Jump to content



Канал "Планета Ретро"


Искате ли канал "Планета Ретро" ?  

81 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

искате ли да има телевизионен канал "Планета Ретро", в който да се пускат старите и стойностни проекти на изпълнителите от "Пайнер" до 2007 година? Лично аз много искам. На мен ми писна от видеоклипове, в които певиците са полуразголени и се предлагат, разкрачени, гологъзене.......... Писна ми от сцени с напиване, дрогиране, чупене на вещи (Лека нощ) подигравки със социализма (Дринк ен драйв), въргаляне със плюшени мечета, сперми, запалвания, чупене на коли...........

 

Липсват ми стойностните видеоклипове като "Ти си слънцето в мен", "Някой ден, може би", ""Пусни ме", "Лъжа е", липсват ми и старите и качествени видеоклипове на Деси като "Думи две", "Няма те до мен", "Само една", "Мистерия", тв версията на "Неочакван край". Искам видеоклипове със сюжети, история, имиджови, с нормален външен вид, с нормални взаимоотношения между хората, песни за любов, приятелство, за майката, за бащата, за децата, за родния град, за България, песни за празници.............

 

Вие искате ли? Споделете вашето мнение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добавих анкета.

 

Естествено че искам. 90% от старите Пайнерски клипове ги няма никъде в нета с хубаво качество. Ако пуснат такъв канал ще се скъскам от рипване като в 2015. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ги имам тези от 2003 до 2007, с DVD RIP качество, с логото на "Пайнер видео". 1000%20(30).gif Но искам и да ги излъчват по телевизията, не да ги крият и младото поколение след нас да не знае що е то стойностен видеоклип ! Единствено ме е яд за много по - стари клипове, където ги няма с добро качество. А "Вятър в косите ти" е единствения видеоклип на Анелия, който не е качван на DVD. Някой има ли представа защо?1000%20(23).gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

Такава тема съм направил още в 2005 година, във форума на ТВ Планета и бях масово оплют. 12 години по-късно, на чалгарите им дойде акъла...

 

Когато си пуснал темата, си имал предвид да се пускат песни като "Бягайте крачета" на Луда пардон Луна. Е, извинявай, мутренско - просташки клипове и песни никой не искаше да слуша и да гледа. И сега не иска.

 

Моята идея за канала "Планета Ретро"е за стойностни проекти без повърни като "Рибна фиеста", "Смукача" , "Скъпи, купи ми нещо" или "Шефът". 1000%20(27).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ги имам тези от 2003 до 2007, с DVD RIP качество, с логото на "Пайнер видео". 1000%20(30).gif Но искам и да ги излъчват по телевизията, не да ги крият и младото поколение след нас да не знае що е то стойностен видеоклип ! Единствено ме е яд за много по - стари клипове, където ги няма с добро качество. А "Вятър в косите ти" е единствения видеоклип на Анелия, който не е качван на DVD. Някой има ли представа защо?1000%20(23).gif

Защото е тъп и грозен :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато си пуснал темата, си имал предвид да се пускат песни като "Бягайте крачета" на Луда пардон Луна. Е, извинявай, мутренско - просташки клипове и песни никой не искаше да слуша и да гледа. И сега не иска.

 

Моята идея за канала "Планета Ретро"е за стойностни проекти без повърни като "Рибна фиеста", "Смукача" , "Скъпи, купи ми нещо" или "Шефът". 1000%20(27).gif

Повърня е в главата ти.

Дано пуснат Планета ретро и монтанската кабеларка да не я излъчва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди около 9 години бяха пуснали 2 канала - Планета Лайв и Планета Хит май се казваха. Вторият имаше подобна идея - да се пуска най-доброто през годините. Много бяха интересни каналите, даже имам един рип: https://www.vbox7.com/play:894987fe

Но май бяха ексклузивно онлайн и то не безплатно, така че умряха почти толкова бързо, колкото се родиха.

По принцип съм против такъв канал, защото всички знаем как Пайнер интерепретират "ретро" и толкова ще го размият с ретро от преди 2-3 години, че ще се загуби смисълът. Може би ако се установи някакъв задължителен период, до който да пускат клипове... например до 2006-та. Все пак гласувах с ДА, но е слабо вероятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди около 9 години бяха пуснали 2 канала - Планета Лайв и Планета Хит май се казваха. Вторият имаше подобна идея - да се пуска най-доброто през годините. Много бяха интересни каналите, даже имам един рип: https://www.vbox7.com/play:894987fe

Но май бяха ексклузивно онлайн и то не безплатно, така че умряха почти толкова бързо, колкото се родиха.

По принцип съм против такъв канал, защото всички знаем как Пайнер интерепретират "ретро" и толкова ще го размият с ретро от преди 2-3 години, че ще се загуби смисълът. Може би ако се установи някакъв задължителен период, до който да пускат клипове... например до 2006-та. Все пак гласувах с ДА, но е слабо вероятно.

 

 

Че то сега планета и планета HD да неби да са безплатни

logo.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато си пуснал темата, си имал предвид да се пускат песни като "Бягайте крачета" на Луда пардон Луна. Е, извинявай, мутренско - просташки клипове и песни никой не искаше да слуша и да гледа. И сега не иска.

 

Моята идея за канала "Планета Ретро"е за стойностни проекти без повърни като "Рибна фиеста", "Смукача" , "Скъпи, купи ми нещо" или "Шефът". 1000%20(27).gif

Ако "Скъпи, купи ми нещо" е повърня, то какво да кажем за "Вятър в косите ти" и "Щом съм до теб" :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако "Скъпи, купи ми нещо" е повърня, то какво да кажем за "Вятър в косите ти" и "Щом съм до теб" :mf_surrender:

 

 

Поправка: "Щом си до мен". И не, не са повърни, а стойностни текстове.

