емануела имаха подобни гледания (грубо 3 милиона за месец). Не може да кажем, че разликата с ''Напусни'' е фрапираща, но се задържаха във времето и все още си правят добри гледания.

Има песни които не гръмват като ''Moro mou'', но се задържат във времето и постепенно си правят милионите.

 

2 месеца след премиерата и още прави 15 хиляди на ден!

И на всички като теб за 41 дни направи 4 милиона. Задържа се доста време по 90 ка, а в петъци и съботи правеше по 120 ка

За Емилия и аз съм забелязал, че не прави гледанията на другите. Клифорния въпреки, че беше мегахит не е минавал 90-100 ка като гледания.

Напусни и според мен върви добре. Хит си става

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма успешни дебюти, защото Пайнера е изгубил нюха си как да наложи едно ново име на пазара и да го вкара в колелото участия-песни-клипове. Новите нямат участия, следователно и финанси за песните. Единствените успешни нови имена от много години насам са Галин, Фики, Теди Александрова и Лорена. Теда и Галин са болно амбициозни и мачкат всичко и всички само и само те да са най-отгоре, имат зверската амбиция и въобще не стоят на главата на Димитров да чакат той какво ще измисли, а си движат всичко сами, и за това са на това ниво. Фики и Лорена са продукт Тони Стораро и Галена. Те супер много ги съветват и им помагат, това изобщо не е за пренебрегване. Всичко останало, което разчита на продуцента е кръгла нула. Единствената по-бутана дебютантка е Джулия, но тя, макар и успешно, върви адски тромаво- как може да си помислиш да налагаш ново име с по 1 песен на година? :mf_surrender:

Цветина е супер свежа и се кефя колко много дръпна без ничия продуцентска подкрепа- това, което постигна сама е страаашно много, за това сега доста ме е яд като я гледам колко е зациклила. Може би е литнала малко след The best и си е помислила, че публиката е всеядна и каквото и да изкара ще се хареса. Е да, ама след като си пуснала 3 от 3 готини песни, не може да си позволиш проект за 1000 лева общо... ако иска да е наравно с големите, а тя определено има данните, да се стяга и да мисли повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма успешни дебюти, защото Пайнера е изгубил нюха си как да наложи едно ново име на пазара и да го вкара в колелото участия-песни-клипове. Новите нямат участия, следователно и финанси за песните. Единствените успешни нови имена от много години насам са Галин, Фики, Теди Александрова и Лорена. Теда и Галин са болно амбициозни и мачкат всичко и всички само и само те да са най-отгоре, имат зверската амбиция и въобще не стоят на главата на Димитров да чакат той какво ще измисли, а си движат всичко сами, и за това са на това ниво. Фики и Лорена са продукт Тони Стораро и Галена. Те супер много ги съветват и им помагат, това изобщо не е за пренебрегване. Всичко останало, което разчита на продуцента е кръгла нула. Единствената по-бутана дебютантка е Джулия, но тя, макар и успешно, върви адски тромаво- как може да си помислиш да налагаш ново име с по 1 песен на година? :mf_surrender:

Цветина е супер свежа и се кефя колко много дръпна без ничия продуцентска подкрепа- това, което постигна сама е страаашно много, за това сега доста ме е яд като я гледам колко е зациклила. Може би е литнала малко след The best и си е помислила, че публиката е всеядна и каквото и да изкара ще се хареса. Е да, ама след като си пуснала 3 от 3 готини песни, не може да си позволиш проект за 1000 лева общо... ако иска да е наравно с големите, а тя определено има данните, да се стяга и да мисли повече.

