Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дали пък Moro Mou не е новото "Хабиби"? :o

Има го този заряд определено, но сме в България и сигурен съм, че гръцкия припев ще попречи, макар и лесно запеваем. Аз съм луднал имено по него. Иначе ГОЛЯМ хит ще е, спор няма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

очертава се хитачка от линията "Кой" и "Пак ли"(два от трите най-големи хита последните 10г. /третия също е нейн - "Пей сърце") :3fdb8960598fa63e:

 

 

огромен хит ще е това! :Vishenka_05:

Не ми се мисли какво ще е по клубовете днес и утре :phpgrin2:

 

Имаш прекалено големи очаквания.

 

Дали пък Moro Mou не е новото "Хабиби"? :o

Няма да има и частица от успеха на Хабиби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има го този заряд определено, но сме в България и сигурен съм, че гръцкия припев ще попречи, макар и лесно запеваем. Аз съм луднал имено по него. Иначе ГОЛЯМ хит ще е, спор няма!

Обожавам гръцко, сигурен съм, че и поне едно 70 процента от населението също. :д

Според мен, точно заради гръцкия припев ще стане брутален хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо си мислех кой ли ще пусне първият хит за тази година и ето, отговорът не закъсня. Галка отново ги пръсна, а машките свити в ъгъла, отново изливат злобата си. Не мога повече ..

Определено гръцката част е брутална. Просто тя има невероятен нюх за хитове и знае кое ще се хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо си мислех кой ли ще пусне първият хит за тази година и ето, отговорът не закъсня. Галка отново ги пръсна, а машките свити в ъгъла, отново изливат злобата си. Не мога повече ..

Определено гръцката част е брутална. Просто тя има невероятен нюх за хитове и знае кое ще се хареса.

Яни излезе няколко часа преди Галош, сори но първия хит е "Скъпите ти кукли с въздух пълни" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни излезе няколко часа преди Галош, сори но първия хит е "Скъпите ти кукли с въздух пълни" :Vishenka_05:

 

Песента на Галка ще има по-дълготраен успех. Просто си личи от самото звучене, че не иска песен за 2 месеца, колкото да се завърти и да замине в архива. Според мен това парче достойно може да се нареди до Кой, Спри ме, Пак ли, общо-взето до тежката артилерия. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам тея 330 човека как са могли да дадат минуси. :mf_surrender:

Ох, дано и Преси да изкара нещо стойностно и силно.

 

 

Тъкмо си мислех кой ли ще пусне първият хит за тази година и ето, отговорът не закъсня. Галка отново ги пръсна, а машките свити в ъгъла, отново изливат злобата си. Не мога повече ..

Определено гръцката част е брутална. Просто тя има невероятен нюх за хитове и знае кое ще се хареса.

 

Колкото и да не ви се вярва, има и хора, които не харесват прехвалените и бози. Въпрос на вкус е. Някои го имат, други не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да не ви се вярва, има и хора, които не харесват прехвалените и бози. Въпрос на вкус е. Някои го имат, други не.

 

 

 

Както каза - въпрос на вкус и в този ред на мисли, мога само да се радвам, че не ти харесва. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛНО! Яни има шанс да мине гледаемостта на "Пей, сърце" за първите 24 часа :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛНО! Яни има шанс да мине гледаемостта на "Пей, сърце" за първите 24 часа :3fdb8960598fa63e:

 

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Както винаги, мачкаш с факти.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Както винаги, мачкаш с факти.

Мигом изкажи мнение за фразата: Скъпите ти кукли с въздух пълни, да ги спукам искаш ли?

Споделих с -А., че ми звучи ужасно психопатско :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛНО! Яни има шанс да мине гледаемостта на "Пей, сърце" за първите 24 часа :3fdb8960598fa63e:

Каква е тази злоба към Галена не знам :mf_surrender:

Иначе песента на Яница не може да бъде сравнена с тази на Галена и обратно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом изкажи мнение за фразата: Скъпите ти кукли с въздух пълни, да ги спукам искаш ли?

Споделих с -А., че ми звучи ужасно психопатско :3fdb8960598fa63e:

 

Останах потресен след като чух текста - отново смазва с интересни фрази, а тази е невероятна! Но любима си ми остава: Не моменти, трябват ми апартаменти! :3fdb8960598fa63e:

 

Каква е тази злоба към Галена не знам :mf_surrender:

Иначе песента на Яница не може да бъде сравнена с тази на Галена и обратно. :)

 

Аз злоба не виждам, тук винаги се сравняват премиери. Въпрос на цифри.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни излезе няколко часа преди Галош, сори но първия хит е "Скъпите ти кукли с въздух пълни" :Vishenka_05:

сори, ама първия хит е "Що не вземеш да се гръмнеш е съвета ми и къде да ме целунеш да ти кажа ли?" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Останах потресен след като чух текста - отново смазва с интересни фрази, а тази е невероятна! Но любима си ми остава: Не моменти, трябват ми апартаменти! :3fdb8960598fa63e:

Аз злоба не виждам, тук винаги се сравняват премиери. Въпрос на цифри.

Обратното е - Не апартаменти, трябват ми моменти! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обратното е - Не апартаменти, трябват ми моменти! :3fdb8960598fa63e:

 

За мен не е :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом изкажи мнение за фразата: Скъпите ти кукли с въздух пълни, да ги спукам искаш ли?

Споделих с -А., че ми звучи ужасно психопатско :3fdb8960598fa63e:

Жестока!

Дори и включванията на Галин този път ми харесват защото си пасват перфектно с песента! Иначе щеше да е скандално в клипа да кара бентли до офиса на спонсора и той да и подари 3 ключа от три апартамента и тя да му ги хвърли в лицето!

 

Мисля, че е време да наричаме Яни и ''Лечителката на поп-фолка''. Пускаш си ''Няма да ме купиш'' и ти спада температура и болежките намаляват! Истинска фараонка. Коментирай.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока!

Дори и включванията на Галин този път ми харесват защото си пасват перфектно с песента! Иначе щеше да е скандално в клипа да кара бентли до офиса на спонсора и той да и подари 3 ключа от три апартамента и тя да му ги хвърли в лицето!

 

Мисля, че е време да наричаме Яни и ''Лечителката на поп-фолка''. Пускаш си ''Няма да ме купиш'' и ти спада температура и болежките намаляват! Истинска фараонка. Коментирай.

Абсолютното. За болежките на кака Кели, новият хит на Яни си е истински мехлем :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...