Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Говореше там за случката със самолета дето я снимали и един до нея вика: Ама като на Галена няма друга и Преси каза: Ахаха, Галка, даа. И И Анелия вика стига бе лайв е, и Преслава: Е няма лошо :1000 (29):

 

На 4:35

Аз това за Галена не го разбрах много.Говорят за начина й на спане ли?

Иначе мерси , че каза минутата :Vishenka_05: Пресли си е още с добра нагласа към Галена така като гледам,по интонацията на тона и "Галка" се разбра.Дано се оправят най-после.А пък Анелия как ги нахока , че са на лайв :3fdb8960598fa63e:

 

Анелия казва, че ще снима някакъв клип Септември...НОВ ДУЕТ С ПРЕСИ?!?!?!

Дано!"Няма да съм друга" ми е много любима песен и ще ми е интересен втори дует от тях :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде участията на изпълнителите до момента?

 

 

Галин - 51

Алисия/Емануела - 48

Анелия - 47

Фики - 41

Тони Стораро - 44

Десислава - 39

Емилия - 37

Мария - 30

Камелия/Преслава - 35

Теди Александрова - 31

Яница - 27

Константин/Кали - 23

Андреа/Лорена/Джордан - 22

Илиян - 19

Редактирано от alexa1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин - 51

Алисия/Емануела - 48

Анелия - 47

Фики - 41

Тони Стораро - 44

Десислава - 39

Емилия - 37

Мария - 30

Камелия/Преслава - 35

Теди Александрова - 31

Яница - 27

Константин/Кали - 23

Андреа/Лорена/Джордан - 22

Илиян - 19

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Ей, все една към друга ги тегли животът.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз това за Галена не го разбрах много.Говорят за начина й на спане ли?

Иначе мерси , че каза минутата :Vishenka_05: Пресли си е още с добра нагласа към Галена така като гледам,по интонацията на тона и "Галка" се разбра.Дано се оправят най-после.А пък Анелия как ги нахока , че са на лайв :3fdb8960598fa63e:

Дано!"Няма да съм друга" ми е много любима песен и ще ми е интересен втори дует от тях :Vishenka_05:

Аз пък не искам! Преслава много добре се е насочила към нова концепция за кариерата си и далеч не й трябва нито Анелия, нито който и да е било друг, трябва й НДК пълно!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин - 51

Алисия/Емануела - 48

Анелия - 47

Фики - 41

Тони Стораро - 44

Десислава - 39

Емилия - 37

Мария - 30

Камелия/Преслава - 35

Теди Александрова - 31

Яница - 27

Константин/Кали - 23

Андреа/Лорена/Джордан - 22

Илиян - 19

Нали Десислава по 20 участия на месец? Че чак се зачудих, Камелия без компания пръска с участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин - 51

Алисия/Емануела - 48

Анелия - 47

Фики - 41

Тони Стораро - 44

Десислава - 39

Емилия - 37

Мария - 30

Камелия/Преслава - 35

Теди Александрова - 31

Яница - 27

Константин/Кали - 23

Андреа/Лорена/Джордан - 22

Илиян - 19

 

Колкото Андреа, мачкай Лори!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не на всички, на мен примерно не ми отрази клипът към "Усещам".

 

Тя отговаря на феновете си, които сме се доказали с годините. Винаги. Може да е с едно благодаря, но УВАЖАВА. Ти нито си и фен, нито тя те е забелязвала, а такива като тб, които и досаждат, защото пак е в пайнер са стотици. Отговаря на онези от нас, които сме взимали отношение през годините към случващото се с нея.

 

А и може и админа да е гое сиййнал пръв или пък Деси да гое попуснала без да иска. Не болка за умиране. Не е съществено, а и какво да ти отговори... Ти требва да и благодариш, че си ползвал материали с нея, без да имаш права над тях. Тя няма за какво да ти благодари в случая

 

Когато Деса има по 250+ участия 10 години последователно тогава ще си говорим кой е по-гласовит. Преслава е най-хитрата и умна чалгарка - за 10 дни в Брадъра прибра 200 000 лева, а след като се върна цяла България говореше за нея и уби конкуренцията с Гамео и Пресиета. Тя щеше да е в топ 3 поне на Брадъра, ако беше останала за целият сезон. Деса имаше както в ББ 2014, така и в Капките далеч по-слаба конкуренция. И това, че се упражнява час-два за даден образ за похвала ли е или е немарливост и мързел. Като има толкова много участия, да не е поемала ангажимена към Капките, и Пресиета беше с по 20 участия и то повече от на Деса, но никога не е мрънкала и не се е опрадвала и имаше блестящи образи, пред които дори и Фънки мълчеше. Нима не извади късата клечка с Гага, Криско и Фреди Меркюри?! Искам да видя Деса в кожата на Гага или Гери Никол и тогава ще си говорим!!!

