Jump to content



Online: Галин и Емануела - 5,6,7,8


Препоръчани коментари

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галин говори, Емануела пищи.. колко по-яко щеше да е ако просто пеят. Клипа ме кефи, Емануела е страшна жалко, че е тъпа като сапунерка. Отсвира е супер як. Ще е хит 100%.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е, обаче очаквах доста повече от тази песен. Клипчето не е лошо, но ми е доста като последните песни на Галин, то предвид, че е по негова музика, нормално да си прилича с другите му песни. За сега "Сменяй ме" и "Почти перфектен" си остават най-яките песни на Емануела в Пайнер.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо специално. Рап напъните, диалектът и муцките на Галин край нямат. Емануела е готина. Такива клипове гледаме от "Не ме принуждавай" на Анелия насам. Ще гръмне бързо и за кратко - поредната компютърна песничка. Галин сигурно не помни от кога не е имал ПЕСЕН, а не речитативи с някакви семпли и Криско бийтченца. Но щом това го храни, да продължава да ги бълва по калъп, докато не втръсне съвсем и да ни лиши от присъствието си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е правена да е голям хит сред най-младите и ще бъде такъв. Музиката и особено аранжиментът са доста силни. Частта на Емануела кърти, но трябваше да има още поне една партия. Галин има добри попадения в текста, но и мен не ме кефи, че пее пак роботски. Клипът е супер, картинката е екстра. Достатъчно еротичен е, за да пресъздаде текста, но без да е просташки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам ама аз откакто я чух преди малко, отсвирът не ми е излязъл от главата... :1000 (29): Има потенциал, звучи различно, въпреки че същевременно продължава линията на Галин "На Египет Фараона"-"Царя на купона". Като за Емануела е нещо ново, струва ми се.

Клипът е доста добър, Емануела не е имала такъв от "Съкровище".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е просто ТОП оф дъ ТОП :Vishenka_05: :fuck:

Видеото е добро,не е кой знае какво,но става.

Определено ще ХИТ!

Партията на Ема смазва просто,това викане 5,6,7,8 много ме кефи.

И най,най зарибяващото това е музиката от 58 секунда до 1:08.

 

P.S Не знам клипа ми мяза на "Passion" на Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само частите на Емануела ме кефят, но не мисля, че ще си я пусна пак.

Емануела пусна две доста слаби песни за кратък период от време.

Дано се стегне и почне с песните от Оцко и тип ''Почти перфектен''.

Успех на проекта!

Време е Галин да ИЗПЕЕ една песен както правеше преди време а не само да рецитира. Извинете, но една ''Няма да боли''е на светлинни години през този негов проект ако погледем пеенето и градацията.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...