Jump to content



Online: Анелия и Ваня - За патрона


Препоръчани коментари

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Анелия прекалява с това бълване. Образът и вече втръсна на хората, но по някаква случайност успява да вади по един голям и запомнящ се хит на година, наред с другите бози.

А Ваня щеше да е по-добре, ако си бе стояла в Ара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно е, че все пак всички са доволни от това нещо, даже са го и клипирали. :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно е, че все пак всички са доволни от това нещо, даже са го и клипирали. :mf_surrender:

То пък един клип - тая черна рокля тип потник-туника се срастна с Анелия, в "Гот ми е" я снима, после в "Колеги", сега пак. Иначе бардакът не е мръднал, същите силиконови недоразумение, същият умопомрачително тъп текст, същата цигания. Явно на хАнелия не й писна да рови из блатото, а Ваня - човек като види деградацията от "Калашник" досега - да му призлее, все по-обикновена и безидейна става горката, а сцепваше с песни в Пайнер и Ара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бибитката му чула, че не била малка. :mf_surrender: Много неадекватна песен.

Точно "неадекватна" е думата! Хич не ми хареса. Анелия взе много да сваля нивото в последните 2 години. Късмет има,че попада в годината на 1 стабилна и хубава песен. Ванчето има глас,хубавичка е..обаче няма харизма. В Ара се забелязваше много повече и вадеше добри неща.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми познато ви се струва, защото е - кавър е на кючек на ромски оркестър, но не се сещам за името. По сватбите доста го свирят.

 

Клипа е същия бардак - Мартина и компания, плеймейтки. Ваня и Анелия гласово нямат нищо общо, а и на Ваня са и дръпнали банална обработка на гласа, от която няма и нужда- тя попринцип може да пее.

 

Не ми харесва. Ваня няма да случи скоро на хит, не и се получава...

 

А как са се съгласявали, може да се досетите - Дамянчо...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми познато ви се струва, защото е - кавър е на кючек на ромски оркестър, но не се сещам за името. По сватбите доста го свирят.

 

Клипа е същия бардак - Мартина и компания, плеймейтки. Ваня и Анелия гласово нямат нищо общо, а и на Ваня са и дръпнали банална обработка на гласа, от която няма и нужда- тя попринцип може да пее.

 

Не ми харесва. Ваня няма да случи скоро на хит, не и се получава...

 

А как са се съгласявали, може да се досетите - Дамянчо...

Барселона е голям хит по клубовете, не знам защо толкова хейтите Ваня. И Все ти го отнасяш много се въртеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво против Ваня имате? Жената има доста качествени неща, нормално да и връзват, тя и Дамян са уважавани в тея среди. Все пак той въртеше дискотеки, а и е дж.

Песента не е лоша, сигурно ще се наложи, Анелия мачка с хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не спря да прави ужас след ужас.От 2016 до сега нито 1 песен на Анелия не ми харесва само тази с Кристали,а Анелия преди я чаках с нетърпение да видя какво ще пусне.Беше машина просто!Тази песен грам не ми харесва и на дали ще си я пусна пак

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пято, пято... Анелио, винаги го правиш след големия хит. Като за Ваня е добре, има готини фрази, обаче припевът е ужасен. Видеото е абсолютно чалга, палец надолу засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куплетите и включването на Анелия ме изкефиха, музиката и текста на припева не ми харесват. Има шанс за хит, още повече, че и Анелия е вътре.. но Ваня е доста закъсала, в Пайнера потъна здраво.

 

"Чурката му е малка ...." ли чух?

Колко трябва да ти е акъла да си помислиш, че може да пеят подобно нещо в песен? :mf_surrender: Гладна кокошка просо сънува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пято, пято... Анелио, винаги го правиш след големия хит. Като за Ваня е добре, има готини фрази, обаче припевът е ужасен. Видеото е абсолютно чалга, палец надолу засега.

Скандалното е, че докато "Дай ми още" вече четвърти месец властва, тая малоумница пусна още 3 долни лайна. Не знам толкова ли пък грам акъл няма, ама е направо плашещо при нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия стана новата Андреа, жалко! Беше талантлива и способна, правеше качествени неща, но парите и мъжете и размътиха главата, освен това явно е и почитателка на мулти-култи движението. Батик - вещиците в Швеция ще и станат големи фенки, там са върли феминистки. Анелия отдавна не е това, което беше. Очаквам в следващия клип да се въргаля с плюшено меме или да проповядка междурасова любов! Не съм расист, но на фона на заплахата от тероризъм и ислямизация, трябва да се пазим.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия стана новата Андреа, жалко! Беше талантлива и способна, правеше качествени неща, но парите и мъжете и размътиха главата, освен това явно е и почитателка на мулти-култи движението. Батик - вещиците в Швеция ще и станат големи фенки, там са върли феминистки. Анелия отдавна не е това, което беше. Очаквам в следващия клип да се въргаля с плюшено меме или да проповядка междурасова любов! Не съм расист, но на фона на заплахата от тероризъм и ислямизация, трябва да се пазим.

ПИЙ СИ ХАПЧЕТАТА, МА!!!

 

С Риск от бан или каквото и да е там, какво общо има тероризъма и ислиямизацията с кючека на Анелия и Ваня , дето хит не е видяла от Ара ма?

Ти Ужа,с като видя пост с червени букви и знам, че ще има ислиямзации, ГЕРБ, тероисти, расисти и т.н.

ХОДИ НА ПСИХИАТЪР! НЕ СЕ ШЕГУВАМ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...