Jump to content



Online : Камелия ft. Алек - Плюшено мече, 2017


Препоръчани коментари

  • Отговори 142
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами като не му харесва кво прави тук

А ти голям защитник си станал

По същата причина поради която и ти влизаш, за да си изкажеш негативното мнение за други песни.... :mf_surrender: :3fdb8960598fa63e:

 

ОТВРАТ... ЩЕ ПОВЪРНА

Галош се изсра на пометено... Ужас

-----

 

Страхотна песен и страхотна фотосесия е направила Камс. И от към текстове гледам си е взела бележка. Браво. Очкавам клип на ниво. Дано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще има клип, колкото и "Трепни" на Цеца. Когато нещо е хит, то си личи от Копитото. Не е нужно да ми се крещи, на "Витошка", че е хит.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не ми беше харесвала песен на Камелия! Този път ме уцели! И като изпяване и като текст и като мелодия! Браво дано продължава да работи с Биолчев! :Vishenka_05:
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е вселенският хит, който се чакаше толкова време? Не съм впечатлен. Приятна музика, напомняща страшно много на Хабиби, кофти текст и изпяване. Явно и самата Кама не вярва в успеха й, след като не е снимала клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомня ми на "Хабиби", която не ми харесва, но тази определено ми харесва повече. Текста ми допада, добро изпяване от Камелия, винаги е пеела много вярно и приятно.

Харесва ми песента, мисля, че ще стане доста популярна, ако не и хит. Различна е, връща ме 2006-2007. Което въобще не е лошо, и ако масово започнат да се правят такива песни, фолка ще върне много позици...

 

Да снима клип на песента, това е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще има клип, колкото и "Трепни" на Цеца. Когато нещо е хит, то си личи от Копитото. Не е нужно да ми се крещи, на "Витошка", че е хит.....

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента, доста даже, но ми е прекалено сходна с "Хабиби". И ми се струва прекалено бавна, тряа да се мискира май за дискотеки.

И в текста е опитала да уцели фрази от Азисовия мегахит - това БЕ много се набива на уши примерно :D Плюшеното мече пък е еквивалент на "Малко кученце ти подарих".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомня на "Хабиби" само защото е по-бавна и особено на припева, но това определено е най-силната песен на Камелия след Пайнер и заслужава да й стане хит. Дано я завъртят, предните доста трудно пробиваха в дискотеките, тази вече ще е тъпо да не я пускат. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента се харесва масово и като цяло хората изобщо не отчитат приликата с Хабиби, за мое учудване. ХИТ!

 

Не лоша песен, но никакъв интерес и емоция не буди в мен, едва ли бих си я пуснал пак.

Никой не е очаквал да оцениш подобна песен, все пак няма размахване на средни пръсти, няма ругатни, псувни, кучки и малки котета. Как да ти хареса? Би било обида за песента ако я оцениш, значи нещо не й наред. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма пари за видеоклип а ?

 

На такава песен не и трябва видеоклип. А и тя си е виновна, че я пя по участия и изтече по тъп начин. Просто сглоби нещо набързо и толкоз.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна песен и ако я беше представила директно с един добър клип можеше да има голям хит.

Сега мисля, че за съжаление ще остане на едно средно ниво което не заслужава!

Успех.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...