Jump to content


Online: Мария - Болна тема си за мен


Препоръчани коментари

Готина песен, харесва ми. Добре, че този път я качиха много бързо - браво!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готина песен наистина, браво! :1000 (33): ТВ версията ми е малко странна с тази бална рокля и статично поведение на такова танцувално парче, но явно без Гущеров така ще е. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не кликам вече на линка, не предизвиква интерес с това постоянно бълване. И тази песен не ми харесва особено, по-добра е от предната, но е абсурдно дори заклет фен на жанра да ти изброи тази жена какво изпя за последните три години...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не кликам вече на линка, не предизвиква интерес с това постоянно бълване. И тази песен не ми харесва особено, по-добра е от предната, но е абсурдно дори заклет фен на жанра да ти изброи тази жена какво изпя за последните три години...

Аз мога:

Да съм с теб

Ако те няма

Каза ли го

Чуй ме

Любима грешка

Моля те, не ми звъни

Тихо

100 нюанса розово

Твоите 100 лица

Тик-так

Коледа

Зъг Йонум

Мръсни думи говори

Страдам

Обичам да те режа

Айде, чао

Тази нощ се казваш.мой

Последната боза

Болна тема си за мен

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо лайф-версии, после слайдшоу, накрая само по радиото...От Версаче на Галенините дрешки, накрая ще си преправя дрехите като Татяна...така е когато кариерата ти е подчинена на това кога пред кого клечиш.

 

Песента е нормално никаква, Мария има много път да извърви докато отново предизвика интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песничката, но Мария без Кости и без гръцки кавъри е доста зле. Лошото е, че бълва като луда и н предизвиква интерес.

Нормално. Тя почти няма участия, разполага с време и солидно количество пари за харчене. С връзки и рушвети се бута къде ли не, само за да изпъкне като бутиков изпълнител и модна икона. Нито едното от двете не е и няма да бъде. Липсват доста качества, гласът е на първо място.

 

Песента е хубава, но текста е клише. Единствено фразата от заглавието е нещо ново, останалата част е всяка втора чалга песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, но имам чувството, че я е поръчала преди Хриси и я е пазила за след раздялата като свършат паричките. Доста бие на звученето през 2011-2012.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...