Jump to content



Online : Камелия ft. Алек - Плюшено мече, 2017


Препоръчани коментари

Не лоша песен, но никакъв интерес и емоция не буди в мен, едва ли бих си я пуснал пак.

 

Пуснах си я втори път между другото, може и следващ да последва. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 142
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много приятна песен и ако я беше представила директно с един добър клип можеше да има голям хит.

Сега мисля, че за съжаление ще остане на едно средно ниво което не заслужава!

Успех.

+1 Един добър клип щеше много да помогне, но...

 

Малко лигаво и доста тромаво ми се струва пеенето на моменти, но песента е добра, има нещо, което те зарибява. Голям хит няма да е, не сънувайте, хит - да.

Поздравления за Камелия, Биолчев (ЖИВ Е) и Росен - добра работа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На фона на предните и бози това звучи добре.Хареса ми.Но много прилича на Хабиби.

Може би след Неповторим тази е най-добрата и песен.За мегахит не го гласете.Нека поне популярна стане

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грам не ми прилича на Хабиби, но пък и грам не ми харесва в сравнение с "Минута живот" например. Явно такъв тип песни не ми допадат и гласа й тук е малко кофти. Мудна ми е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ок е песента, може и да се завърти, но е тривиална. Няма да е сред топ топ хитове. На мен ми допада всичко освен това "бе". Много селско звучи и тук, и в "Хабиби" и в песента на Крум. Навсякъде, но няма какво да се направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса песента от първото слушане,а такива песни рядко ме впечатляват от първия път.Напомня ми на старите и песни на "Къде си ти " и то адски много и малко с привкус на Хабиби

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не моята Камелия! Повърхностно и комерсиално парче за елементарната чалга публика! Друг тип песни и харесвам аз, по - дарк, тежки! "Хабиби" ми е най - омразната песен в последните години, наистина много прилича на нея. Но и на други де - Дай ми още", "По моята кожа" също са такъв тип песни и още! Текстът е добър, отново. Предполагам ще набере скорост и покрай "Гласът на България". Тук също прекалено позитивни коментари, неприсъщо за нея! Успех и от мен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента се харесва масово и като цяло хората изобщо не отчитат приликата с Хабиби, за мое учудване. ХИТ!

Никой не е очаквал да оцениш подобна песен, все пак няма размахване на средни пръсти, няма ругатни, псувни, кучки и малки котета. Как да ти хареса? Би било обида за песента ако я оцениш, значи нещо не й наред. :Vishenka_05:

Да, пази боже , човек харесващ текстове, като Рога за спомен и Малко коте, да харесва толкова музикантска и скъпа песен.

 

Камелия тази година ще маха глави, миналата само загря с Минута живот. Песента се очертава, като хит ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хааааабиби спиш ли добре? :baaasmiley:

Не е зле, само тоя педал как се е уредил да пее със звезда от такъв ранг не ми го побира главата...Може да е продухал на Биолчев. :1000 (29):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обещавам, че и днес ще оставя лайнометите да дерибействат и да ми говорят за "Хабиби". Но, ако и утре видя такива постове, ще ви направя криви тук.

 

Амън от лицемери, които не могат да преживеят, че Кама направи хит, а тук 97,5% от същите "разбирачи" се кълняха до оня ден, че това е невъзможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обещавам, че и днес ще оставя лайнометите да дерибействат и да ми говорят за "Хабиби". Но, ако и утре видя такива постове, ще ви направя криви тук.

 

Амън от лицемери, които не могат да преживеят, че Кама направи хит, а тук 97,5% от същите "разбирачи" се кълняха до оня ден, че това е невъзможно.

Е, няма какво да ни правиш криви "тук", щото приликата с Хабиби си е очевидна, не знам какво има да се коментира относно това. На повечето песента им харесва, така че не виждам какво толкова драматизираш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, няма какво да ни правиш криви "тук", щото приликата с Хабиби си е очевидна, не знам какво има да се коментира относно това. На повечето песента им харесва, така че не виждам какво толкова драматизираш.