 

1. И какъв аргумент са бройката участията за това колко си гласовит, ако тези 250 участия са на плейбек, а когато те упрекнат за това, да се звериш и подиграваш на казаното, вместо да се засрамиш и да замълчиш. Никой не оспорва пълната програма на Преслава от години, но пълното неуважение към публиката си и музиката си с това, че 90 про от програмата и минава на плейбек. Хитра сметкджийка не е комплимент. А това да ламтиш, не те прави умна, защото когато ти усетят фалша и колегите и феноветесе отдръпват от теб.

2. Деса не е ходила на 20 клубни участия дори в апогея си, така че логично е на 40 тялото ти трудно да свикне с този начин на живот, особено когто си иал по 7месечно през последните години. Не е мрънкала, но се надрусваше да издържи, така че предпочитам Деската да се придържа към мрънкането

3.Не съм гледал много предните сезони. Никой не казва, че Преса е дъното, а че вокално не беше подготвена. На Деса силата и е във владеенето на много техники и стилове. Но Преслава дали заради многото закрити концерти или заради белото, има страхотна енергия и връзка с публиката. Така, че и тя си има превъзходствата над Деса, но не си мисли, че е дори близко като вокално майсторство до Деса. Никоя не. И не само във фолка.

4. Защо Деса да имитира Гери Никол. Коя беше точно... Да имитира некой песента на Деса с която спечели конкурса на Вълкана Стоянова... Нема участник от 5те сезона, който да успее. Дори с днешна дата и самата Деса нема може се изимитира

5.Преса имаше късмет с умерени песни и подходящи за нея образи. Може Митко да и е уговорил образите. Аз си мисех, че и на Деса са уговорени до първите 2, но вече съм убеден, че не са. Тя н е камикадзе, че да си слага бомба в гащите.

 

:ba:

 

От 4тата минута натам говори за самолета и споменават "Галка" :1000 (29): :Vishenka_05:

Това чалгарките са много лицемерно племе. С какви очи ми се правят на приятелки една на друга... Ми вече нема награди и нема какво да делят. Забравиха как се подиграваха една на друга от предаване в предаване... Иначе Пресли е много красива. Личи че не пудри носа по много последната година - две.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали Десислава по 20 участия на месец? Че чак се зачудих, Камелия без компания пръска с участия.

Дам, но започна от началото на февруари. Деса от години януари го прахосва за почивка. Деса вече е минала Кама, а има още 9 месеца да я удвои... А ако добавим и 12те концерта в капките и 80бона прибрани за участието и, като нищо това да и осигури първа позиция за 2017 по приходи. Което би било феноменално за основател на жанра

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително,ама мега тъпо интервю на Мария. :mf_surrender: "Няма да кажа","Ще избягам от въпроса","Не мога да кажа","Ъъъъъ,Амммм" :1000 (10):

 

http://m.btvnovinite.bg/article/lifestyle/...-gushterov.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този казва: Все бях виждал хора, дето спят с отворена уста, но като Галена няма.

И Преслава вика: Галка, да.

 

:roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, но започна от началото на февруари. Деса от години януари го прахосва за почивка. Деса вече е минала Кама, а има още 9 месеца да я удвои... А ако добавим и 12те концерта в капките и 80бона прибрани за участието и, като нищо това да и осигури първа позиция за 2017 по приходи. Което би било феноменално за основател на жанра

Камелия също не работеше януари заради записи с Гласа на България.

Просто преувеличаваш, Деса прави по 13/14 участия, което е добре. Но е факт, че не са 20. Ти я изкара по-търсена от Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително,ама мега тъпо интервю на Мария. :mf_surrender: "Няма да кажа","Ще избягам от въпроса","Не мога да кажа","Ъъъъъ,Амммм" :1000 (10):

 

http://m.btvnovinite.bg/article/lifestyle/...-gushterov.html

 

Чудя се как водещата я изтърпя докрай..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво сега..Деса с повече участия от Кеймъл :g2: не всичко се върти около Чипровци и Видин :ar:

 

Прехваленото "Силиконово мече", което го изкарвахте за супер хит си мина и замина - "Хабиби 2" :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...