Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Емануела и Галин

Ани Хоанг

Константин

Емилия

Магда

Джулия

Елена Велевска и Борис Дали

Трио РИС

Крум

Анелия и Ваня

 

Март ще е месеца на премиерите!

Цветина също

Ванеса и тя е снимала ново видео

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не се ли смяташ за жалък да се кефиш на това създание Смит и да го толерираш?

Толкова ли си безсилен,че чакаш някво тъпо лапе да напише малоумен коментар и ти да му се кефиш?Уж 40 годишен а се възхищава на молоумни постове...

Знаеш ли какво, мойто момче, от човек, който не може да напише едно граматически, стилово и пунктационно издържано изречение не мога да се обидя. Жалко за Фатмесс - пусна клип, Нов Фолк прекрати дейността си, дойде в Пайнер - Пайнер залезе. Тази жена е жива черна магия за чалгата. Направи си промоцията на албума от 2005-та във Веселина, Веселина прекрати дейността си, въртяха нейн клип по ММ, ММ не работи вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пусна фолклорен албум с някакъв оркестър през 1996, след това оркестърът се разпадна...Още да изброявам ли?! Деса разбива всичко, що св докосне до него, сега остава заради купените й милиони и да изтрият канала на Пайнер в тубата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пусна фолклорен албум с някакъв оркестър през 1996, след това оркестърът се разпадна...Още да изброявам ли?! Деса разбива всичко, що св докосне до него, сега остава заради купените й милиони и да изтрият канала на Пайнер в тубата!

Дойде в Пайнер - няма награди, няма концерти. Карма :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойде в Пайнер - няма награди, няма концерти. Карма :D

Да, даже се беше разголила и показала сланини за FHM, списанието вече не издава за България....Деса разрушава българската икономика, заради нея хората емигрират навън, щото където се появи и после екипа на било то предаване, списанието, телевизия остава без работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойде в Пайнер - няма награди, няма концерти. Карма :D

 

дойде Екстра Нина и спряха наградите-така звучи по -вярно....

Предните години имаше,а Деси Слава си бе в Пайнер.

Но дойде бабата и ето.Финито

Link to comment
Сподели в други сайтове

дойде Екстра Нина и спряха наградите-така звучи по -вярно....

Предните години имаше,а Деси Слава си бе в Пайнер.

Но дойде бабата и ето.Финито

Предната година на Деса дори смешна награда не й дадоха, абсолютното дъно е тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче клипчето на Симона от Гласът ще има над 100 хиляди гледания за денонощие- цифра, която нито тя, нито майка ѝ можеха да достигнат досега. Браво на момичето, струва ми се че участието ѝ в това предаване е правилната стъпка за нея, популяризира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки цъка за да види как е пяла, а не защото я харесват..

Голямо хвалене направиха и за това всеки цъка

Каквато и да е причината, първоначалния интерес към нея е по-голям от всякога. Дано да се развие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те сигурно и за Глория така са говорили през 95-96 година, ама друго стана. Сигурно и тя не си е мислила, че ще стане толкова популярна.

С какво дъщеря ѝ е по-зле от някои други участници? Не може всяка втора да е Гери-Сопол, а не са ни нужни още Бионсета и Ники Минажи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли какво, мойто момче, от човек, който не може да напише едно граматически, стилово и пунктационно издържано изречение не мога да се обидя. Жалко за Фатмесс - пусна клип, Нов Фолк прекрати дейността си, дойде в Пайнер - Пайнер залезе. Тази жена е жива черна магия за чалгата. Направи си промоцията на албума от 2005-та във Веселина, Веселина прекрати дейността си, въртяха нейн клип по ММ, ММ не работи вече.

Ти говориш за граматика и пунктуация ?!

Я погледни грешката си :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо не спират да пускат стари песни с нови заглавия в този канал, като ги пробутват за нови? Няма лошо, нека качват песни, като от Планета не се сещат да качват някои, но поне да са с истинските си имена и година! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо не спират да пускат стари песни с нови заглавия в този канал, като ги пробутват за нови? Няма лошо, нека качват песни, като от Планета не се сещат да качват някои, но поне да са с истинските си имена и година! :feminist_en:

Изкарват пари

Този дето си го цитирал също го прави

П.С.

Защо Фики отново лъже за годеницата му?

Каза че искал да ги запознае с техните и не било годеж, а е точно обратното

Годеж е и техните познават Гюлджан..

Миналата година цяло лято бяха на морето

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не се ли смяташ за жалък да се кефиш на това създание Смит и да го толерираш?

Толкова ли си безсилен,че чакаш някво тъпо лапе да напише малоумен коментар и ти да му се кефиш?Уж 40 годишен а се възхищава на молоумни постове...

 

Безсилен ли? :1000 (29): Знаеш ли, на мен нещо не ми се пише, а на Казаков и още няколко видимо израснали в последните 2-3 години младежи явно много им се прави това. Замислих се преди месеци, че може би е време това ново поколение, да излезе от моята сянка и да му се даде възможност, да се изяви в собствено амплоа. Защото, някак като аз съм тук и нахлуя с моя агресивен стил, тези все още млади люде си удрят спирачката сами. Обаче, когато видиш добри попадения от тях и ги поощриш, виж какви неща наредиха, само за един следобед, 80% от които аз въобще съм ги забравил. Аха, да си ги сложа за подпис, но прецених, че сегашният ми е достатъчно брутален, за да те дразни, само с появата, на ника ми тук. Гледай, гледай как, са подредили битието, на абсолютният карък в чалгата... :roll1:

 

 

Знаеш ли какво, мойто момче? От човек, който не може да напише едно граматически, стилово и пунктуационно издържано изречение не мога да се обидя. Жалко за Фатмесс! Пусна клип - "Нов Фолк" прекрати дейността си. Дойде в Пайнер - Пайнер залезе. Тази жена е жива черна магия, за чалгата. Направи си промоцията, на албума от 2005-та във Веселина - Веселина прекрати дейността си. Въртяха нейн клип по ММ - ММ не работи вече. Пусна фолклорен албум, с някакъв оркестър през 1996, след това оркестърът се разпадна... още да изброявам ли?!

 

Деса разбива всичко, що се докосне до него. Сега остава, заради купените й милиони, да изтрият и канала, на Пайнер в тубата! Дойде в Пайнер - няма награди, няма концерти. Карма :D Да, даже се беше разголила и показала сланини, за FHM - списанието вече не издава за България. Деса разрушава българската икономика. Заради нея хората емигрират навън. Щото, където се появи и после екипа, на било то предаване, списанието, телевизия остава без работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави го тоя Смит.Всички го видяха с колко грама мозък е...

Сигурно ли е? Ако ще имат пак дует предполагам,че ще е баладата от 2013, която е гръцки кавър и не я пуснаха, защото Ганев им е предложил "Кой" . Макар че никак не ми се вярва Галена да си забие "Moro Mou" , която стана такъв голям хит.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...