 

Приликата с "Хабиби" не е очевидна. Навивате си го на пръстите само, защото партията с цигулката е сходна. "Плюшено мече" не е крадено "Черно море", но "Хабиби" на мангала Е точно такова. Същата работа е и дуета му с Мария "Чуй ме", която е крадена "В петък вода нема", на Сашо Роман. Циганина креде най-нагло от поне 15 години и преправя стари чужди хитове, но тук дума не се обелва за това. Да, ама когато Кама направи нещо с партия от една цигулка сходна с нещо на някой, тук се реве денонощно. Айде малко така да сме обективни, поне за момент, става ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приликата с "Хабиби" не е очевидна. Навивате си го на пръстите само, защото партията с цигулката е сходна. "Плюшено мече" не е крадено "Черно море", но "Хабиби" на мангала Е точно такова. Същата работа е и дуета му с Мария "Чуй ме", която е крадена "В петък вода нема", на Сашо Роман. Циганина креде най-нагло от поне 15 години и преправя стари чужди хитове, но тук дума не се обелва за това. Да, ама когато Кама направи нещо с партия от една цигулка сходна с нещо на някой, тук се реве денонощно. Айде малко така да сме обективни, поне за момент, става ли?

Никой не твърди,че Азис не е крал от "Черно море",но и на Кама песента си е 100% вдъхновена от "Хабиби".

Айде малко така да сме обективни, поне за момент,става ли, БЕ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че песента е правена по "Хабиби"... отново елементарен текст, банален.... да не говорим, че запее ли става още по-зле. Лияна грабва повече с гласа си дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че песента е правена по "Хабиби"... отново елементарен текст, банален.... да не говорим, че запее ли става още по-зле. Лияна грабва повече с гласа си дори.

Има ли нещо което ти харесва? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Докосването има памет , сигурно е шедьовър за тоя индивид.

 

Не харесвам "Докосването има памет", но определено е шедьовър спрямо песента на Камелия. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Докосването има памет , сигурно е шедьовър за тоя индивид.

Е, да не се обиждаме на песни. :D Аз харесвам "Докосването" ии "Обичай ме такава" :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приликата с "Хабиби" не е очевидна. Навивате си го на пръстите само, защото партията с цигулката е сходна. "Плюшено мече" не е крадено "Черно море", но "Хабиби" на мангала Е точно такова. Същата работа е и дуета му с Мария "Чуй ме", която е крадена "В петък вода нема", на Сашо Роман. Циганина креде най-нагло от поне 15 години и преправя стари чужди хитове, но тук дума не се обелва за това. Да, ама когато Кама направи нещо с партия от една цигулка сходна с нещо на някой, тук се реве денонощно. Айде малко така да сме обективни, поне за момент, става ли?

Приликата между Черно море и Хабиби е в музиката на припева, а приликата на Плюшено мече и Хабиби е в аранжимента и текста. Колкото е вдъхновена едната, толкова и другата. Не съм видял някой да отрече, че припева на Хабиби е Черно море 2.

И цигулката е едно от нещата. Ако махнеш хармонията, ритъмът е едно към едно.

 

Спиш ли добре - Кажи къде си поне

защото аз не- защото аз те чакам

Обичам те бе- Ти милост имаш ли бе

малко кученце ти подарих- гушках те като плюшено мече

 

Нямаше да го направя на такъв проблем, ако не отричаше толкова яростно нещо, което се чува с просто ухо, че е така. На мен песента ми харесва, не ми харесва това, че се опитваш да наложиш нещо, което ми е ясно, че не е така.

 

Хабиби къде си поне Направено с най-простата програма :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък ритъмът не е същия, колкото и да си го навивате на пръстчето.... :1000 (19):

 

И да, знам, че много хора са в шок, че на Кама и се получи този път. Не е нужно да се пише много, слушайте хита и толкоз....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че има някаква прилика с Хабиби, има, крайно време беше някой да се вдъхнови от този мега хит на Азис, но все пак не е 1:1.. Много добра песен, още от ония клипчета си ми хареса, няма как да не бъде хит това! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...