Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Изобщо няма представа от PR.

Има такива хора, които не носят на критика и не слушат никой. Затова й са все сами :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука има неуредени права, май няма как стане.

Тя не я пя на 20-годишнината точно заради това.

Тая песен има лайв.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, в последните три - четири години при Глория има напредък! Припомнете си интервютата й при Сашо Диков! :1000 (29): След първото, в което й каза, че е "трактористка" тя му гостува и за второ. :1000 (29): Там имаше още повече бисери. :1000 (29): Патрашкова е лицемерка и мазница, според мен имаше някаква друга причина там, сигурно е писала нещо за нея в "Галерия", а там излизат само глупости.

Между другото оранжевите тоалети, с които бяха миналата година Глория и Симона в Арена Армеец са заимствани от Риана, както повечето знаете. Този неин лайф, където я има точно тази визия съм го гледал и там се бара по пичката и имитира мастурбация на сцената. Гло е взела само идеята за тоалета, но явно се запознава с тенденциите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не е перфектна, но не е и лош човек. Не всеки може да й разбере характера и поведението. Но когато човек е лъган, предаван, когато са го гледали под лупа, когато са му намирали и най-малките кусури и са го изкарвали супер черен... в един момент му писва и тръгва с рогата напред. Започва да живее напук. Това не е особено здравословно, но е доста дълга тема за разговор. :)

 

Ако трябва да дам конкретен пример - тя на мноооого места е казвала за времето в Сърбия, за оркестъра, за всичко... Включително в интервюто за Сигнал на няколко пъти споменава, че е била част от кръчмарски оркестър. И въпреки това се обажда някой като Цветан, който я напада, че едва ли не криела... После пък изведнъж хвърля от нищото лафове за "Хипноза" и Дона Самър... яко спечен, защото няма идея как се говори с жена като Глория, и то в ефир. Няма как да се води интелигентна комуникация с такъв човек, така че по-добре да му се затвори телефона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Жестока песен! Хубава вечер на всички!

Уникална! Сега се върнах от дискотека и няма такова мазало..това е хитът! Галена нацели зверски добра песен отново. Не я спирам..Забравих да слушам новата на Яница откакто излезе Moro mou, сега колкото чух от нея от дискотеката толкова запомних. Според мен "Хубаво го запомни" е много по-яка и я слушах доста време. 😀

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Почти 2 милиона гледания за седмица. Потресен съм. Защо винаги правите най-бозавите песни хитове? Първо "Пей сърце" , сега и тази. Почвам да губя надежда в фолка. В последно време ми създава единствено излишни нерви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Почти 2 милиона гледания за седмица. Потресен съм. Защо винаги правите най-бозавите песни хитове? Първо "Пей сърце" , сега и тази. Почвам да губя надежда в фолка. В последно време ми създава единствено излишни нерви.

 

 

И на мен не ми харесва особено. НО пък е доста по-добра от БЕз теб. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо помислих, че Глория го е правила на сцената :mf_surrender:

Рианна. :D Щом Глория е заимствала тоалета, значи е гледала изявата, тоест интересува се достатъчно от световните тенденции, макар, да е почерпила идея само за тоалета, а не за цялостното представяне. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият хит от Хабиби насам! Няма такъв бум!! :Vishenka_05:

Галена няма нито гласът, нито голямата международна фенска маса на Азис че да направи хит от ранга на Хабиби. Прекалявате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче супер много се кефя на Деса какъв прогрес направи в последните 2 години. Само сравнете тая Тв версия с последните й проекти. Тази година очаквам да задържи нивото, а за успехът в Капките нямам съмнение- дори си мисля, че ще победи.

Между другото тая песен е страхотна, а и има доста гледания... че нали за някои изпълнители изтъквате, че заради малкия си канал не можели да направят милиони :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти 2 милиона гледания за седмица. Потресен съм. Защо винаги правите най-бозавите песни хитове? Първо "Пей сърце" , сега и тази. Почвам да губя надежда в фолка. В последно време ми създава единствено излишни нерви.

 

Как може да хабиш нерви за такива глупости?

 

Очевидно вкусът ти се различава от този на масата, приеми го просто.

 

ПС: Понякога имам чувството, че си се подлагал на хипноза и ти е било внушено да dislike-ваш всичко свързано с Галена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче супер много се кефя на Деса какъв прогрес направи в последните 2 години. Само сравнете тая Тв версия с последните й проекти. Тази година очаквам да задържи нивото, а за успехът в Капките нямам съмнение- дори си мисля, че ще победи.

Между другото тая песен е страхотна, а и има доста гледания... че нали за някои изпълнители изтъквате, че заради малкия си канал не можели да направят милиони :whistling:

Този клип всъщност беше един от по-добрите на Десислава сред многото не толкова добри. :D Тя тогава временно се беше върнала във ФЕН и затова си даде малко повече зор и направи нещо като за тяхното ниво. :1000 (29):

А клипът имаше 1 милион гледания в година, в която само Андреа и Азис, може би и Галена, правеха цифри над милион. Но тя Деска си беше първата силна в стрийминга още през 2006, когато лидерът в Бг беше Вбокс, тъй че това не е изненада. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той Фокса преди време беше писал от мое име в Сигнал, че и се похвали тук. :1000 (10):

 

Няма такова нещо, лъжеш най-безотговорно и всички знаят това. Аз съм доказано име в тези форуми и никога няма да си помисля, да се представям, за посредственик като теб. И без това достатъчно много от местните тролове, които съм омачкал като теб, се опитваха да се представят за мен в Сигнала и къде ли не. Дори профили тук пробваха с foxy_vd да си правят, но Момо не ги допусна и дори ми пращаше сканове, да ви се посмеем на мъката. Фоксът е един, имитациите са невъзможни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо, лъжеш най-безотговорно и всички знаят това. Аз съм доказано име в тези форуми и никога няма да си помисля, да се представям, за посредственик като теб. И без това достатъчно много от местните тролове, които съм омачкал като теб, се опитваха да се представят за мен в Сигнала и къде ли не. Дори профили тук пробваха с foxy_vd да си правят, но Момо не ги допусна и дори ми пращаше сканове, да ви се посмеем на мъката. Фоксът е един, имитациите са невъзможни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПС: Понякога имам чувството, че си се подлагал на хипноза и ти е било внушено да dislike-ваш всичко свързано с Галена.

Как да харесам певица, с такова огромно самочувствие, която постоянно се самохвали, лицемерничи и интригантства?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потресен съм.

Почвам да губя надежда в фолка.

В последно време ми създава единствено излишни нерви.

Плашиш ме! :helpsmilie: Толкова навътре ли ги вземаш нещата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...