Супер коментар ! :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветина не е спирала да пуска добри песни. Трудно се задминава хит като The best, особено когато сама се продуцираш в мизерен канал. За хубави клипове няма как като не ходиш интензивно на участия, ами с продажба на парфюми си финансираш нещата. Цветина е най доброто нещо в попфолка за последните 10 години. Надявам се да се ориентира към фирма, за да не пропилее таланта си. Виждате една ДесиСлава като си мисли само за проектите , а не се занимава със 100 неща, какъв успех постигна. Много е важно талантливите изпълнители да имат продуценти и да са в хармония със себе си, за да покажат какво могат :1000 (30):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма успешни дебюти, защото Пайнера е изгубил нюха си как да наложи едно ново име на пазара и да го вкара в колелото участия-песни-клипове. Новите нямат участия, следователно и финанси за песните. Единствените успешни нови имена от много години насам са Галин, Фики, Теди Александрова и Лорена. Теда и Галин са болно амбициозни и мачкат всичко и всички само и само те да са най-отгоре, имат зверската амбиция и въобще не стоят на главата на Димитров да чакат той какво ще измисли, а си движат всичко сами, и за това са на това ниво. Фики и Лорена са продукт Тони Стораро и Галена. Те супер много ги съветват и им помагат, това изобщо не е за пренебрегване. Всичко останало, което разчита на продуцента е кръгла нула. Единствената по-бутана дебютантка е Джулия, но тя, макар и успешно, върви адски тромаво- как може да си помислиш да налагаш ново име с по 1 песен на година? :mf_surrender:

Цветина е супер свежа и се кефя колко много дръпна без ничия продуцентска подкрепа- това, което постигна сама е страаашно много, за това сега доста ме е яд като я гледам колко е зациклила. Може би е литнала малко след The best и си е помислила, че публиката е всеядна и каквото и да изкара ще се хареса. Е да, ама след като си пуснала 3 от 3 готини песни, не може да си позволиш проект за 1000 лева общо... ако иска да е наравно с големите, а тя определено има данните, да се стяга и да мисли повече.

Или може би вече отпадна трибуната, през която промиваха мозъци - екрана на "Планета". ;) Сега всеки слуша музика от Интернет и не е подвластен на това, което му се бута.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Делян Пеевски вече не спонсорира фирмата. А това е бил основният начин на финансиране в последните години.

Е парите които постоянно се вкарват в фирмата от участия не са ли достатъчно? Каналът им в тубата също изкарва доста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, мигом коментирай как се навежда и пищи на микрофона + мигновеното избухване на публиката в следващия момент!

 

3:58

 

 

Микрофона – действие, което доказва, че е кралицата на микрофона :3fdb8960598fa63e:

 

Публиката - паметен момент! Песен, която заклеймявахме имаше бобма прием.. дава се на риплей често този момент!

 

А ти коментирай снощната ѝ снимка с Кобрата - как е хванала титлата, сякаш беше награда на Планета :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или може би вече отпадна трибуната, през която промиваха мозъци - екрана на "Планета". ;) Сега всеки слуша музика от Интернет и не е подвластен на това, което му се бута.

Факт, това с Планета си беше голяма схема и може би налагането е ставало много по-лесно и бързо. Но пък ако се стараеха малко повече нямаше да има чак такова зацикляне. Извинявай, ама с песни като Надясно и чао, Жестоката, Авантюра и не знам си още какви простотии няма как да станат нещата. То проблемът не е само в Димитров, те тия дебютантки не знаят къде се намират, нито имат концепция за себе си, нито знаят какво искат да пеят. Щом една Цветина може да направи хит сама, значи тия от Пайнер не стават за нищо, щом се туткат толкова време без нито една известна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Микрофона – действие, което доказва, че е кралицата на микрофона :3fdb8960598fa63e:

 

Публиката - паметен момент! Песен, която заклеймявахме имаше бобма прием.. дава се на риплей често този момент!

 

А ти коментирай снощната ѝ снимка с Кобрата - как е хванала титлата, сякаш беше награда на Планета :3fdb8960598fa63e:

Определено с наградата му покрива тазгодишните си липси! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено с наградата му покрива тазгодишните си липси! :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

Брутална!

 

Преслава: Между мен и наградите, нашето любов е!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Брутална!

 

Преслава: Между мен и наградите, нашето любов е!

плача :roll1: :roll1: :roll1:

 

Видя ли клипчето от Шумен с лайв на стари песни? :happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

плача :roll1: :roll1: :roll1:

 

Видя ли клипчето от Шумен с лайв на стари песни? :happyppl:

 

Разбира се, истинска кралица! Близо година без хит, но какво пък :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...