 

Лелееееееееееее, това с "Планета Лайв" и "Планета Хит" го бях забравила!1000%20(10).gif Те бяха в нета и да, не бяха безплатни, на мен ми се ревеше! :cry2:

 

 

Иначе аз съм на "Близу" и "Булсатком", така че няма начин да не хвана нещо. :P

 

 

Аз искам ретрото от 2001 до 2007. :heart: :ah: :77: :wub_anim:

 

2007 беше най - щастливата в живота ми и песните тогава бяха най - стойностните и готините!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди около 9 години бяха пуснали 2 канала - Планета Лайв и Планета Хит май се казваха. Вторият имаше подобна идея - да се пуска най-доброто през годините. Много бяха интересни каналите, даже имам един рип: https://www.vbox7.com/play:894987fe

Но май бяха ексклузивно онлайн и то не безплатно, така че умряха почти толкова бързо, колкото се родиха.

По принцип съм против такъв канал, защото всички знаем как Пайнер интерепретират "ретро" и толкова ще го размият с ретро от преди 2-3 години, че ще се загуби смисълът. Може би ако се установи някакъв задължителен период, до който да пускат клипове... например до 2006-та. Все пак гласувах с ДА, но е слабо вероятно.

Тези канали със сигурност не са били официални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези канали със сигурност не са били официални.

Официални бяха, аз по едно време имах абонамент за iptv.bg и ги имаше там. Намерих някакъв малък скрийншот където се виждат на началната страница на сайта:

 

i19w0w.jpg

 

По темата: Едва ли ще има ретро канал - Димитров залага на новото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вотнах с да, но като цяло нямам време за телевизия, особено за Планета. Освен това не слушам поп фолк от доста време (с изключение на 2-3 песни), а по купони пускаме от youtube.

Все пак би било добре ако в редките случаи, когато ми се прииска да пусна Планета, да не попадам на всички повърни от последните години.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Официални бяха, аз по едно време имах абонамент за iptv.bg и ги имаше там. Намерих някакъв малък скрийншот където се виждат на началната страница на сайта:

 

i19w0w.jpg

 

По темата: Едва ли ще има ретро канал - Димитров залага на новото.

Според мен iptv.bg са ги направили за да залъгват клиенти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://tv.dir.bg/news.php?id=2925058

 

За светлите Великденски празници телевизия "Планета" ще изненада своите най-големи почитатели с два нови телевизионни канала. Те са предназначени за меломани и ценители и ще се разпространяват само в интернет пространството. Достъпни ще бъдат за абонатите и партньорите на IPTV.bg в цялата страна.

На 24.04.2008 г., четвъртък, точно в 14.04. часа интернет-меломаните ще могат да гледат експерименталното излъчване на двете нови телевизии с марката "Планета": "Планета Хит" и "Планета LIVE". Така те ще се включат в общ музикален пакет "Планета" наред с лидера сред музикалните телевизии в България – Телевизия "Планета" - и специализирания фолклорен канал "Планета Фолк".

За първи път феновете в интернет могат да слушат програмата на телевизия "Планета Фолк" и "Планета Хит" и в радио вариант.

 

Двата нови телевизионни канала - "Планета Хит" и "Планета LIVE" - ще предлагат най-доброто от програмата на телевизия "Планета". Хитове без край от последните 10 години ще предлага на своите зрители "Планета Хит", а най-доброто от концертния живот на музикална компания "Пайнер", избрани промоции на албумите на любимите изпълнители и незабравими моменти от националните летни турнета с марката "Планета" ще излъчва телевизия "Планета LIVE".

 

Със старта на новите телевизионни програми и двата радио-канала, "Планета" ТВ завършва своята Пролетна промоция. До 8 май зрителите на музикалните канали в Европа могат да гледат програмата на "Планета" и "Планета Фолк" в некодиран вариант от три телекомуникационни спътници над Стария континент. Така за Великден и Гергьовден българите в Европа могат да усетят атмосферата на родния дом, българския дух и непреходната българска музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поправка: "Щом си до мен". И не, не са повърни, а стойностни текстове.

 

Лелееееееееееее, това с "Планета Лайв" и "Планета Хит" го бях забравила!1000%20(10).gif Те бяха в нета и да, не бяха безплатни, на мен ми се ревеше! :cry2:

Иначе аз съм на "Близу" и "Булсатком", така че няма начин да не хвана нещо. :P

Аз искам ретрото от 2001 до 2007. :heart: :ah: :77: :wub_anim:

 

2007 беше най - щастливата в живота ми и песните тогава бяха най - стойностните и готините!

Не ме интересува как се казва, за мен е тъпа. И кое по-точно е пошлото в текста на " Скъпи, купи ми нещо"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме интересува как се казва, за мен е тъпа. И кое по-точно е пошлото в текста на " Скъпи, купи ми нещо"?

 

Как кое? Лирическата героиня изисква от партньора си да й купува скъпи вещи. Възпява се материалното за сметка на духовното, насажда се идеята в подрастващите момичета, че трябва да си търсят богата половинка, учи ги да бъдат меркантилни. Малко ли е? :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как кое? Лирическата героиня изисква от партньора си да й купува скъпи вещи. Възпява се материалното за сметка на духовното, насажда се идеята в подрастващите момичета, че трябва да си търсят богата половинка, учи ги да бъдат меркантилни. Малко ли е? :3fdb8960598fa63e:

Руже, хахаха, в такъв случай клипът на "Вятър в косите ти" внушава идеята за самозапалването на човешкото тяло и подстрекава пироманията!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Руже, хахаха, в такъв случай клипът на "Вятър в косите ти" внушава идеята за самозапалването на човешкото тяло и подстрекава пироманията!

 

Кити не смята така, сори... :dontknow:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...